Acil yardım lütfen

siz kimsiniz necisiniz Allah aşkına millete ne hakla ahlaksızlar diyebiliyorsunuz,
iyi ki sizin gibi değilim diyorsunuz ya işte orda ele verdiniz kendinizi
ben sizin derdinizi çözdüm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım cokk sagol cok mutlu oldum inanki :) nasıl seviyesiz oldugunuzu böylece daha iyi anlamıs oldunuz.. hadi size bol seviyesiz ahlaksız günler ! :)

Merhaba melsa,

özel olacak ama, bir başkasıyla da aynı durum oldu mu? veya bu arkadaşınla daha önce böyle bir durum oldu mu? ve, daha önce gebelik durumun oldu mu ?

konunun hassasiyeti şu: sperme karşı genel bir alerjin varsa, ileride gebe kalmak istediğinde sorun olmasın sakın?

geçmiş olsun.

Ya istediklerini yapsinlar o beni ilgilendirmez ama yapip yapip eeee efendim ben korkuyorum hamilemiyim, bosaldi ama icime degil. Yapiyosan bilincli yapicaksin, bilgisiz cahil cahil yapip burda insanlari cileden cikariyorlar. Gene soyluyorum herkesin kendi hayati yapar yapmaz kim ne istiyorsa onu yapar ama yaptigininda ne oldugunu bilmek lazim. Yazik boyle cahil insanlarimiz var. Sonra yok hamilemiyim, yok hamile kaldim, yok karnima bosaldi ama hamile olabilirmiyim....

benim de saatlerdir söylemek istediğim bu. insanlar cılkını çıkarıyorlar ve nasıl savunacaklarını şaşırıyorlar. söylediklerimiz de yaraları var ki gocunuyorlar ben artık bşy demiyorum. herkes kendinin ne oldugunu biliyo...

Ya istediklerini yapsinlar o beni ilgilendirmez ama yapip yapip eeee efendim ben korkuyorum hamilemiyim, bosaldi ama icime degil. Yapiyosan bilincli yapicaksin, bilgisiz cahil cahil yapip burda insanlari cileden cikariyorlar. Gene soyluyorum herkesin kendi hayati yapar yapmaz kim ne istiyorsa onu yapar ama yaptigininda ne oldugunu bilmek lazim. Yazik boyle cahil insanlarimiz var. Sonra yok hamilemiyim, yok hamile kaldim, yok karnima bosaldi ama hamile olabilirmiyim....

haklısınız.. bu cehalete biz maruz kalıyoruz. benim de sinir oldugum tek sey bu..

Kızlar erkek arkadaşımla yarım saat önce ilişkiye girdik karın bölgeme boşaldı biraz muhabbet ettik silmeden sonra bir baktık meninin geldiği yerler kıpkırmızı yanmış gibi araştırıyoruz birşey çıkmıyor konuyu nereye açacağımı bulamadım foto ekliyorum. Fikri olan bilgi versin lütfen :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

BA'Ğ'ZI HAKİKATLER:

Yavrucuğum orası karın bölgen değil :KK53:

Profildeki foto sana aitse bir kaldır istersen, zira ülkemiz bu kadar geniş değil.

Git bir yıkan bari, bu yaz sıcağında kokmaman mümkün değil.

Sperm dediğin asidiktir, yakması kokması normal, bir sonraki ekşında muhabbetten önce paklanın.

Şimdi de soğuk duş al sonra da bepantene falan sür geçer.

bi de evlisiniz.. esinize acıyorum suan.. yazık.. sizin gibi geniş mideli biriyle nasıl evlenmiş.. sen kendi konusma tarzını görmüyosun heralde baskalarını yargılamadan önce dön bi kendine bak. ne kimseyi yargılamaya ne de savunmaya hakkın var jnm :KK66:

Valla canım bende esimde insanları yargılamamayı biliyoruz, jnm ne bu arada yaş kaç ? Ben kendi konusma tarzımı gayet iyi goruyorum ve aynen devam ediyorum, evlimisin kimsin nesin bilmiyorum ama ben direk sana uzuluyorum, kendi hayatında hic renk olmayan, insanların hayatlarını yargılayan boyle kapı aralarından kim ne yapmıs diye bakan eli belinde sokak kadını. Senin yargılamaya nasıl hakkın var o zaman burdakilerden ustunlugun nedir acaba ? Biz hepimiz edepsiziz, hepimiz sex yapıyoruz,pislik seyler yapıyoruz, sen kusursuzsun. Peki soruyorum sana o igrendigin spermlerle olmadın mı canım sen, seni leylekler mi getirdi acaba ? Seni ne ilgilendirir insanların evlenmeden ne yaptıgı, sen misin ahlak bekcileri ? Sende beyin varsa hepimizde var boyle olmasını istiyorlarsa, SANANE ? Birdaha eşim ya da benim hakkımda agzından en ufak laf cıkarsa bende boyle hanımefendi gibi konusmam, bilesin, sana mı kaldı benim isimin sanslı sanssız oldugunu belirlemek ? Sen beni tanıyormusun bu ne rahatlık ? Çok oluyosun artık hadi canım.

