Acil yardım lütfen

Bu kişi geçen ay tanıştığın hoşlandığın kişi mi? daha bir ay bile olmamış yani maşallah. adamda belkide hastalık var ondan öyle oldu nerden bileceksin. iyi cesaret..:KK50:

allah size akıl fikir versin merak ettim de girdim foruma.. bu ne ya şuan o kadar gerçek derdi olan arkadaşlarımız var ki bizden bi yorum bekleyen bi akıl isteyen lütfen gerçekten derdi olan kişilerle ilgilenelim..

Allah yakmış ha.. Allah sizi ıslah etsin bence. İnsanları yargılamaya asmaya kesmeye ne kadar meraklısınız. Duyan gören de burada hiç kaynanamdı gmrümcemdi kocamdı diye gıybet yapmıyorsunuz MELEKsiniz sanacak! Her türlü gıybeti oyunu yap kız sevişince auuuuu! He canım he.
Evet tatlım allah bizi ıslah etsin sonuçta sevişip foto koyanın bi suçu yok değil mi bize bunları dedirtyo foto koymak ne ya

cehalet mi ?
niye yediremiyorum ben mi açtım gösterdim
siz benim inancıma laf atamazsınız haddinizi aşmayın.sizi bildiriyorum kötü içerik olarak..beni alıntılamayın sakın

göstermiş kadar oldunuz merak etmeyin :) ben sizin seviyenize istesem de düşemem. İnancınız size kalmış bu yapılan pisliği savunamazsınız hiçbir şekilde.. ben de sizi bildirdim.. umarım farkındalığınıza varırlar.. çok yazık..

Ama yani sen de bile bile.. Buraya böyle konu açılır mı arkadaşım, bir sürü dr sitesi var ya da git dermatoloji bölümüne aç of ne diyim ben sana öldüm gülmekten.. :KK60:

Arkadaslar kızın neden gogus altı ve gobeginin kızarmıs olabilecegi, gunahıymıs sevabıymıs ayıbıymıs bu kendine kalmıs bisey degil mi ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hemen yıkamamışsın,alerji yapmış.Sabunla güzelce yıkanıp bepanten sür.
O fotoyu da kendi iyiliğin için kaldır,üye olan olmayan herkes görüyor.Başka sitelerde foton gezsin istemezsin herhalde.

göstermiş kadar oldunuz merak etmeyin :) ben sizin seviyenize istesem de düşemem. İnancınız size kalmış bu yapılan pisliği savunamazsınız hiçbir şekilde.. ben de sizi bildirdim.. umarım farkındalığınıza varırlar.. çok yazık..

hanımefendi ban yemek istemiyorum ama bu nasıl bir zihniyettir ya
tamam kabul resim hoş olmamış ama sizde pislik falan diye cırkını çıkarıyorsunuz
herkesin yaşam tarzı inancı kendine
ister evlenir sevişir ister bekarken sevişir
bunu yargılamak sizin üstünüze vazife değil daha doğrusu kimsenin üstüne vazife değil

seninle polemiğe girmeyeceğim herşeyi dine imana bağlamanızdan artık bıkkınlık geldi ben fikir verdim kıza size söz düşmez istediğiniz kadar kınayın hepiniz ahlak bekçisisiniz ...

Aynen meme falan görünmüyor, o cidden abartılmış. Sperm olayı iğrenç geldi ama bana da..

bende mi anormallik anlamadım bana resim öyle seks objesi yada sapık tahrik edici birşey gibi gelmedi. yakından çekmiş zaten az daha yakından çekeymiş tamam mış evet yalan olabilir ama herkes niye birden ahlak bekçsi kesiliyor allah belanı versin tarzı kelimeler çok kötü

hanımefendi ban yemek istemiyorum ama bu nasıl bir zihniyettir ya
tamam kabul resim hoş olmamış ama sizde pislik falan diye cırkını çıkarıyorsunuz
herkesin yaşam tarzı inancı kendine
ister evlenir sevişir ister bekarken sevişir
bunu yargılamak sizin üstünüze vazife değil daha doğrusu kimsenin üstüne vazife değil

herkesin kendineyse kendinde kalsın o zaman resim flan koyup mide bulandırmasın. zaten banane ama buraya koyması ahlaksızlık deği de baska nedir söyler misiniz?

herkesin kendineyse kendinde kalsın o zaman resim flan koyup mide bulandırmasın. zaten banane ama buraya koyması ahlaksızlık deği de baska nedir söyler misiniz?

yahu resimi bizde hoş bulmadık
ama kimseyi ahlaksızla falan itham edemezsiniz lütfen

X