Acil yardım lütfen

Kızın danıştığı konuda bir sorun yok, sadece resmi paylaşmasına gerek yoktu. Bu kadar da abartmanın alemi yok.

Tehdit ettiğin admin korkudan kalp krizi geçirmiş, hastaneye kaldırılmış. sweetyone giderse ben ne yaparım diye sayıklıyormuş, memnun musun yaptığından? :KK14:

:KK53:

bencede çok saldırgan tavır ne var sanki ahlaklılar dindarlar sevişmez basına gelmez böyle şey. ay cehalet...

Yaptım olmadı bu arada cidden saçma cevapları kale almıyorum dini falan karıştıranları

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Allah ıslah etsin demek dini karıştırmak mi oluyo
Saçma sapan fotoya bu cevaplar az bile

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Internetin ve teknolojinin bu kadar kotuye kullanildigi donemde ciplak fotonu buraya koyman cok mu mantikli da yorumlarimiz sacma. Sen kesinlikle erkeksin bir kadin bundan cekinir kendini boyle bi konuma sokmaz.

Kızlar erkek arkadaşımla yarım saat önce ilişkiye girdik karın bölgeme boşaldı biraz muhabbet ettik silmeden sonra bir baktık meninin geldiği yerler kıpkırmızı yanmış gibi araştırıyoruz birşey çıkmıyor konuyu nereye açacağımı bulamadım foto ekliyorum. Fikri olan bilgi versin lütfen :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ay orayı mı bulmuş şeyapacak :KK1::KK1::KK1:
Bir de resmini koymuşsun.:KK53:
Önce fotoğrafı kaldır,sonra söyledikleri gibi maden suyuya temizle bakalım
Doktora görünmekte fayda var ama durumu nasıl açıklarsın bilemiyorum.
Geçmiş olsun:KK51:

Hakkaten foto koymaya ne gerek vardi. Tahmin edebiliyoruz heralde az cok.
Vucudun hassas, alerji yapmistir der gecerdik en azindan.

Evet aynen. Bu kadar ayrıntıcılıga gerek yok.:KK19: Ben vücudunu çekmesinden de değilim ama resmen spermleri gözümüzde canlandırdık böyle olunca
üff yazınca bile bir tuhaf oldum :KK25:

Kızın danıştığı konuda bir sorun yok, sadece resmi paylaşmasına gerek yoktu. Bu kadar da abartmanın alemi yok.

Tehdit ettiğin admin korkudan kalp krizi geçirmiş, hastaneye kaldırılmış. sweetyone giderse ben ne yaparım diye sayıklıyormuş, memnun musun yaptığından? :KK14:

:KK53:

İşte sizin gibi geri zihniyetler yüzünden bu haldeyiz afedersiniz ama gidin seviyesizliğinizi dışarda yapın biz sizin gibi iğrenç insanları çekmek zorunda değiliz mide bulandırıyosunuz

X