Adana da en iyi tüp bebek merkezi, tavsiye edeceğiniz bir doktor var mıdır?

Merhaba arkadaşlar bende tüp bebek sürecine gireceğim,7-8 ay kadar önce erhan hocaya gittim ultrason rahim filmi hormon testleri yapıldı,tüp bebeğe başlamalısınız dedi,maddi imkanım yeterli olmadığı için gitmedim kendisi iyi davrandı aslında ama öyle özel gibi değildi

Yanindaki sekreteri berivan çok ilgisizdi,amh sonucum ve hsg sonucu çıkınca arayıp haber verecekti ay geçti arayıp sormadı,süreç nasıl ilerleyecek ne yapmam lazım hiç bilgi vermedi çok ingilizler bu konuda

Sehir hastanesine gitmeye karar verdim gittim de,orda da bazı aksilikler oldu ama yine de orda yaptırmayı düşünüyorum.orda sefa arlıer var çok memnunlar.

Amh başkentte yaptırdım 1.40 çıktı şehir hastanesinde yaptılar orda da 0.48 çıktı.erhan hocayı çok önermişlerdi ama ilgisiz davrandılar güven vermedi.labaratuarıni bilmiyordum tabi.ne yapacağımı şaşırdım yaşım ileri acele karar vermem lazım

Amh başkentte yaptırdım 1.40 çıktı şehir hastanesinde yaptılar orda da 0.48 çıktı.erhan hocayı çok önermişlerdi ama ilgisiz davrandılar güven vermedi.labaratuarıni bilmiyordum tabi.ne yapacağımı şaşırdım yaşım ileri acele karar vermem lazım
Şehir hastanesinde 2 doktor var diye biliyorum.

Benim de başkentteki sonucum negatif oldu.Doktorunuz kimdi başkentte. Önereceğiniz başka bir yer varmı.
Erhan hocaydı memnun kalmadım İstanbul Anadolu yakasında Yasemin çekmez e gittim çok ilgili ve bilgili bı doktor tavsiye ederim tüm işlemleri acıbadem De yapıyor fiyat olarak ta başkentle aynıydı Ocak ayında yaptırdım ben ilk defa bı yumurtam döllendi ve transfer yapıldı sonuç negatif oldu ama elinden gelen herşeyi fazlasıyla yaptı doktor kismetimizde yokmuş

Erhan hoca ya gitmeyin kesinlikle amh düşük benimde hiç ilgi alaka yok insanlara karşı tutumu da hiç iyi değil zaman kaybı başka birşey değil durumunuz varsa acıbadem de yaptırın oranın laboratuvarı çok iyi

Erhan hocaydı memnun kalmadım İstanbul Anadolu yakasında Yasemin çekmez e gittim çok ilgili ve bilgili bı doktor tavsiye ederim tüm işlemleri acıbadem De yapıyor fiyat olarak ta başkentle aynıydı Ocak ayında yaptırdım ben ilk defa bı yumurtam döllendi ve transfer yapıldı sonuç negatif oldu ama elinden gelen herşeyi fazlasıyla yaptı doktor kismetimizde yokmuş
Teşekkürler cevabınız için. İstanbul'a gidiş geliş problem olmadı mı? Yumurta toplanma işleminden önce bir kaç kez muayene ediliyor çünkü. Bu süreçlerde ne kadar kaldınız İstanbul'da? Çalıştığım için sorun olurmu bilmiyorum sürekli gidip gelmek.

Teşekkürler cevabınız için. İstanbul'a gidiş geliş problem olmadı mı? Yumurta toplanma işleminden önce bir kaç kez muayene ediliyor çünkü. Bu süreçlerde ne kadar kaldınız İstanbul'da? Çalıştığım için sorun olurmu bilmiyorum sürekli gidip gelmek.
Rica ederim bende yıllık izin kullandım 15 -20 gün sürüyor doktor sürekli muayene ediyor yumurtaların büyüyüp buyumedigine bakıyor ona göre dozunu ayarlıyor taze transfer olursa 3 ncü gün transfer yapıyor 2 gün de yola çıkma diyor ben denemenizi tavsiye ederim şartlarınız uyarsa pişman olmazsınız ben çok araştırdım en iyisi diyebilirim sizin problem ne peki

Rica ederim bende yıllık izin kullandım 15 -20 gün sürüyor doktor sürekli muayene ediyor yumurtaların büyüyüp buyumedigine bakıyor ona göre dozunu ayarlıyor taze transfer olursa 3 ncü gün transfer yapıyor 2 gün de yola çıkma diyor ben denemenizi tavsiye ederim şartlarınız uyarsa pişman olmazsınız ben çok araştırdım en iyisi diyebilirim sizin problem ne peki
Tekrar teşekkürler. 20 gün kalmak yetiyorsa, yıllık izin alabilirim. Bizim problemimiz kaliteli embriyo oluşmuyor.Yumurta sayısı yeterli ama 5. Güne embriyo oluşmuyor.

Erhan hoca ya gitmeyin kesinlikle amh düşük benimde hiç ilgi alaka yok insanlara karşı tutumu da hiç iyi değil zaman kaybı başka birşey değil durumunuz varsa acıbadem de yaptırın oranın laboratuvarı çok iyi
Durumum aslında yok o yüzden şehir hastanesinde raporlu yaptırmayı düşündüm.ilk denemeyi şehir hastanesinde yaptırayım olmazsa 2.denemeyi başkentte yaptırayım diye düşündüm başkentte rapor geçiyor diye ama dediğiniz gibi erhan hocadan memnun olmayan da çok o yüzden ordan vazgeçtim

Durumum aslında yok o yüzden şehir hastanesinde raporlu yaptırmayı düşündüm.ilk denemeyi şehir hastanesinde yaptırayım olmazsa 2.denemeyi başkentte yaptırayım diye düşündüm başkentte rapor geçiyor diye ama dediğiniz gibi erhan hocadan memnun olmayan da çok o yüzden ordan vazgeçtim
İns ordaki tedaviniz iyi geçer ve olumlu sonuç alırsınız 🙏

Kızlar selam. Bugün Bülent hocaya randevum vardı haber vericem demiştim gittim çok güzel karşılandım hemşireleri de o kadar tatlılardı kii.. Bülent hoca çok güzel en ince ayrıntısına kadar anlattı herşeyi. Sadece 5. Gün embriyosu transfer ediyorlarmış Acıbadem’in laboratuarını kullanıyorlarmış. Benim için beta sonucu pozitif olmasının bi önemi yok dedi reklam yapmıyorum asla yapmam dedi eve bebek götürebilmek sağ Salim doğum yapabilmektir önemli olan dedi. Eşiminde ilk defa bi doktor kafasına yattı ve biz ordan gülerek mutlu bir şekilde ayrıldık. Umarım herşey böyle güzel ilerler hepimiz güzel sonuçlar alırız. Bende adet olunca tedaviye başlicam inşallah…

X