Acil yardım dış gebelik mi kimyasal mı ?

Merhaba son durumunuz nedir ? Benzer olaylar yaşıyoruz galiba bende erkenden fark ettim hamileliğimi betam 50,78 ile hamile olduğumu öğrendim 2 gün sonra doktora gittim çok erken olduğu için yatak oluşumu vardı sadece beta ile takip edicez doktor dedi 2. betam 41,40 gelince kimyasal olabilir dedi doktor sonra regli gibi kanamam başladı pıhtımı bir şekilde reglim bitti 3. betam 166,79 çıktı doktor dış gebelik olabilir dedi hemen ertesi gün gittim ultrason ile baktığında rahimim gayet temiz dedi sonra 4. betam 222,9 çıktı doktor pazartesi sabah kan verip gel iğne yapalım öğleden sonra dedi sabah 5. betam 45,25 e düşmüştü yarın sabah tekrar kan vericem ne oldu çok merak ediyorum
1.beta 50,78
2.beta 41,40
3.beta 166,79
4.beta 222,9
5.beta 45,25

Öncelikle iğne için bana göre çok çok erken sizin beta düşmeye başlamış çünkü. Bence kan verin eğer yükselme yoksa kendi kendini atıyor demektir kimyasala benziyor yani sizinki. Benim betam düşmedi 246 oldu şu an ve ben perşembe günü kürtaj olacağım gelişmeyen bir gebelik olduğu için. Kürtaj dan sonra betama bakılacak eğer düşüşe geçmezse dış gebelik o zaman denilip iğneye başlanacak

Canım çok geçmiş olsun korkma kürtajdan kötü bir durum ama işte yapacak bişey yok bende daha önce bir kürtaj olmuştum inşallah en kısa zamanda sağlıklı bir gebeliğin olur

Canım çok geçmiş olsun korkma kürtajdan kötü bir durum ama işte yapacak bişey yok bende daha önce bir kürtaj olmuştum inşallah en kısa zamanda sağlıklı bir gebeliğin olur
İnşallah Allah razı olsun korkuyorum ne yalan söyleyeyim ama o kadar yoruldum ki bu süreçte artık bir an önce bitsin istiyorum, yani benim dış gebelik gibi değil yoksa bu kadar zaman geçti beta fırlardı mutlaka ama kimyasal da değil. Düşmüyor da çünkü. benim sadece gelişmiyor bebeğim sanırım o yüzden de perşembe günü işte kürtaj ..

çok teşekkür ederim inşallah hepimiz sağlıkla bebeğimize kavuşuruz.

son durumunuz nedir geçmiş olsun
Hastaneden çıkış istedim çünkü tuvalet falan ortak olunca bilmiyorum kalamadım çok pis geldi mikrop kapmak istemedim. Pazar günü herhangi bir şey olmazsa eğer kan vereceğim sonra haftaya çarşamba inşallah ona göre düşmüşse beta tamam Allahın izniyle düşmemişse ikinci doz dediler ama korkutuyor beni. Ağrısı olmuyor öyle iğnenin ama çocuk sahibi olmayı ertelemek gerekiyor ya o çok kötü

Allah yardımcın olsun inşAllah düşmüştür değerin benimde kanamam var 3 gündür ilk salı günü 15.30 ile öğrendim reglim bir gün geçmişti dün yani 2 gün sonra 30.90 oldu beta ama benim kanamam hala var yarın tekrar kan vericem şu an benim değerim çok düşük muhtemelen geç döllenme ama dış gebelikmi normal gebelikmi bilemiyorum hayırlısını diliyorum Allahtan en son değeriniz kaçtı

Çok geçmiş olsun size de benim aslında kürtajdan sonra düşmeye başladı ama yetersiz düşünce iğne yaptılar en son 243 tü benim. Sizin kimyasal olma ihtimali daha yüksek ama yani normale dönmezse eğer kimyasal değerleri gibi duruyor

dış gebelik olmasındanda kimyasal olmasını tercih ederim inanki Allah herkese hayırlısını versin yarın testi tekrarlıcam bakalım ne çıkacak bu sefer

merhaba bugün aynı merkezde aynı saatte kan verdim 66.13 çıktı
sırasıyla değerlerim
salı 15.30
perşembe 30.90
cumartesi 66.15
haber verin demiştiniz yazayım dedim
Çok geçmiş olsun daha bence çok erken bu değerler düzene de bitebilir benden eğer tavsiye isterseniz iki güne bir tekrar beta verin en fazla bir hafta içinde kimyasal mı normal mi dış mı belli olur inşallah istediğiniz gibi olur her şey

merhaba bugün 121.48 çıktı değerim yani sırasıyla
27 ağustos 15.30
29 ağustos 30.95
31 ağustos 66.13
2 eylül 121.48
benim daha 2 günde bir kan vermeme gerek varmı acaba

merhaba bugün 121.48 çıktı değerim yani sırasıyla
27 ağustos 15.30
29 ağustos 30.95
31 ağustos 66.13
2 eylül 121.48
benim daha 2 günde bir kan vermeme gerek varmı acaba
Bence gayet güzel yükselmiş şu an, ama vermeye devam edin edin kese görünene kadar rahim de şart 6. Haftaya kadar daha doğrusu. Çünkü ne olacağı belli olmuyormuş bende öğrenmiş oldum tedbiri elden bırakmayın inşallah sağlıklı görünüyor zaten

teşekkür ederim vericem inşAllah kan 2 günde 1

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…