Acil yardım lütfen

Peki ahlaksızlık olsa bile bu kendisinin sorunu, ders vermek terbiye ogretmek ne size ne de bir baskasına duser..

hanımefendi, siz göz yumarsanız, biz göz yumarsak nereye gidicek merak ediyorum.. kurtulun artık şu zihniyetten.. terbiye öğretmek bana düşmezse size de böyle birşeyi savunmak düşmez

Ya cok komik degil mi bu konu. Fakese hayran kaldim zekaniza. Degilse de alerjidir yavrum yika. Avil krem al sur :KK1:

Kızlar erkek arkadaşımla yarım saat önce ilişkiye girdik karın bölgeme boşaldı biraz muhabbet ettik silmeden sonra bir baktık meninin geldiği yerler kıpkırmızı yanmış gibi araştırıyoruz birşey çıkmıyor konuyu nereye açacağımı bulamadım foto ekliyorum. Fikri olan bilgi versin lütfen :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yaa şaka mısın arkadşaım resim niye ekliyosun ??
Hadi yüzünde alerji çıksa falan dicem ama göğsünü fotoğraflamışsın resmen yaaa , hiç hoş değil :KK20::KK20:
Demek ki alerjik reaksiyon vermiş cildin, tahmin ediyorum ki 1-2 gün içinde geçer
Tövbee yaa böylesini de iilk defa görüyorum bu ne rahatlıktır:KK47:

Kızlar erkek arkadaşımla yarım saat önce ilişkiye girdik karın bölgeme boşaldı biraz muhabbet ettik silmeden sonra bir baktık meninin geldiği yerler kıpkırmızı yanmış gibi araştırıyoruz birşey çıkmıyor konuyu nereye açacağımı bulamadım foto ekliyorum. Fikri olan bilgi versin lütfen :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sperm alerjisi.

Ayrıca resim koymana hiç gerek yoktu. Herkes zaten kızarıklığın nasıl birşey olduğunu az çok anlamıştır.

Oheeeeey :KK8::KK9:
Yorumlara bi bak ama yaaa, gül gül öldüm.
Alemsiniz arkadaşlar, espirinizden öperim :KK60::KK60::KK60:

harita olmuş resmen la güzel çalışma spesifik :KK14:

asitli mi spermi :KK53::KK53:

Allah gobegine atesler salmis :KK70:

Buz koy ateşini alır:21:

Wayy be canlı yayın izle gibi olmuş :KK66:
Dakikasında burada

sex sonrası selfie dedikleri buymuş demek:KK1::KK1:

ya cocuğun menisinin de ph si düşük heralde baya asidik yapıda yakmış kızı .acaba ne içti öncesinde bilimsel olarak bunu düşündüm hemen :KK9:

Ne biliyim ben yarim saat once uyuyodum kiskandim herhalde :KK53:

hanımefendi, siz göz yumarsanız, biz göz yumarsak nereye gidicek merak ediyorum.. kurtulun artık şu zihniyetten.. terbiye öğretmek bana düşmezse size de böyle birşeyi savunmak düşmez

Peki biz simdi bu kızı kınarsak ayıplarsak bırakıcak mı ? Ben kimseyi savunmuyorum resim koyması tabiki kendi acısından hos degil, herkese acık oldugu icin.
Ama cok anormal bir durum goremiyorum acıkcası, kızın burda sordugu soru baska, yaptıgınız yorum cok baska, sizin icin pislik olan sey baskası icin degildir, bu resmi koyan evli birisi olsaydı pislik,ayıp,edepsiz gibi seyler soylicekmiydiniz ? Herkesin kendi hayatı, herkesin kendi ZİHNİYETİ var. Hepimizin beyni var, dogruyu ve yanlısı ayırt edebiliyoruz. Bence siz kurtulun bu zihniyetten, size pislik geliyorsa ayıpsa siz yapmazsınız, olur biter :)

şu sözlerinizi okuyan sanki konu sahibi çocuk .....su falan paylaştı sanar tövbe tövbe
ne var ya bunda sevgilisiyle seks yapmış sizene kimene

toplumumuz çok farklı ahlaksızlıklardan kötüye gidiyor
insanların evinde uslu uslu sevişmesinden kimselere bir zarar gelmez

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

O degil de adamin spermlerinde nasil bir azim nasil bir yetenek var arkadaş
Mübarek duvari delecek güçte :)
HArcanmamali o arkadasin
Savaslarda falan kale sur yıkımına yardimci olmali:KK53:
Bi püskürtse adam kaleyi deler :KK52:

