acil yardım gri mi siyah mı

deren16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2012
489
9
$295201316642342.jpg $cimstone_811_1.jpg $Beyaz Modern Mutfak Ornekleri.jpg yeni mutfak yaptırıyorum arkadaşlar.mutfağım bembeyaz ama tezhah rengine karar veremiyorum gri mi yoksa siyah mı yaptırsam.bu arada çimston tezgah placak lütfen fikirlerinizi bekliyorum

Son düzenleme:
ben olsam gri yaptırırdım çünkü dolaplar beyaz dolap kulplarıda demir olucagı için uyumlu olur şu resimlere bakar mısın canım ??? ben çok begendim:KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Eklentiler

• $mutfak-fayans-ornekleri.jpg
    $mutfak-fayans-ornekleri.jpg
    19,1 KB · Görüntüleme: 2.377
  • $modern_old_wall_tiles_kitchen_ideas.jpg
    $modern_old_wall_tiles_kitchen_ideas.jpg
    38,3 KB · Görüntüleme: 952
  • $beyaz mutfak.jpg
    $beyaz mutfak.jpg
    42,1 KB · Görüntüleme: 1.492
her ikiside harika olur , duvarlarin ne renk ? Yerler ne renk ? Biraz onada bagli

yerler açık renk laminant duvar rengi daha belli değil çok teşekkür ederim

ben olsam gri yaptırırdım çünkü dolaplar beyaz dolap kulplarıda demir olucagı için uyumlu olur şu resimlere bakar mısın canım ??? ben çok begendim:KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

resimler için tesekkür ederim benim içim gri diyo eşim siyah istyo çooooook karasızım gri hem kimsede yok hemde daha yumuşak duruyo bilmiyorum bir günüm kaldı karar için

benim dolaplar beyaz,gri yaptirdim. memnunum

arkadaşlar teşekkür ederim içimi rahatlattınız bende siyah içime sinmiyo mutfağı yapan firmada siyahda ısrar etti bende çareyi kadınlar kulübünde buldum.varsa siznde mutfağınız griymiş resimlerini paylaşırmısınız

bence gri çok hış olur siyah beyaz evet çok uyumlu oluyor ama gri daha yumuşak düşecektir

Siyah cok guzel bence ama size kalmis

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bu da benim kendi mutfağımın tadilat aşamasıydı.dolaplarınızın arasındaki kalan seramik seçiminizde önemli. tezgah sürekli silinen bir nesne ama siyah olunca en ufak tozu bile gösteriyor.bana kalırsa siyah-beyaz uyumu güzel.:KK16:ama yinede kendi seçiminiz.
tezgah diye sınırlı kalmayın.seramiklerinizle uyumunu bir düşünün derim.

Eklentiler

• $20.jpg
    $20.jpg
    69,3 KB · Görüntüleme: 290
  • $19.jpg
    $19.jpg
    63 KB · Görüntüleme: 259
  • $21.jpg
    $21.jpg
    44,7 KB · Görüntüleme: 233
  • $22.jpg
    $22.jpg
    58,2 KB · Görüntüleme: 265
ben olsam gri düşünürdüm siyah en ufak bir su damlacığını bile belli eder elinizde sürekli bezle gezmek zorunda kalırsnız grinin kullanımı daha rahat olur.

Ben olsaydım kesinlikle koyu renk yaptırmazdım
saç kıl dökülür görünmez, giriverir yemeğe

dolaplar beyazsa tezgahta beyaz olsun, ne kadar hoş olur, bembeyaz kuğu gibi
yada şu ikeanın tezgahları var, ahşap görünümlü onlar da çok güzel

Kesinlikle gri :)
Mümkün olsada heryer gri olsa okadar seviyorum griyi :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

eşnize söyleyin o siyah tezgahtaki su lekelerini kendi temizleyecekse siyah yaptırın ama ben de gri diyorum daha sıcak bir his verir

Benim çok yakın bir arkadaşım mutfağını daha yeni yaptırdı aynı sizin mutfağınız gibi bütün dolaplar bembeyaz tezgahı ise gri o kadar güzel ve uyumlu duruyor ki anlatamam,bence siyahtan daha çok yakışmış.

Benimki de beyaz gri. Gri bence cok iyi bir secim olur. Bir arkadasim siyah yaptirdi, hem cok keskin duruyor, yani keskinligi seviyorsaniz yaptirin hem de yazin cam acikken bütün gün mutfagi kullanmasa toz gösteriyor. Gri cok yumusaklik katiyor. Daha huzurlu bir ortam oluyor, siyah daha modern keskin.
Esinizi ikna edin gri yapin. :KK9::KK9::KK9:

X