Acil yardım lütfen

midesizsin o zaman yapcak bsy yok :KK66:

Aa yeter ama artık bu yorum kib i haketti!

bence siz şakasınız,olayı çarpıtma da üstünüze yok
konu sahibi seks resimlerini mi koymuş buraya?
neyin kafasıdır bu ya
bide neden iğrençlik diyorsunuz anlamıyorum
neyin acısını çıkarıyorsunuz?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ona yazma artık banlanmaya değmez... :KK34:

Dünyada onca çirkinlik olurken sevişmeye neden fobi boyutunda tepki verilir anlamam. Fotoyu görmek istemiyorsan çık kardeşim, internet nice çirkin p.rnolarla, en kötüsü çocuk p.rnolarıyla dolu. Bu resimde ne var anlamadım, tek problem arkadaşın profil resminin olması.

Savaslar normal, 12-13 yasındaki cocuklar evlenip sex yapınca, 14 yasında cocuk sahibi olunca o da normal donemin sartlarıydı vs vs, ufacık bebeler sigara alkol eroin alınca normal.
Ama koskoca 23 yasında bir kadın sevgilisiyle iliskiye girince dunyanın civisi cıkmıs, sizin bu dunyanın civisi kızlık zarına mı baglı ??

Ağzımdan almışsın.

pardon da senin niye bu kadar zoruna gitti :) neden değdi bu kadar sana anlamadım yani :KK70: :KK70: neden acabaaa :KK70: :KK70:

siz arkadaşa yaran var gocunuyosun demeye getirmişiniz
lakin asıl sizde bu durum mevcut
sevişenlere hakaretler,ithamlar,beddualar...
tekrar soruyorum milletten çıkartığınız kuyruk acısı ne?

İstersem banlanayım ama söylemezsem rahat edemem üslubunuz mahalle karılarından beter. Sizi hayal ediyorum eliniz belinizde neden değdi sanaaa nedeen diye gülerken.... Biz seks yapıyoruz ondan değdi bize rahatladınız mı ? Evliyim ben ama bekarken de eşime değdirdim. Sizin gibi üstün, namuslu, erişilmez değiliz biz. Sizi Allah özene bezene yaratmış. Eli belinde üstün insan.

ah cnm sendemi :) hoşgeldin ahlaksızlar kervanına.. hadi size özel bi site acalımda orda rahatla konusun paylaşın pislik olaylarınızı.. ben durumumdan çok memnunum iyiki de sizin gibi değilim

İstersem banlanayım ama söylemezsem rahat edemem üslubunuz mahalle karılarından beter. Sizi hayal ediyorum eliniz belinizde neden değdi sanaaa nedeen diye gülerken.... Biz seks yapıyoruz ondan değdi bize rahatladınız mı ? Evliyim ben ama bekarken de eşime değdirdim. Sizin gibi üstün, namuslu, erişilmez değiliz biz. Sizi Allah özene bezene yaratmış. Eli belinde üstün insan.

Bu arkadaşta haklı ama kısmen ve üslubu çok bozuk hatalı yine de

Niye kısmen bu sabah izledim 3 hafta içinde 4 bebek çöpe atılmış :KK43: cinsellik olgusu olmayanlar yaşamasın tabi ama kimseye de niye yaşadın deme lüksümüz de yok ya da dersek dikkatli konuşmak lazım konu sahibi resim atmasaydı ya da keserek bir parça atsaydı iyiydi

Ben de bazı kocalara çoook acıyorum. Hangilerine mi ? Bakireliği ile övünen ama adamı ve ailesini burda itin g*tüne sokup çıkartan, bacak arasını güya korumuş ama beyninin pislenmesine engel olamamış kadınların kocalarına çok acıyorum!!!!

siz arkadaşa yaran var gocunuyosun demeye getirmişiniz
lakin asıl sizde bu durum mevcut
sevişenlere hakaretler,ithamlar,beddualar...
tekrar soruyorum milletten çıkartığınız kuyruk acısı ne?

