Sivilceli Ciltler Acnelyse kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Cilt tipim yağlı ama temizleme jelleriyle yikayinca yüzüm kuruyo tekrar nemlendiriyorum. Daha çok soyulma yapar mı

sana
BİODERMA SEBİUM FOAMİNG jelını onerebılırım.nemlendırıcı su bazlı kullanmalısın mesela
BepantholCilt Bakım Kremi kremı de su bazlı sıvılce yapmaz.

nasıl gıdıyor canım?
Kusura bakma hic girmedim. Ya differin biraz etkiledi lekeleri sondurdu. Vichy nin sivilce kremini aldim sivilcelerim gecti fakat cok lekem var. Zoratenin kullabmak istemiyorum haftaya cuma icin randevu aldim doktora gidicem acnelsy soylcm eger zoratenin kullanin gecmez derse gider kendim alirim eczaneden artik

Ben bepanten ve madacassolu karistirdim iyi bi nemlendirici oluyor. Acnelsy sanirim 3 gun sur iki gun ara ver tekrar sur seklinde yapiliyor. Bende gece surup sabah uyanip bepantenli karisimi surmeyi dusunuyorum. Gunes kremide solante acned 50+ gunes kremini kullaniyorum. Sanirim uzun sure kullanilmasi gerekiyormus kremin
Siz uzun sure kullanip mi sonuc alamadiniz acaba

Kusura bakma hic girmedim. Ya differin biraz etkiledi lekeleri sondurdu. Vichy nin sivilce kremini aldim sivilcelerim gecti fakat cok lekem var. Zoratenin kullabmak istemiyorum haftaya cuma icin randevu aldim doktora gidicem acnelsy soylcm eger zoratenin kullanin gecmez derse gider kendim alirim eczaneden artik
eczane zoretaını recetesız vermez

Ben bepanten ve madacassolu karistirdim iyi bi nemlendirici oluyor. Acnelsy sanirim 3 gun sur iki gun ara ver tekrar sur seklinde yapiliyor. Bende gece surup sabah uyanip bepantenli karisimi surmeyi dusunuyorum. Gunes kremide solante acned 50+ gunes kremini kullaniyorum. Sanirim uzun sure kullanilmasi gerekiyormus kremin
Siz uzun sure kullanip mi sonuc alamadiniz acaba
evet uzun sure kullanmalısın sudo cremde ıyı gelıyor kızarıklıga tavsıye ederım

hatta akşamlar acnelsy sur ınce yapıda ıyıce yedır.1 saat kalsın emsın yuzun ustune sudo krem sur gayet ıyı gelıcewk

Kizlar doktor bana bunu verdi surdum ama acimiyor gerilme de olmadi normal degil sanirim forunda okuduklarimdan anladigim kadariyla boyle olmamasi gerekiyor

Doktora gittim 20 mg zoratenin kullanalim 3 4 ay sonra kimyasal peeling yaptirin dedi. Ama anlamadigim ziratenin izleri geçirmiyor mu ki

çok başarılı bir merhem.sırt ve dekolteme kullanmıştım.Bir ay tüp patlamış gibi kıpkırmızıydı.dokunurken bile acıyodu.Kimyasal yanık bildiğiniz.ama devam ettim tca mantıgıyla.Yanarsa yansın cilt kendini yeniler dedim(o derece gözümü kararttım.)tüm cilt soyulunca kullanmayı bıraktım,pişik kremi kullandım.kısa sürede toparlad.simdi vücutta tek tük çıkmaya devam ediyo(hormonal sebeb)ama lekeymiş büyük gözenekmiş eser yok

Merhaba.
Acnelyse kullanan biri olarak;
kremin çalışma şekli zaten cildi soyarak alttan yeni deriyi çıkarıyor olması. Soymasını engellerseniz bepanthen vs gibi kremlerle, netice alamazsınız. Tedavi şekli üsteki deriyi soyarak atmak. Bu nedenle deriyi kurutuyor. Deri kuruduğu için kızarıyor. Yani ya soyulmasını göze almak gerek, ya da boşu boşuna cildinizi kurutup kimyasını bozmayın.

