ACİL ! Yeni doğmuş kedi yavruları...

Sakin yari yarıya su vermeyin direkt süt verin yoksa yeterince vitamin alamayıp oluyorlar ben çok besledim
bebek sütü verırse tamam öyle yapsın ama sulandırmazsa ishal riski var yavrular ishal olursa kurtaramaz biliyorsun. kedi sütü alabilse hemen sorun çözülürde

Size helal olsun.
Ben annelerinin döneceğini sanmıyorum bu saatten sonra çünkü plasentaları bile duruyor :KK43:
Yarın mutlaka veterinere götürün o size gerekli her şeyi söyler.
Barınak olmasın sonları :KK43:

Kizlar ben cok hasta oldum ondan bakamadim ama simdi daha iyiyim. yavrucaklari 1-2 saatte bir besliyoruz, tuvaletlerini yaptiriyoruz. Durumlari iyi ama simdi süt anne veya sahiplenebilecek birileri icin arayisa girdik insallah birileri bulunur

Az önce doyurdum benim ufaklığı,sonra biraz öpüştük aşk yaşadık,çişini yaptırdım,uyudu gene.:nazar::emir_bebek:
Bu arada hat safhada kedi alerjim var yıllardır. Ama bir gr umurumda değil. Alerji hapı içiveriyorum bazen,hepsi bu. Galiba zaman içinde azaldı da..
Kendimi kedisiz hiç hatırlamıyorum. Kadrolu kedim,10 yaşında mesela:nazar:

IMG_20170409_160941.jpg

Sakin yari yarıya su vermeyin direkt süt verin yoksa yeterince vitamin alamayıp oluyorlar ben çok besledim
Ideali bebek kediler için hazır olarak satılan süt tozları. Bulunamıyorsa keçi sütü. Çünkü keçi sütünde laktoz yok. Laktozun sindirimi zordur ve ishal yapar.
O da bulunamıyorsa inek sütü sulandırılarak,ılık olarak verilmeli.

Kizlar ben cok hasta oldum ondan bakamadim ama simdi daha iyiyim. yavrucaklari 1-2 saatte bir besliyoruz, tuvaletlerini yaptiriyoruz. Durumlari iyi ama simdi süt anne veya sahiplenebilecek birileri icin arayisa girdik insallah birileri bulunur
Canım,ben kış boyunca annesiz yavru kedileri sokakta bulup,1 buçuk aylık olup,konserve mama yiyip,kumunu kullanmaya başlayıncağa kadar bakıyorum ve yuvalandırıyorum sonrasında..
Keşke sen de bakabilsen o kadar süre..
Sonra internete bazı sitelere,burdaki ücretsiz evcil hayvan sahiplendirme bölümüne ilan açıp,yuva bulabilirsin..

Canım,ben kış boyunca annesiz yavru kedileri sokakta bulup,1 buçuk aylık olup,konserve mama yiyip,kumunu kullanmaya başlayıncağa kadar bakıyorum ve yuvalandırıyorum sonrasında..
Keşke sen de bakabilsen o kadar süre..
Sonra internete bazı sitelere,burdaki ücretsiz evcil hayvan sahiplendirme bölümüne ilan açıp,yuva bulabilirsin..
canim 10 gün sonra sehir dışına gidicez uçakla. 1 hafta yokuz o zaman nolur bu yavrular :KK43: yoksa ben biraz büyüyene kadar bakarim tabiki kiyamam :KK43: bi süt anne bulsak cok güzel olacak

Kizlar ben cok hasta oldum ondan bakamadim ama simdi daha iyiyim. yavrucaklari 1-2 saatte bir besliyoruz, tuvaletlerini yaptiriyoruz. Durumlari iyi ama simdi süt anne veya sahiplenebilecek birileri icin arayisa girdik insallah birileri
Sana da kedi alerji yapmış olabilir. Ben dört kedi yavrusunu alıp kutuya koydum, evde eğilip bakmamla boğazlarımın şişmesi bir oldu. O güne kadar hiç boğazlarımdan rahatsızlanmamıştım. Yatak döşek bakmıştım onlara. Sizede öyle mi oldu acaba.

Cok güzel bir haberim var :)
SÜT ANNE BULDUK :KK76:
öğretmenin ben bi velimiz varmis bahcesinde anne kedisi varmış anne hırçın biraz ama getirin yavrulari bi deneyelim dedi. Götürdük hem de bizim eve yakin :) Anne hic hırçınlık yapmadi diğer yavrularin yanina koynuna aldi, yaladi... emcek gibi duruyorlardı. Bayan "bu kedi bu yavrulara bakcak gibi siz beklemeyin ben sık sık kontrol ederim " dedi.

Nolur dua edin sorun cikmasin anne kedi onlari da emzirsin insallah :dua: hem bize cok yakin sık sık bakmaya gideriz biz. Şimdiden bi eksiklik hissettik bile... Ama yeterki onlar iyi olsun

Yok kedi alerjisi grip gibi yatağa düşürmüyor. Tırnağının,ağzının burnunn değdiği yerler kabarıyor ciltte.
benim midem cok kötü oldu. cok afedersiniz istifra-ishal. kedilerle alakali oldugunu sanmam zaten simdi daha iyiyim. eşimin alerjisi var kaşıntı kabarttı yapiyor ama pek bi sorun olmadi cok şükür

X