Acliktan mi uyumuyor?

Merhaba bebegim 6.5 aylık. Sizin dedigniz gibi çok sık uyaniyor yarım saatte emiyor. Sizinkinin sebebi neymiş. Dişi ne zamn patladı kaç aydir şiş hala patlamadi gitti.
Merhaba bizim dis 7 bucuk aylik civari cikardi ilk disini dis agrisi olabilir malesef ben kullanmadim ama ilaclar var onun icin agri hafifleten

Tam heyecan ve aksiyonuyla valla devam ediyor beslenme herr cocuga gore degisir tabi ama bizimki yemiyor careyi parklarda yedirmekte buldum 1 ogun genelde disardayiz evdede herogun zamani yere tum kaplar iniyor oyle oyalarken yediriyorum zor yani tahammulumu zorlayan nerrdeyse tek sey o uykumuz duzenli cok sukur aksam 9 -9bucuk yatis sabah 7-8 uyanis arada bi sasiri gece yarisi oyuna kalkiyoruz tabi ama gece uyanmalarrimiz var su aralar sıklaştı sanirim disten oglum yürümüyor henuz siraliyor ve buna ragmen durmuyor yurudumu nolur bilmem surekli ama surekli kucak isteyen bi cocuk zatten ya kucakta durcak yada biyerlerde bir zarar yapcak tasimaktan tek kolum kas yapti hala emerek uyuyoruz oyle yani emerken telefona bakabiliyorum uyurkende kahve içebiliyorum kendime ayirdigim zaman dilimi okadar 1 yas fena herseye iih diyip hayir anlaminda kafa salliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…