Adana da en iyi tüp bebek merkezi, tavsiye edeceğiniz bir doktor var mıdır?

Ayy hadi hayırlısı olsun sağlıcakla ilerlesin 🙏 Dondurulmus embriyo mu taze mi olacak transferin? Birde kaçıncı gün embriyon?
Dondurulmuş olacak, 3. Gün embriyosunu dün çözdüler ilerlemesi devam ediyormuş. 5. Güne gelirse inşallah transfer edecekler olmazsa diğer 5. Gün yumurtamı transfer edecekler. Çok az kaldı resmen yarın öyle heyecanlıyım ki. Sende durum ne?

Dondurulmuş olacak, 3. Gün embriyosunu dün çözdüler ilerlemesi devam ediyormuş. 5. Güne gelirse inşallah transfer edecekler olmazsa diğer 5. Gün yumurtamı transfer edecekler. Çok az kaldı resmen yarın öyle heyecanlıyım ki. Sende durum ne?
Ayyy cpk heyecanlı 😍 Benim bugun adet günümdü fakat labararuvar bakımda oldugu icin doktor duphaston baslattı 5 gün icicem adet olumca gidip ilaclara baslayacagız yumurta toplama ve taze transfer olcagım nasipse 🙏

Genel olarak iyi ve ilgili bir doktor Benım gittiğim fakat çok paracı tedavi sürecini anlatmadan ücret hakkında aydınlattı beni denemeden bilemiyorum suan hala adet bekliyorum inşallah sonu güzel olur
mersinde fakültedeki profosor benle para konusmadı . hemşire bilgilendirecek dedi . raporlu raporsuz fiyatı değişior . en son 4 ay once raporlu fiyatı 50 bindi . ilaçlarla sanırım 100 bini buluor . doktor profosor olmasa ben düşünmezdim özelle aynı para ama doktor iyi işte . sende istersen gidip görüşebilirsin . çok cana yakın. faik gürkan yazıcı . 🙏🏻

merhabalar başkent kışla da Erhan hocaya muayeneye gittim ve arayıp tüp bebek önerdiklerini söylediler. Erhan Hocaya güveniyorum ama labaratuarı iyi mi emin değilim tecrübesi olan fikir vermek isteyen ya da Başka doktor hastane önerisi olan var mı ?
Ba
merhabalar başkent kışla da Erhan hocaya muayeneye gittim ve arayıp tüp bebek önerdiklerini söylediler. Erhan Hocaya güveniyorum ama labaratuarı iyi mi emin değilim tecrübesi olan fikir vermek isteyen ya da Başka doktor hastane önerisi olan var mı ?
Laborotuarının iyi olduğunu düşünmüyorum. Erhan hocayı bilmiyorum ama benim başka bir hocaydi. Sonucum negatif oldu maalesef.

Ba

Laborotuarının iyi olduğunu düşünmüyorum. Erhan hocayı bilmiyorum ama benim başka bir hocaydi. Sonucum negatif oldu maalesef.
Sebep olarak bişey söylediler mi peki neden tutmadıgıyla ilgili? Kaçıncı gün embriyosu transfer edildi? Bir de taze transfer mi oldunuz rahim dinlendirme yapıldı mı?

Herhangi bir sebep söylemiyorlar ki zaten başlarken tedaviye de garanti olmadığını belirtiyorlar. Rahim dinlendirmesi yapıldı. 3. Gün embriyosu transfer edildi. Bende şu an farklı bir yerde tekrar denemeyi planlıyorum ama güvenim de kalmadı. Maddi ve manevi yorucu bir süreç. Hala doktor arayışindayim.

Herhangi bir sebep söylemiyorlar ki zaten başlarken tedaviye de garanti olmadığını belirtiyorlar. Rahim dinlendirmesi yapıldı. 3. Gün embriyosu transfer edildi. Bende şu an farklı bir yerde tekrar denemeyi planlıyorum ama güvenim de kalmadı. Maddi ve manevi yorucu bir süreç. Hala doktor arayışindayim.
Özel değilse sorun ne peki? Amh düşüklugu var bende o yüzden tedavi görüyorum

Amh değerim iyiydi. Yumurta sayım da iyiydi ama olmadı. Biraz nasip işi sanırım. Stresli bir iş hayatım var belki de ondan olmadı. Benimki olmadı sizinki de negatif olur diye birsey yok. Birçok pozitif sonuçlanan hastada var, bu gruplarda yazdığına göre. Umarım süreciniz kolaylıkla olur ve pozitif sonuçlanır.