Muhteşem suluman bu arkadasi o zaman bileydi hic topla tufekle kale yikmaya ugrasirmiydi :KK52:

Hadi yüzünde alerji çıksa falan dicem ama göğsünü fotoğraflamışsın resmen yaaa , hiç hoş değil :KK20::KK20:
Demek ki alerjik reaksiyon vermiş cildin, tahmin ediyorum ki 1-2 gün içinde geçer

Dünyanın çivisi çıkmış arkadaşım millet artık böyle şeyleri normal görüyor. çok yazık...

Peki biz simdi bu kızı kınarsak ayıplarsak bırakıcak mı ? Ben kimseyi savunmuyorum resim koyması tabiki kendi acısından hos degil, herkese acık oldugu icin.
Ama cok anormal bir durum goremiyorum acıkcası, kızın burda sordugu soru baska, yaptıgınız yorum cok baska, sizin icin pislik olan sey baskası icin degildir, bu resmi koyan evli birisi olsaydı pislik,ayıp,edepsiz gibi seyler soylicekmiydiniz ? Herkesin kendi hayatı, herkesin kendi ZİHNİYETİ var. Hepimizin beyni var, dogruyu ve yanlısı ayırt edebiliyoruz. Bence siz kurtulun bu zihniyetten, size pislik geliyorsa ayıpsa siz yapmazsınız, olur biter :)

kesinlikle aynısını düşünüyorum...

Oheeeeey :KK8::KK9:
Yorumlara bi bak ama yaaa, gül gül öldüm.
Alemsiniz arkadaşlar, espirinizden öperim :KK60::KK60::KK60:

:KK16::KK16:
Sperm alerjisi.

Ayrıca resim koymana hiç gerek yoktu. Herkes zaten kızarıklığın nasıl birşey olduğunu az çok anlamıştır.

bencede ama beddua ötesine geçildi yazık

ya niye bu tepki gögsü gözkmüyor ki konu ile birlikte düşününce evet tiksinç gelebilir ama fotoda o kadar açık birşey yok. geçen bayanın teki çırlıçıplak memelerini koymıştı sansürsüz estetik olmuş diye o daha tiksinçti bence kesmemiş bile fotoyu ve herkese açıktı

Yalnız, olayı gerçekleştiren arkadaş içinde çok biriktirmiş galiba.
Fışkiye gibi atmış uzak mesafeye :KK52:
Garibim Gökçek de fışkiyeyi kim kırdı diye aramıştı günlerce :KK60::KK60:

şu sözlerinizi okuyan sanki konu sahibi çocuk .....su falan paylaştı sanar tövbe tövbe
ne var ya bunda sevgilisiyle seks yapmış sizene kimene

toplumumuz çok farklı ahlaksızlıklardan kötüye gidiyor
insanların evinde uslu uslu sevişmesinden kimselere bir zarar gelmez

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

insanların evde uslu uslu sevismesi mi? şaka mısın? uslu uslu sevişiyosa tüm türkiye bu iğrencliği nasıl öğreniyo? ben mi çekip fotograflarını koyuyorum? insaf bee nasıl savunacagınızı sasırıyosunuz..

Dünyanın çivisi çıkmış arkadaşım millet artık böyle şeyleri normal görüyor. çok yazık...

Ya ben kimseye karışamam seviş veya sevişme demem kendi bileceği iş, kendi hayat tarzı, kendi yetişme tarzı, dese ki seviştim böyle böyle oldu cildimde kızarıklık oluştu falan diye anlarım , bana o kadar da anormal gelmiyor, kendi yaşam tarzı.. Ama sevgilisinin boşaldığı göğsünün fotoğrafını gelip buraya koymak nedir ya? Sadece yazsa biz anlamayacak mıydık? Bu kadarı fazla gerçekten...
Bana bayağı gelen şu resim olayı oldu yani...

Savaslar normal, 12-13 yasındaki cocuklar evlenip sex yapınca, 14 yasında cocuk sahibi olunca o da normal donemin sartlarıydı vs vs, ufacık bebeler sigara alkol eroin alınca normal.
Ama koskoca 23 yasında bir kadın sevgilisiyle iliskiye girince dunyanın civisi cıkmıs, sizin bu dunyanın civisi kızlık zarına mı baglı ??

X