Valla canım bende esimde insanları yargılamamayı biliyoruz, jnm ne bu arada yaş kaç ? Ben kendi konusma tarzımı gayet iyi goruyorum ve aynen devam ediyorum, evlimisin kimsin nesin bilmiyorum ama ben direk sana uzuluyorum, kendi hayatında hic renk olmayan, insanların hayatlarını yargılayan boyle kapı aralarından kim ne yapmıs diye bakan eli belinde sokak kadını. Senin yargılamaya nasıl hakkın var o zaman burdakilerden ustunlugun nedir acaba ? Biz hepimiz edepsiziz, hepimiz sex yapıyoruz,pislik seyler yapıyoruz, sen kusursuzsun. Peki soruyorum sana o igrendigin spermlerle olmadın mı canım sen, seni leylekler mi getirdi acaba ? Seni ne ilgilendirir insanların evlenmeden ne yaptıgı, sen misin ahlak bekcileri ? Sende beyin varsa hepimizde var boyle olmasını istiyorlarsa, SANANE ? Birdaha eşim ya da benim hakkımda agzından en ufak laf cıkarsa bende boyle hanımefendi gibi konusmam, bilesin, sana mı kaldı benim isimin sanslı sanssız oldugunu belirlemek ? Sen beni tanıyormusun bu ne rahatlık ? Çok oluyosun artık hadi canım.

konuşmaları ekran görüntüsü al canım ben savcılığa vermeyi düşünüyorum bu kadar hakaret sonrası..haddini bilmeyene bildirmek lazım. klavyeden yazmak kolay ama bilişim suçlarından haberi yok

ahahahha yorumlara öldümmm yaaa kızlar alemsiniz walla erkek arkadaşı bu ara acı bişiler yedi heralde godzilla mübarek hhahahahahaha :KK70:

konuşmaları ekran görüntüsü al canım ben savcılığa vermeyi düşünüyorum bu kadar hakaret sonrası..haddini bilmeyene bildirmek lazım. klavyeden yazmak kolay ama bilişim suçlarından haberi yok

Ben zaten avukatım diger konularımdan yazılarımdan bilenler olabilir ama bu ustume atlayıp sacımı yolar diye korkuyorum :KK70:

Bu nasıl bir zihniyet nasıl bir iğrençliktir ya ! Admini burdan uyarıyorum ! burası bizim senin gibi iğrenç insanları okuyup cevap vereceğimiz bir platform değil. Sen en iyisi git Haydar Dümen'e danış, psikolojin de yerinde değil anlaşılan. Yoksa burada paylaşma gereği bile duymazdın. Allah seni ıslah etsin...

İşte sizin gibi geri zihniyetler yüzünden bu haldeyiz afedersiniz ama gidin seviyesizliğinizi dışarda yapın biz sizin gibi iğrenç insanları çekmek zorunda değiliz mide bulandırıyosunuz

cehaletin göstergesini sen sergiliyosun şu an :) bunlar olmaz diye bşy denmedi sadece bu iğrençliği göstermeye hakkı yok terbiyesizlik cehalet .. tabi yediremiyosunuz kendinize :)

göstermiş kadar oldunuz merak etmeyin :) ben sizin seviyenize istesem de düşemem. İnancınız size kalmış bu yapılan pisliği savunamazsınız hiçbir şekilde.. ben de sizi bildirdim.. umarım farkındalığınıza varırlar.. çok yazık..

herkesin kendineyse kendinde kalsın o zaman resim flan koyup mide bulandırmasın. zaten banane ama buraya koyması ahlaksızlık deği de baska nedir söyler misiniz?

hanımefendi, siz göz yumarsanız, biz göz yumarsak nereye gidicek merak ediyorum.. kurtulun artık şu zihniyetten.. terbiye öğretmek bana düşmezse size de böyle birşeyi savunmak düşmez

ahlaksızlık arkadaşım. görmemişlik. azgınlık. ne derseniz deyin !!

sizin midenizi bulandırmıyosa o zaman sizde bir sorun var.

