Acil yardım lütfen

konu sahibi sen de anlamaya çalış,burada her gün birisi seks sonrası vücutlarında ki reaksiyonları resimli paylaşmıyor

onun için haliyle kınayan,gülen olacak yani

işin aslı resminde absürd.yani paylaşmasanda olurdu

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Profilinde fotoğrafın var ve sadece meme ucu kapalı fotoğraf koyuyorsun, üstüne "yarım saat" önce yaptık diye belirtiyorsun
Ya senin hiç kimsen yok çöpsüz üzümsün ya da profilde ki kişiye gıcığın var rezil etmeye çalışıyorsun
Bu kadarına da pes denir
Bunuda gördük ya ne diyim :KK53:

yok artık ya foto koymak nedir foto koyacak kadar cesursunuz yani doktora da gösterebilirsiniz utanıyorum'' durumu sizde olmaz .ayıp kardeşim ya git bi cildiyeciye git mune tatildemisin dön artık

Allah yakmış ha.. Allah sizi ıslah etsin bence. İnsanları yargılamaya asmaya kesmeye ne kadar meraklısınız. Duyan gören de burada hiç kaynanamdı gmrümcemdi kocamdı diye gıybet yapmıyorsunuz MELEKsiniz sanacak! Her türlü gıybeti oyunu yap kız sevişince auuuuu! He canım he.

cehaletin göstergesini sen sergiliyosun şu an :) bunlar olmaz diye bşy denmedi sadece bu iğrençliği göstermeye hakkı yok terbiyesizlik cehalet .. tabi yediremiyosunuz kendinize :)

cehalet mi ?
niye yediremiyorum ben mi açtım gösterdim
siz benim inancıma laf atamazsınız haddinizi aşmayın.sizi bildiriyorum kötü içerik olarak..beni alıntılamayın sakın

X