Adana da en iyi tüp bebek merkezi, tavsiye edeceğiniz bir doktor var mıdır?

Başkentle ilgili çok olumsuz yorum okudum kaç tane negatif oldu diyen gördüm hiç pozitif görmedim canım sıkıldı doğrusu 1 aydır karar veremiyorum geçen ay başlayacaktık karar veremedim için bu aya kaldı ama ben bu ay da karar veremiyorum

Pozitif alanlar da var muhakkak ama bilemiyorum. Ben de başkentteyim. Ama regl olacağım gibi hissediyorum. Zaten 7-8. Günde test yaptım çıkmadı bile silik. Hayırlısı olsun.

Ben araştırmadan bir arkadaşın başkentte de tüp bebek merkezi var demesi üzerine başlamıştım. En azından siz arastıriyorsunuz, bu çok güzel birşey. Süreç uzun, maddi manevi emek harcanıyor.Asla bu işlere iyi bir araştırma yapmadan girmemiş olmam gerektiğini acı bir tecrübeyle öğrendim. Sizin de araştırmalariniz sonucunda önereceğiniz bir yer olursa paylaşabilirseniz memnun olurum.

Pozitif alanlar da var muhakkak ama bilemiyorum. Ben de başkentteyim. Ama regl olacağım gibi hissediyorum. Zaten 7-8. Günde test yaptım çıkmadı bile silik. Hayırlısı olsun.
Umarım pozitif çıkar,
Pozitif alanlar da var muhakkak ama bilemiyorum. Ben de başkentteyim. Ama regl olacağım gibi hissediyorum. Zaten 7-8. Günde test yaptım çıkmadı bile silik. Hayırlısı

Hadi inş pozitif çıkar. Sonucu bizimlede paylasirmisiniz, bize de ümit olur.

Ben de merakla bekliyorum iyi merkez yorumlarını.Benim eşimin tedavi olacağı yer belli medlıne fettah bey ama tüp bebek merkezi neresi olacak hala araştırıyorum.Yaşım da 38 o yüzden iyi bir karar vermek istiyorum.Nasip olursa ikinci çocuk için uğraşıyoruZ.Ben de Başkent düşünüyordum ama sanırım daha araştırmaya devam edeceğim.Hepimizin hakkında hayırlısı olsun.

Tabikiii deneyimleyip deneyimlerimi paylaşmak çok istiyorum benim gibi insanlara faydam olsun çok isterim
ben cuma günü Bülent haydardedeogluna randevu aldım ilk deneyimlerimi yazarım inşallah

Anladım inşallah olumlu sonuç alırsınız Bnde yarın gideceğim bakalım bn sanıyordum ki hemen işlemlere başlayacaklar adetimin 3. Günü olacak yarın ben hemen tedaviye başlamasını söyleyecem inşallah olumlu sonuçlanır

Sizde mi Erhan Şimşek’e gidiyorsunuz ?

Tabikiii deneyimleyip deneyimlerimi paylaşmak çok istiyorum benim gibi insanlara faydam olsun çok isterim

ben cuma günü Bülent haydardedeogluna randevu aldım ilk deneyimlerimi yazarım inşallah
İnşAlhh sizin hakkınızda da hayırlısı olsun.Ben Bülent beye bir kez gitmiştim.İyi bir doktor ama bizim durumumuz erkek kaynaklı olduğu için öncelikle iyi bir ürolog bulmalıydık.O da çok şüküt Fettah bey karşımıza çıktı.Bülent bey Acıbadem'de yapıyot ve epey yüksek fiyatlı.İnşAlh hakkınızda hayırlısı olsun.Haberlerinizi bekliyor olacağız.Bazen diyorum ki bir evladım var Allh bağışlasın.İkinci kendiliğinden olmuyor hiç maceraya girme ve tek çocuklu olarak yoluna devam et.Bazen de ya sonra pişman olursam neden ikinci için uğraşmadım diye diyorum.Allh hakkımızda hayırlısını nasip etsin.

Bizim sıkıntımız da eşim kaynaklı fettah beye bizde gitmiştik çok iyi bir doktor gerçekten ama erkeklerinki biraz sabır, zaman, emek isteyen tedaviyi süreci. Biz sabırsız geliyoruz bakalım cuma günü bülent hoca bize ne dicek?

İnşAlhh sizin için de en hayırlısı olsun.Benim eşim azosperm hastası..Fettah hoca altı aylık bir iğne tedavisi verdi.Mikrotese olacak altıncı aydan sonra.Bakalım dokuz sene önceki tesemiz hiç ilaçsız olmuş ve sperm bulunmuştu.Allh yazdıysa ve hayırlısıysa oğluma bir kardeş nasip olur ve sperm bulunur.Dilerim yüce Allh hepimiz hakkında hayırlısını versin.Siz de Bülent Bey ile görüşmenizden sonra bizi bilgilendirin inşAlh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…