ACİL ! Yeni doğmuş kedi yavruları...

benim midem cok kötü oldu. cok afedersiniz istifra-ishal. kedilerle alakali oldugunu sanmam zaten simdi daha iyiyim. eşimin alerjisi var kaşıntı kabarttı yapiyor ama pek bi sorun olmadi cok şükür
Çok geçmiş olsun canım. Hasta hasta kedilerle ilgilendin. Sen çok iyi bir insansın. Allah gönlüne göre versin.

Ayyyy. Çok sevindim, harika. O kadar benimsediyse emzirir. Peki kedinin kaç tane yavrusu vardı, şimdi kaçtane oldular. Ya allahım nasıl sevindim.

Ayyyy. Çok sevindim, harika. O kadar benimsediyse emzirir. Peki kedinin kaç tane yavrusu vardı, şimdi kaçtane oldular. Ya allahım nasıl sevindim.
4 yavru vardi ama onlar 1 aylik. Alan bayanda cok ilgili bi bayan kedinin sutu yetmezse bile takviye yapar. bizde zaten sık sık anneye mama filan götürcez

Şanslı yavrularmış. Hem size rastgeldiler. Hem sütanne buldular. Anne kedide çok sevimliymiş.
Hepsini Allah ayarliyor gercekten buna inandim ben, eğer ogün arkadasin evindeki saat durmasa biz cok daha erken gelicektik eve ve o yavrucaklari görmeyecektik belki... Zincirleme oldu hersey

Anne kedi cılız gibi.. Onun beslenmesi lazım ki süt olsun,hem de anne yıpranmasın..
Bir de bahçede öylece leğende mi duruyorlar? Üşürler ya

Bak ben kışın bunlardan yapıp dağıttım mahalle aralarına

yok yok cnm normalde bayanin depo gibi bi yeri var ordalarmis ama biz küçük yavrulari götürdük diye eve aldi biraz büyüyen kadar evde kalsinlar dedi. anneye ek gida takviyesi bisey alalim mi?

yok yok cnm normalde bayanin depo gibi bi yeri var ordalarmis ama biz küçük yavrulari götürdük diye eve aldi biraz büyüyen kadar evde kalsinlar dedi. anneye ek gida takviyesi bisey alalim mi?
Kitten olan yaş mamalardan,konservelerden ve yine kitten (yavru kedi için olan çünkü daha fazla protein var içeriğinde) kuru mama alabilirsin. Haşlanmış tavuk tiftip verebilirsin.
Sütlenir anne.

Kitten mamaları anne yiyecek yanlış anlaşılma olmasın :))
Kitten formül olursa,daha iyi süt yapar anneye..

Kitten mamaları anne yiyecek yanlış anlaşılma olmasın :))
Kitten formül olursa,daha iyi süt yapar anneye..
tamam cnm. büyük marketlerde olur dimi? ya da pet shopta? yarin alip götüreyim.
tam da hayirseverin biri kedi biberonu getirmisti bizde kedi sütu tozu almak icin petshop aramaya çıkmıştık:)

tamam cnm. büyük marketlerde olur dimi? ya da pet shopta? yarin alip götüreyim.
tam da hayirseverin biri kedi biberonu getirmisti bizde kedi sütu tozu almak icin petshop aramaya çıkmıştık:)
Petshoplarda daha kalitelisi vardır canım. Marketlerdekiler uyduruk oluyor..

Anneyi de bir süreliğine evinize alamaz mısınız

Barınağa sakın göndermeyin. Barınakların hali berbat Facebook'tan yuva ilanı açıp sahip bulabiliriz bir şekilde

Anneyi de bir süreliğine evinize alamaz mısınız
siz mesajlari okumadiniz sanirim. anneleri keselerini bile ayirmadan birakmis gece saatlerce bekledik gelmedi ertesi gunde devamli anneyi aradim gelmedi. dün bayaga ilanlar yaptik haber yolladik herkese ve sonun da süt anne bulduk kuzulara hemde cok tatli bi bayanin kedisi seve seve aldi yavrulari anne kedi de kabul etti cok şükür:)

Ayy kusura bakmayın "annesi dönmüş ve yavrularini aramismidir ki" yazmışsınız ben onu sadece "annesi dönmüş" olarak okumuşum Sonuca çok ama çok sevindim Allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…