Acil yardım lütfen

bende mi anormallik anlamadım bana resim öyle seks objesi yada sapık tahrik edici birşey gibi gelmedi. yakından çekmiş zaten az daha yakından çekeymiş tamam mış evet yalan olabilir ama herkes niye birden ahlak bekçsi kesiliyor allah belanı versin tarzı kelimeler çok kötü

Buna bakıp da bir erkeğin tahrik olacağını ya da paylaşmaya kalkacağını hiç sanmıyorum. İsteyene internette dolu fotoğraf var. Kimse kimsenin ahlak bekçisi değil. Onaylamayabilir ama hakaret etmeye kimsenin hakkı yok.

kesinlikle aynısını düşünüyorum...

:KK16::KK16:

bencede ama beddua ötesine geçildi yazık

ya niye bu tepki gögsü gözkmüyor ki konu ile birlikte düşününce evet tiksinç gelebilir ama fotoda o kadar açık birşey yok. geçen bayanın teki çırlıçıplak memelerini koymıştı sansürsüz estetik olmuş diye o daha tiksinçti bence kesmemiş bile fotoyu ve herkese açıktı

Norwegian arkadaşım haklısın göğsü falan gözükmüyor da, spermin sıçradığı bütün her yer kabarmış, kzıarmış, konu sahibi arkadaşımız açık açık anlatmış zaten, Allah aşkına şu resme bakınca kafanda canlanmıyo mu o kızarıklıkların nasıl oluştugu, şahsen bana bu kadarı fazla geldi, resme gerek yoktu kendi anlatsaydı zaten buradaki kadınlar yardımcı olurlardı, resim koyması biraz aşırıya kaçmış.

Savaslar normal, 12-13 yasındaki cocuklar evlenip sex yapınca, 14 yasında cocuk sahibi olunca o da normal donemin sartlarıydı vs vs, ufacık bebeler sigara alkol eroin alınca normal.
Ama koskoca 23 yasında bir kadın sevgilisiyle iliskiye girince dunyanın civisi cıkmıs, sizin bu dunyanın civisi kızlık zarına mı baglı ??

pardon da senin niye bu kadar zoruna gitti :) neden değdi bu kadar sana anlamadım yani :KK70: :KK70: neden acabaaa :KK70: :KK70:

Ya ben kimseye karışamam seviş veya sevişme demem kendi bileceği iş, kendi hayat tarzı, kendi yetişme tarzı, dese ki seviştim böyle böyle oldu cildimde kızarıklık oluştu falan diye anlarım , bana o kadar da anormal gelmiyor, kendi yaşam tarzı.. Ama sevgilisinin boşaldığı göğsünün fotoğrafını gelip buraya koymak nedir ya? Sadece yazsa biz anlamayacak mıydık? Bu kadarı fazla gerçekten...
Bana bayağı gelen şu resim olayı oldu yani...

Durumu ifade etmesi ya da illa resim atacaksa keserek bi bölüm göstermesi yeterdi. Konu gerçek mi inanamıyorum fake gibi ya

insanların evde uslu uslu sevismesi mi? şaka mısın? uslu uslu sevişiyosa tüm türkiye bu iğrencliği nasıl öğreniyo? ben mi çekip fotograflarını koyuyorum? insaf bee nasıl savunacagınızı sasırıyosunuz..

bence siz şakasınız,olayı çarpıtma da üstünüze yok
konu sahibi seks resimlerini mi koymuş buraya?
neyin kafasıdır bu ya
bide neden iğrençlik diyorsunuz anlamıyorum
neyin acısını çıkarıyorsunuz?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

şu sözlerinizi okuyan sanki konu sahibi çocuk .....su falan paylaştı sanar tövbe tövbe
ne var ya bunda sevgilisiyle seks yapmış sizene kimene

toplumumuz çok farklı ahlaksızlıklardan kötüye gidiyor
insanların evinde uslu uslu sevişmesinden kimselere bir zarar gelmez

Norwegian arkadaşım haklısın göğsü falan gözükmüyor da, spermin sıçradığı bütün her yer kabarmış, kzıarmış, konu sahibi arkadaşımız açık açık anlatmış zaten, Allah aşkına şu resme bakınca kafanda canlanmıyo mu o kızarıklıkların nasıl oluştugu, şahsen bana bu kadarı fazla geldi, resme gerek yoktu kendi anlatsaydı zaten buradaki kadınlar yardımcı olurlardı, resim koyması biraz aşırıya kaçmış.

ne bileyim sanırım ben iyi niyetli düşündüm emin ol kadının cinsel obje gibi kullanılmasına çok karşıyım .ama tabi baya rahat anlatması ilginç oysaki eski üyeymiş .ya biliyormusun allah yakmış demiş birisi ne bileyim anlatsa da heralde yine derdi.aslında buraya açılacak konu değil dalga malzemesi oldu ...

neyin kafasıdır bu ya

polemiğe girme canım arkadaş öfkesini çıkarcak yer arıyor..

neyin kafasıdır bu ya

arkadasım ben neyın acısını cıkarıcam ya neyin kafasındasın sen?
uslu uslu yapmıslar diyosun bu mu usluluk?
al iste herkes ogrendi bak uslulugu gizliligi mi kaldı?

pardon da senin niye bu kadar zoruna gitti :) neden değdi bu kadar sana anlamadım yani :KK70: :KK70: neden acabaaa :KK70: :KK70:

Ha konu sahibi bitti simdi beni mi yargılamaya basladın canım sokak agzı ile ? kusura bakmada canım beni bi annem babam bide eşim yargılar, sana tek kelime dusmez, ayrıca bu sokak agzı uslubunla su an kendini belli ettin, sana bol gerici zihniyetli gunler.
Ayrıca benim savundugum bekaretmis sexmis degil, kimseyi ilgilendirmedigi, herkes kendi hayatını yasıyor, sen oyle yasarsın, ben boyle yasarım, baskası baska sekil yasar, bu seni ya da baskasını hiic alakadar etmez, sen kimseye karısılmacıgını ogrenmediysen onada ben karısamam artık :)

Evet haklısınız, şahsen yüzüm görünmese bile vücudumun bir bölümünün yarıçıplak halde internet sitelerinde gezmesine tahammül edemezdim.

Hangimiz edebiliriz ki hayır birde yarım saat önce diyor ee erkek arkadaşı işini gördü çıktımı, k.. devirip yattı mı ki yok ise panikle kk ne diyor diye bekliyor mu ?

Son düzenleme:

İstersem banlanayım ama söylemezsem rahat edemem üslubunuz mahalle karılarından beter. Sizi hayal ediyorum eliniz belinizde neden değdi sanaaa nedeen diye gülerken.... Biz seks yapıyoruz ondan değdi bize rahatladınız mı ? Evliyim ben ama bekarken de eşime değdirdim. Sizin gibi üstün, namuslu, erişilmez değiliz biz. Sizi Allah özene bezene yaratmış. Eli belinde üstün insan.

kesinlikle aynısını düşünüyorum...

:KK16::KK16:

bencede ama beddua ötesine geçildi yazık

ya niye bu tepki gögsü gözkmüyor ki konu ile birlikte düşününce evet tiksinç gelebilir ama fotoda o kadar açık birşey yok. geçen bayanın teki çırlıçıplak memelerini koymıştı sansürsüz estetik olmuş diye o daha tiksinçti bence kesmemiş bile fotoyu ve herkese açıktı

Biride bu aklaksızlık ve görmemişlikten demiş ya. Çok güldüm ya.
Sevişen sevişir, sevişmeyen sevişmez arkadaşlar. Yargılamak kimseye düşmez.
Resim koymasaymış iyiymiş evet ama her yerini kapatmış, sadece yanık yerleri görünüyor, kız paniklemiş foto çekmiş koymuş.
Utanmasanız recm edeceksiniz kızı, sırf sizin uygun gördüğünüz kalıplara uymadığı için.

Ha konu sahibi bitti simdi beni mi yargılamaya basladın canım sokak agzı ile ? kusura bakmada canım beni bi annem babam bide eşim yargılar, sana tek kelime dusmez, ayrıca bu sokak agzı uslubunla su an kendini belli ettin, sana bol gerici zihniyetli gunler.
Ayrıca benim savundugum bekaretmis sexmis degil, kimseyi ilgilendirmedigi, herkes kendi hayatını yasıyor, sen oyle yasarsın, ben boyle yasarım, baskası baska sekil yasar, bu seni ya da baskasını hiic alakadar etmez, sen kimseye karısılmacıgını ogrenmediysen onada ben karısamam artık :)

bi de evlisiniz.. esinize acıyorum suan.. yazık.. sizin gibi geniş mideli biriyle nasıl evlenmiş.. sen kendi konusma tarzını görmüyosun heralde baskalarını yargılamadan önce dön bi kendine bak. ne kimseyi yargılamaya ne de savunmaya hakkın var jnm :KK66:

Herkesin ortak fikri resme ve bu kadar detay anlatıma gerek olmadığı yönünde. Nitekim bende aynı fikirdeyim. Ama yazık ki eleştirinin dozunu kaçıranlar olmuş fazlasıyla. Burası bir platform tabikide herkes fikrini aöyleyecek ama usulünce değil mi??? Bir de toplumun ahlak bekçisi gibi bir uslup takınarak bir çok kişiyi kıran dinden inançtan bahsedipte kırıcı kelimelerle kul hakkına girenleri anlamam mümkün değil. Önce insan kırmamayı öğrenin

ne bileyim sanırım ben iyi niyetli düşündüm emin ol kadının cinsel obje gibi kullanılmasına çok karşıyım .ama tabi baya rahat anlatması ilginç oysaki eski üyeymiş .ya biliyormusun allah yakmış demiş birisi ne bileyim anlatsa da heralde yine derdi.aslında buraya açılacak konu değil dalga malzemesi oldu ...

Haklısın canım aynı düşünüyoruz aslında, o yorumu falan ben de cok ayıpladım, kişinin kendi tercihi, kendi iradesi, ister sevişir ister sevişmez, özgür insanlarız. Asla bunu yargılamadım, ama eliyle de kapamış olsa göğsü açık ve resme baktıgımda kafamda pek de hoş olmayan şeyler canlandı. Benim tepkim bunaydı, herkese açık bir platformda böylesi mahrem bir resmin paylaşılması hoş değil. Sadece kelimelerle anlatılsa da anlayabilirdik, bunu anlatmak istemiştim, umarım yanlış anlaşılmamışımdır. Kesinlikle bu konunun yeri bdv değil, bazıları ahlak bekçiliği yaptıgı için bu tarz içerikli konuların akıbeti açılmadan önce belli oluyor zaten, Mune gelir birazdan :KK51:

X