Adana da en iyi tüp bebek merkezi, tavsiye edeceğiniz bir doktor var mıdır?

Bugün sabah adet oldum randevu için aradım pazartesi gel dediler pazartesi 5. Gün oluyor benim adetim 4. Gün akşam biter. Adet bittikten sonra tedaviye başlayan var mı kafam çok karıştı ? Pazartesiye adetim bitiyor dediğimde bizim için aktif kanama olması önemli değil dedi sekreter. Önemli değilse neden adet olunca başlıyor herkes ???

Selamlarr. Bugün muayeneye çağırıldım ilaçları alıp asıl bugün tüp bebek sürecine başlamış oldum. Günde 2 tane ikisi de 5 er dakika arayla akşamları vurulacak. 7 adet Gonal f ve 7 adet menopur başladık biz toplam 21 bin ödedik ilaçlara. 7 gün sonunda Pazartesi yumurtalar istenilen boyuta gelmiş mi diye kontrole gidicem inşallah herşey istediğimiz gibi ilerler 🙏🏻

Selamlarr. Bugün muayeneye çağırıldım ilaçları alıp asıl bugün tüp bebek sürecine başlamış oldum. Günde 2 tane ikisi de 5 er dakika arayla akşamları vurulacak. 7 adet Gonal f ve 7 adet menopur başladık biz toplam 21 bin ödedik ilaçlara. 7 gün sonunda Pazartesi yumurtalar istenilen boyuta gelmiş mi diye kontrole gidicem inşallah herşey istediğimiz gibi ilerler 🙏🏻
İnşallah güzel sonuçlar alirsiniz🙏Yumurta sayiniz hakkında bilgi verdimi doktor?

10 tane çıkar diye düşünüyorum dedi. 10 tane az değil mi sizce burda 20 tane çıktı diyenleri gördüm 10 deyince üzüldüm açıkçası ama önemli olan kaliteli olması sonuçta bize 1 tane kaliteli yumurta yetiyor

10 tane çıkar diye düşünüyorum dedi. 10 tane az değil mi sizce burda 20 tane çıktı diyenleri gördüm 10 deyince üzüldüm açıkçası ama önemli olan kaliteli olması sonuçta bize 1 tane kaliteli yumurta yetiyor
Benm 25 yumurtam çıktı ama mesela 20si dolu dendi toplam 1 transfer 6 dondurulmuş oldu hiç öyle olumsuz düşünme belki de az olup hepsi kalitelidir inşallah güzel sonuçlar alırsın🙏

Benm 25 yumurtam çıktı ama mesela 20si dolu dendi toplam 1 transfer 6 dondurulmuş oldu hiç öyle olumsuz düşünme belki de az olup hepsi kalitelidir inşallah güzel sonuçlar alırsın🙏
Çok teşekkür ederiiim inşallaaahhh 🫠 beslenme düzeni çok etkiliyor diye biliyorum yumurta kalitesini 3 aydır dikkat ediyorum vitaminlerimi kullanıyorum, bu süreçte ideal kiloya gelmenin önemini biliyorum 9 kilo verdim 60 kiloyum şuan. Ben elimden gelen herseyi yaptığımı düşünüyorum bundan sonrası rabbimin taktiri en güzel zamanda hayırlısıyla olsun inşallah 🥰

Kızlaaar selaaam😊 Şimdi muayeneden çıktım sağ tarafımda 9 tane sol tarafımda 6 tane yumurtam oluşmuş bugün çatlatma iğnemi oluyorum ve cumartesi yumurta toplama işlemi yapılacak. Ben 1 ay rahim dinlendirme yapılacak sanıyordum, Bülent hoca taze transfer yapıyormuş eğer herşey yolunda gider yumurtalar döllenir embriyolar 5. Güne giderse haftaya perşembe tranferim var şaka gibi o kadar heyacanlıyım ki anlatamam 🥹

Merhabalar ben geldim 🤗Bugün yumurta toplama işlemim vardı. Saat 10 buçukta hastanedeydim damar yolu açıldı odamıza geçtik 11 de eşimi arayıp test vermesi için çağırdılar. tam 12:00 da işleme alındım anesti verildiği için hiçbişey hatırlamıyorum uyandığımda odadaydım çok ağrım vardı ama 1 saat kadar falan sürdü, aç gittiğim için kahvaltı getirdiler onu yiyip istediğim zaman çıkabileceğimi söylediler. Doktorum geldi önceki muayenede 15 yumurta saymıştı bende öyle bekliyordum ama 22 tane toplamışlar sevindim çünkü hepsi dolu çıkmış.Eşim stresli olduğu için çok az sperm gelmiş çok taktı kafasına baya da canı sıkıldı inşallah az-çok olması sıkıntı değildir.. Hergün arayıp haber vereceklerini söylediler nasip olurda embriyolar 5. Güne giderse perşembe günü transferim var 🥹

Merhabalar bugün 5. Günüm sabah hastaneden aradılar ve transfer için çağırdılar kaç tane embriyo 5. Güne gitti sormamışım heyecandan 3. Gün 9 embriyom vardı dün dinlenme günleriymiş bilgi alamadım neyse bugün ögrenicez inşallah 🙏🏻

Ben transfer olduuum 🥹 Bebeklerim şuan karnımda mucize gibi resmen.. 6 tane birinci kalite 5. Gün embriyom oluşmuş 2 tane transfer edildi. İnşallah gerek kalmazsa ama 4 tanesini de her ihtimale karşı dondurduk 16 Eylül test günüm heyecanla bekliyorum inşallah bana tutunursunuz bebeklerim 🥹

Ben transfer olduuum 🥹 Bebeklerim şuan karnımda mucize gibi resmen.. 6 tane birinci kalite 5. Gün embriyom oluşmuş 2 tane transfer edildi. İnşallah gerek kalmazsa ama 4 tanesini de her ihtimale karşı dondurduk 16 Eylül test günüm heyecanla bekliyorum inşallah bana tutunursunuz bebeklerim 🥹
İnş mutlu haberi alırsınız.Surec ile ilgili bilgilendirme yaptığınız için teşekkürler. Güzel haberlerinizi bizde heyecanla bekliyoruz.

İnşallah çok teşekkür ederim olumlu da olsa olumsuz da olsa haber vericem sizlere de 🙏🏻 hakkımızda nasıl hayırlıysa öyle olsun inşallah 😍

Bugün 5. Günüm hiç belirti yok tutunma olurken kaşık ağrısı falan olurmuş ilk 3 gün oldu ama 2 gündür hiçbişey hissetmiyorum. Ağrım olmadığına üzüleceğim hiç aklıma gelmezdi ☹️

Bugün 5. Günüm hiç belirti yok tutunma olurken kaşık ağrısı falan olurmuş ilk 3 gün oldu ama 2 gündür hiçbişey hissetmiyorum. Ağrım olmadığına üzüleceğim hiç aklıma gelmezdi ☹️
Hiç ağrısı olmayan da oluyor. Kişiden kişiye değişiyor bu durum. Arkadaşımın da hiç ağrısı olmadı ama hamile kaldı.

Sizde benim gördüğümü görüyor musunuz şuan elim ayağım titriyor 7. Gün bugün 🥹

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    175,8 KB · Görüntüleme: 15
X