ACİL ! Yeni doğmuş kedi yavruları...

çok aradik annelerini cevrede yok eldivenle elliyoruz hala kokumiz sinmesin diye sabah yine bi buldugumuz yere koyup bekleriz bakalim anneleri gelcek mi. Ama sabaha kadar sağ kalmazdi bunlar
Biliyorum soğukta daha fazla yaşamaz ölürlerdi zaten

çok aradik annelerini cevrede yok eldivenle elliyoruz hala kokumiz sinmesin diye sabah yine bi buldugumuz yere koyup bekleriz bakalim anneleri gelcek mi. Ama sabaha kadar sağ kalmazdi bunlar
Sıcak tutup beslerseniz bir şey olmaz zannedersem. Benim aldıklarımda böyleydi. Yaşadılar. Düşününki bu halde sokakta yaşıyorlar. Anneleri gelene kadar soğukta bekliyorlar. Kediler dayanıklıdır.

bir makası steril hale getirip kesin plasentayı. Anne kedi göbeği de dişiyle kesiyor.

Ben pegasosla konuştum.
Iple sıkıp plesentayı bu şekilde kesicekmişsin. Iple boğarak yani.Iyice sıkarak. 2/3 cm kalacak o göbek kordonu dedi.
Iple yapınca,kanama olmaz dedi. Sonra batikon sürsün bıraksın dedi.

tamam canim cok cok sağol. canlandilar zaten cok tatlilar :) sabah gidip hemen batikon alalim yapalim

Bu şekilde kalmamalılar dedi veteriner. Yapabilecek misin?

Dediginiz sekilde cislerini yaptirmaya calistik biri yapti sadece hemde öldü zannetiklerimizden biri yapti. iyiki varsiniz:) siz söylemeseniz biz bilemezdik. simdi onlara güzel sicak bi uyku ortami yaptik. bizde biraz uyuyalim. 2 saat sonra kalkip tekrar süt vericez cislerini yaptirmaya calisicaz tekrar. eğer kötü olurlarsa yarin veterinerede götürürüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…