Amh değerim iyiydi. Yumurta sayım da iyiydi ama olmadı. Biraz nasip işi sanırım. Stresli bir iş hayatım var belki de ondan olmadı. Benimki olmadı sizinki de negatif olur diye birsey yok. Birçok pozitif sonuçlanan hastada var, bu gruplarda yazdığına göre. Umarım süreciniz kolaylıkla olur ve pozitif sonuçlanır.
Öyle tabi, inşallah tez vakitte pozitifleri görürüz. Gönlünü sıkma, Allah hayırla kolaylıkla versin.

Özel değilse sorun ne peki? Amh düşüklugu var bende o yüzden tedavi görüyorum

Merhabalar bende pınar hocaya gitmeyi düşünüyorum önerirmisiniz suan erhan hoca daha iyi diyorlar ama bilemiyorum
Pınar hocadan memnunum ama Erhan hoca daha yoğun diye biliyorum. Tüp bebeğimin 8. Transfer günündeyim, hiçbir testte çıkmıyor çizgi sanırım olmayacak. Benden bağımsız tabi, Erhan hocaya gidebilirsin çok duyuyorum onu. Pınar hoca da iyi tabi

Teşekkür ederim cevaplarınız için 🥰 Bülent Haydardedeoglunu araştırabilirsiniz bence kendi özel muayenesi var tüp bebek için de Acıbadem’in laboratuarını kullanıyor. Bende çok istedim Bülent hocayı ama birazda maddiyatı düşünüyorum doğru mu yapıyorum bilmiyorum. Başkentle arasında 30 bin kadar fark var muayene ücreti de 4 bin 😓

Merhabalar bende pınar hocaya gitmeyi düşünüyorum önerirmisiniz suan erhan hoca daha iyi diyorlar ama bilemiyorum
Ben Erhan hocanın hastasıyım nasip olursa bu ay tedaviye başlamayı düşünüyoruz tüp bebek için🙏🏻 1 defa muayene oldum muayene sırasında benimle sohbet etti kendimi kasmamam için güzel kızım diyerek konuştu. Sonra tahliller istedi eşimden ve benden, 15 gün sonra çıkar biz sizi arayacağız dediler sonra asistanları arayıp doktorumuz size tüp bebek öneriyor dediler. 4 yıllık evliyiz bekliyorduk zaten bu sonucu ☺️

Teşekkür ederim cevaplarınız için 🥰 Bülent Haydardedeoglunu araştırabilirsiniz bence kendi özel muayenesi var tüp bebek için de Acıbadem’in laboratuarını kullanıyor. Bende çok istedim Bülent hocayı ama birazda maddiyatı düşünüyorum doğru mu yapıyorum bilmiyorum. Başkentle arasında 30 bin kadar fark var muayene ücreti de 4 bin 😓
Bazı kişiler Bülent Hoca hakkında iyi şeyler yazmamış. Bu nedenle onda da tereddüte düştüm. Adana'da değilde Ankara' damı başlasam diye düşünüyorum ama yol sorun olurmu kararsızım. Başkentte transfer sonrasi 3-5 dkka uzaniyorsun sonra hemen kaldırıyorlar, yürüyerek odaya gidiyorsun. Bu gibi nedenlerle bir daha baskent dusunmuyorum.Hasta sayısı çok fazla olduğu için doktor için önemli olmayabiliyor ama hasta için yıpratıcı bir sürece giriyoruz. Zaman harcıyoruz....Dediğiniz gibi özel doktor muayanesi ve hastanede gittiğiniz doktor ücreti arasında da fark oluyor. Doktor ile uyum yakaladiysaniz umarım olumlu sonuçlanır. En büyük etkenlerden birisi psikoloji çünkü.

X