Sevgili arkadaşlar En büyük düşmanımız sivilceler..
3 Senedir bütün sivilce hapları bir sürü kremler kullandım son olarak Roaccutane kullandım.
Bundan bir yıl önce 6 ay tedavi sonucunda yüzüm bebek gibi taki karaciğer tekrar yağ bağlamaya başlayıncaya kadar
Üstünden bir sene geçti geçmedi intahaplı sivilceler bütün yüzümü yine sardı.
Üstelik dayanamayıp sıktım yüzümde lekelerde kaldı. Bundan 4 yada 5 gün önce acnelyse yi doktor tavsiyesiz kullanmaya başladım ilk iki gün yüzüm kızarsın hatta yandı soyuldum öyle Azda değil baya baya, cildim deri attı. 3 gün sabah kalktığımda yüzüm kıpkırmızı ve o kadar çok soğulmustuki hamedan krem kullanmaya başladım sanırım kremi biraz çok sürmüştüm göz kapaklarımın üstünü bile soydu acnelyse yüzümün acısından duramadım ama yüzümden 3 günde inanılmaz değişme oldu bir tane sivilcem ve sivilce yara izim kalmadı şuan sadece kızarıklık ve acı var onun için temin acile gittim çok sürmekten alerji olduğumu soylediler sakin ve sakin çok sürmeyin özellikle ağız bölgesi göz çevresi ve elmacık kemiklerinize sürmemeye dikkat edin yoksa zira bir sabah kalktığınızda acıdan konusamayabilirsiniz ayrıca bütün sivilce kremlerini kullanmış bulunmaktayım sormak istediğiniz sorulara cevap verebilirim herkeze güler ve güzel yüzler dilerim

merhaba arkadaşlar
gözenekliyim siyah noktalı ufak tefek kırmızılı sivilceli yim.
2 haftada 5 kere cok az miktar acnelyse başladım.
mercimek tanesi kadar bütün yüzüme sürüyorum.sadece cenemde hafif soyulma var.
yanaklarımda hiçbir soyulma yok henüz.artırsammı acaba.
bugun cildim duru güzel görünüyor.
çok yıllar önce gittiğim bi dr bana allerset elerji ilacı vermişti kızarık için yanında başka ilaçlarda.cildimin bütün kzıarıklığı geçmişti.şimdi aklıma geldi o ilaçtanmı ydı acaba.
yüzüne alerji tanısı konulan oldumu aranızda kızarıklıklar için.
birde bu alerji testi cilt için yapılıyormu

öncelıkle cılt tıpın nedır?
ona göre guzel bır yıkama jelı almalısın.
sabah aksam guzel ce yıkamalısın.
akşamları temız cıldıne kremı surup yatıyorsun.3 gun ust ustte sur 2 gun ara ver.cunku kızarma yapıcak.yanıcak.yuzun kızarırsa bepantol surmelısın
ben de tam tersi bir gün sürüp 3 gün ara verdim başlangıç olarak yanlışmı yapmışım acaba

ne demek canım cekınmeden sor..
sıvılceler basta artabılır korkma ınan hepsı gecıyor cevreye aldırıs etme..burnunun ustu bıle soyuluyor ve sıyah noktalar azalıyor.bugunde bence sur bsy olmaz ama cok az surmelısın hatta 2 gunde bır surerek alıstır kendını ıkı yanagada 1 mercımek boyutunda az az tahrısı onlersın..soyulmaz abartı sekılde degıl cene ve dudak kısmı bıraz gerılebılır eger ılk defa boyle soyucular kullanıyorsan ama bepnten cok ıyı gelır hcbsyde bellı olmaz.. gun ıcınde nemlendırrsen yuzunu ılac kullandıgın bıle bellı olmaz.. tek yapman gereken az az ve ıkıı gunde bır sur
ben bunu farklı bir nedenden dolayı kullanmak istiyorum cildim çok kuru bacaklarım tavuk derisi görünümünde bazıları bu kremin iyi geldiğini yazmış olur mu bi faydası

Sivilcelere karşı salatalık maskesi

En büyük cilt sorunlarından biri olan sivilcelerle salatalık maskesi ile başa çıkın! Salatalığı rondoda püre haline getirin. Sonra yulaf ezmesini havanda döverek toz haline getirin. Daha sonra tüm malzemeleri bir kaba alın ve iyice karıştırın. Karışımı yüzünüze sürüp 15 dakika bekletin ve temizlemek için soğuk su kullanın. Bu maskeyi sivilceler geçene kadar haftada 2, sivilcelerin oluşmasını önlemek için haftada 1 kez kullanabilirsiniz Cilt gözeneklerini derinlemesine temizleyen yulaf sivilceye yol açan bakteri birikimi önleyen doğal bir üründür. Bal ise cildi yumuşatır ve sivilce nedeniyle kızaran cildi yatıştırır.

Sevgili Kadınlar Kulübü üyeleri, sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye video izleme desteklerinizi bekliyoruz. Kadın dayanışmasına ne dersiniz? :) İstediğiniz videoları belirttin, o tarz videolara yer verelim. Önerilerinizi bekliyoruz.Diğer videolarımız için: https://www.kadinlarkulubu.tv/guzellik-moda

X