konuyu niye saptırıyosun. ben sevisenlere ozel mi yapıyorum.
bunu ortalığa sermesini kınıyorum
sizin kuyruk acınız nedir ki kendinizi üste cıkarmaya calısıyosunuz?

ah cnm sendemi :) hoşgeldin ahlaksızlar kervanına.. hadi size özel bi site acalımda orda rahatla konusun paylaşın pislik olaylarınızı.. ben durumumdan çok memnunum iyiki de sizin gibi değilim

Arkadaşım yeter ama burada ahkam kestiğin. Madem bu kadar dindarsın dinde büyük konuşulmaması gerektiğini de bilmen gerekir. Hayır her şeyin bir üslubu var. Kimsenin anası babası değilsiniz bu kadar küfredecek, yargılayacak. Normal şekilde anlatmak neden bu kadar zor geliyor?

Ahlaksız senin gibilere denir. Ben de çok memnunum iyi ki senin gibi mahalle karısı değilim. Bayağı insan. Uğraşma benimle.

Ben de bazı kocalara çoook acıyorum. Hangilerine mi ? Bakireliği ile övünen ama adamı ve ailesini burda itin g*tüne sokup çıkartan, bacak arasını güya korumuş ama beyninin pislenmesine engel olamamış kadınların kocalarına çok acıyorum!!!!

alkıslıyorum çok doğru bir tespit

YA boyle konulardann artik gina geldi ya. Yok erkek arkadasimla iliskiye girdim efendim surttu ama bosalmadi hamilemiyim, yok surtunduk ama cok korkuyrum, yok bosaldii ama lekeler olustu. Yahu siz daha ne yaptiginizin farkinda degilsiniz? Akli basinda bir insan olsaniz yaptiklarinizin ne oldugunu, sonucun ne olacagini, boyle bir duruda kk ya degil doktoru aramaniz gerektigini bilirdiniz. Neyinize guvenip iliskiye giriyorsunuz anlamamki..

Kızlar erkek arkadaşımla yarım saat önce ilişkiye girdik karın bölgeme boşaldı biraz muhabbet ettik silmeden sonra bir baktık meninin geldiği yerler kıpkırmızı yanmış gibi araştırıyoruz birşey çıkmıyor konuyu nereye açacağımı bulamadım foto ekliyorum. Fikri olan bilgi versin lütfen :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Geçmiş olsun baya da kotu duruyor. Hastaneye gitmelisiniz bence.

siz kimsiniz necisiniz Allah aşkına millete ne hakla ahlaksızlar diyebiliyorsunuz,
iyi ki sizin gibi değilim diyorsunuz ya işte orda ele verdiniz kendinizi
ben sizin derdinizi çözdüm

Kızlar erkek arkadaşımla yarım saat önce ilişkiye girdik karın bölgeme boşaldı biraz muhabbet ettik silmeden sonra bir baktık meninin geldiği yerler kıpkırmızı yanmış gibi araştırıyoruz birşey çıkmıyor konuyu nereye açacağımı bulamadım foto ekliyorum. Fikri olan bilgi versin lütfen :KK43:

resmen alienle sevişmiş gibi olmuşsun. anında asitliydi kanı ve tükürüğü.

YA boyle konulardann artik gina geldi ya. Yok erkek arkadasimla iliskiye girdim efendim surttu ama bosalmadi hamilemiyim, yok surtunduk ama cok korkuyrum, yok bosaldii ama lekeler olustu. Yahu siz daha ne yaptiginizin farkinda degilsiniz? Akli basinda bir insan olsaniz yaptiklarinizin ne oldugunu, sonucun ne olacagini, boyle bir duruda kk ya degil doktoru aramaniz gerektigini bilirdiniz. Neyinize guvenip iliskiye giriyorsunuz anlamamki..

benim de saatlerdir söylemek istediğim bu. insanlar cılkını çıkarıyorlar ve nasıl savunacaklarını şaşırıyorlar. söylediklerimiz de yaraları var ki gocunuyorlar ben artık bşy demiyorum. herkes kendinin ne oldugunu biliyo...

X