Dünyanın çivisi çıkmış arkadaşım millet artık böyle şeyleri normal görüyor. çok yazık...

insanların evde uslu uslu sevismesi mi? şaka mısın? uslu uslu sevişiyosa tüm türkiye bu iğrencliği nasıl öğreniyo? ben mi çekip fotograflarını koyuyorum? insaf bee nasıl savunacagınızı sasırıyosunuz..

midesizsin o zaman yapcak bsy yok :KK66:

pardon da senin niye bu kadar zoruna gitti :) neden değdi bu kadar sana anlamadım yani :KK70: :KK70: neden acabaaa :KK70: :KK70:

arkadasım ben neyın acısını cıkarıcam ya neyin kafasındasın sen?
uslu uslu yapmıslar diyosun bu mu usluluk?
al iste herkes ogrendi bak uslulugu gizliligi mi kaldı?

bi de evlisiniz.. esinize acıyorum suan.. yazık.. sizin gibi geniş mideli biriyle nasıl evlenmiş.. sen kendi konusma tarzını görmüyosun heralde baskalarını yargılamadan önce dön bi kendine bak. ne kimseyi yargılamaya ne de savunmaya hakkın var jnm :KK66:

ah cnm sendemi :) hoşgeldin ahlaksızlar kervanına.. hadi size özel bi site acalımda orda rahatla konusun paylaşın pislik olaylarınızı.. ben durumumdan çok memnunum iyiki de sizin gibi değilim

konuyu niye saptırıyosun. ben sevisenlere ozel mi yapıyorum.
bunu ortalığa sermesini kınıyorum
sizin kuyruk acınız nedir ki kendinizi üste cıkarmaya calısıyosunuz?

benim de saatlerdir söylemek istediğim bu. insanlar cılkını çıkarıyorlar ve nasıl savunacaklarını şaşırıyorlar. söylediklerimiz de yaraları var ki gocunuyorlar ben artık bşy demiyorum. herkes kendinin ne oldugunu biliyo...

canım cokk sagol cok mutlu oldum inanki :) nasıl seviyesiz oldugunuzu böylece daha iyi anlamıs oldunuz.. hadi size bol seviyesiz ahlaksız günler ! :)

Tüm bunları yazan arkadaş bir önceki konunda "Kızlar meraba. Bu açtığım ilk konu o yüzden birazcık tedirginim ama sizlerden güç alıyorum :)
Benim 3 senedir beraber olduğum bi erkek arkadaşım var. İyi günle kötü günle bu güne kadar geldik ve hala devam ediyoruz.
Çok kavga etmişliğimiz vardır fakat hiçbi zaman ayrılmadık. Şu an birlikte yazlık bi yerde çalışıyoruz ve aynı odayı paylaşıyoruz.
Ama bi sorunum var sanırım onu ilk zamanlardaki kadar çok sevmiyorum. Sevgim mi azaldı bilmiyorum. Ya da hergün görmekten mi böyle hissediyorum? Normalde yaz tatillerinde farklı illerde oluyoruz memleketlerimiz farklı olduğu için. Ama bu yaz birlikte çalışma kararı aldık ve böyle oldu.
Önceden çok sevimli bulurdum, onu gördüğümde heyecanlanırdım ama şimdi öyle bşy yok...
Ne yapmam gerekiyor bu durum geçici midir? Yoksa hep böyle mi devam edicek :KK43: çok mtsuzumm" yazmışsın.

Erkek arkadaşınla aynı odada tavla mı atıyordunuz? :KK53::KK53:

İnsanların aynaya bakmadan atıp tutması çok rahatsız olduğum bir şey olduğu için üşenmedim yazdım.

Tüm bunları yazan arkadaş bir önceki konunda "Kızlar meraba. Bu açtığım ilk konu o yüzden birazcık tedirginim ama sizlerden güç alıyorum :)
Benim 3 senedir beraber olduğum bi erkek arkadaşım var. İyi günle kötü günle bu güne kadar geldik ve hala devam ediyoruz.
Çok kavga etmişliğimiz vardır fakat hiçbi zaman ayrılmadık. Şu an birlikte yazlık bi yerde çalışıyoruz ve aynı odayı paylaşıyoruz.
Ama bi sorunum var sanırım onu ilk zamanlardaki kadar çok sevmiyorum. Sevgim mi azaldı bilmiyorum. Ya da hergün görmekten mi böyle hissediyorum? Normalde yaz tatillerinde farklı illerde oluyoruz memleketlerimiz farklı olduğu için. Ama bu yaz birlikte çalışma kararı aldık ve böyle oldu.
Önceden çok sevimli bulurdum, onu gördüğümde heyecanlanırdım ama şimdi öyle bşy yok...
Ne yapmam gerekiyor bu durum geçici midir? Yoksa hep böyle mi devam edicek :KK43: çok mtsuzumm" yazmışsın.

Erkek arkadaşınla aynı odada tavla mı atıyordunuz? :KK53::KK53:

İnsanların aynaya bakmadan atıp tutması çok rahatsız olduğum bir şey olduğu için üşenmedim yazdım.
Şaka gibi gerçekten. :KK53::KK53:

X