Sivilceli Ciltler Acnelyse kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Arkadaslar bu konuda yardimci olabilirim belki cildinizi soymayi kesinlikle tavsiye etmem ayni seyi yapmis cilt yapisini bozmus cildindinde nem su birakmamis biri olarak soyluyorum cildimin kirk yerine igneyle vitamin takviyesi yaptirmak zorunda kaldim micro silver set bunun icin en iyi cozum diyebilirim

Acnelyseyi 8 ocaktan beri kullanıyorum. Gerçekten ciddi bir soyulmà oluyor.öğrenciyim okula her gittiğimde herkes yüzüne noldu neden soyuluyor diye soruyordu. Bunun için çok güzel bir çözüm buldum. İstanbul da olan bir arkadaşıma aktardan SHILIBAO isminde ölü deriyi temizleyen bir jel aldırdım. Duşa girdikçe yüzümü bununla temizliyorum. Soyulan kısımları temizliyorum. Dustan çıktığımda yüzüm pürüzsüz oluyor. Herhangi bir yan etkisini görmedim. Ama tabiki bu ciltten cilde değişir. Denemek isteyen varsa tavsiye ederim.

Pahalanmis o zaman fiyat, yada sehirden sehiremi degisio. Ben simdi baslamicam eylul, ekim gibi baslicam gunesli havada iyi olmuyomus.

Kızlaaar acnelyseyi bende kullandım ilk aldığımda onu tek başına sürmüştüm yüzüme alerji oluyor güneş kırmızı oluyor onlara sürmüştüm yanaklarıma 3 gün sonra soyulmaya başladı hafif yanma oldu buda soyulduğu için etkisini gösterdiği için olmuştu adı üstünde cilt yenileyici krem herşeye yarar sivilce olsun izler yaralar çiller falan cildi soyup yeni ve temiz bir cilt çıkarıyor benim kırmızı yanaklarım gidip yerine beyaz kendi tenim geldi benimde sivilce gibi bir derdim yok Rabbime çok şükür sonra soyulan yerleri geçirmek için doktora gittim bana fito kremi verdi soyardım pul pul olan yerlerime fito kremi sürerdim geçerdi 4 güne benim 1 hafta sürdü soyulup geçmesi daha da birşey olmadı hepinize öneririm yalnız ben evden çıkmadım o 1 hafta boyunca sabah akşam sürüyordum yüzümü köpükle suyla yıkayıp öyle sürerdim öyle uyurdum uyurkende makyaj etmiyorum ben özel günler hariç sizde makyaj etmeseniz daha iyi olur ama kesinlikle temiz olan yerlerinize sürmeyin sadece sorunlu yerlerinize sürün. Bende internetten araştırıp almıştım sabredin kullanın ara vermeyin emin olun 1 ay içinde temiz pürüzsüz bebek gibi bir cilde kavuşacaksınız yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

Ya kızlar cidden işe yarıyor mu bu krem?benim alnımda izler var sivilce bizi göz altımda da çil var geçirir mi çillerimi bu krem bide reçetesiz fiyatı ne kadar ?

Merhaba bende bugün başladım yanaklarimda hem iz hemde sivilcelere var bayagidir gitmiyordu. Çok sivilcem yok ama onlar beni rahatsız ettiği için başladım. Nasıl kullanmaliyim?

öncelıkle cılt tıpın nedır?
ona göre guzel bır yıkama jelı almalısın.
sabah aksam guzel ce yıkamalısın.
akşamları temız cıldıne kremı surup yatıyorsun.3 gun ust ustte sur 2 gun ara ver.cunku kızarma yapıcak.yanıcak.yuzun kızarırsa bepantol surmelısın

X