Acil yardım lütfen

Kizlar yarim saat once dedigine gore bence bunu yapan o erkek arkadas da olabilir :26: kizin hesabina girmistir falan eski konulari var cunku bilemedim

Allerji olmuştur heralde ama foto koymadan da kızarıklığı anlardık :KK53: Bu kadar açık olmaya ne gerek var ya hu :KK53:

Kızlar erkek arkadaşımla yarım saat önce ilişkiye girdik karın bölgeme boşaldı biraz muhabbet ettik silmeden sonra bir baktık meninin geldiği yerler kıpkırmızı yanmış gibi araştırıyoruz birşey çıkmıyor konuyu nereye açacağımı bulamadım foto ekliyorum. Fikri olan bilgi versin lütfen :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu nasıl bir zihniyet nasıl bir iğrençliktir ya ! Admini burdan uyarıyorum ! burası bizim senin gibi iğrenç insanları okuyup cevap vereceğimiz bir platform değil. Sen en iyisi git Haydar Dümen'e danış, psikolojin de yerinde değil anlaşılan. Yoksa burada paylaşma gereği bile duymazdın. Allah seni ıslah etsin...

Bu nasıl bir zihniyet nasıl bir iğrençliktir ya ! Admini burdan uyarıyorum ! burası bizim senin gibi iğrenç insanları okuyup cevap vereceğimiz bir platform değil. Sen en iyisi git Haydar Dümen'e danış, psikolojin de yerinde değil anlaşılan. Yoksa burada paylaşma gereği bile duymazdın. Allah seni ıslah etsin...

Kızın danıştığı konuda bir sorun yok, sadece resmi paylaşmasına gerek yoktu. Bu kadar da abartmanın alemi yok.

Tehdit ettiğin admin korkudan kalp krizi geçirmiş, hastaneye kaldırılmış. sweetyone giderse ben ne yaparım diye sayıklıyormuş, memnun musun yaptığından? :KK14:

:KK53:

X