Acil yardım dış gebelik mi kimyasal mı ?

inşAllah hayırlısını diliyorum 🤲 siz nasılsınız nasıl oldunuz sizin betanız nasıl işerlemişti
Benim ilk iki beta normal sonra çok az ilerledi sonrasında bir indi geri çıktı çok dengesizdi bende çarşamba doktorum inşallah dua edin düşmüş olursa yatış yapmayacağım ikinci iğneye gerek kalmayacak inşallah

Benim ilk iki beta normal sonra çok az ilerledi sonrasında bir indi geri çıktı çok dengesizdi bende çarşamba doktorum inşallah dua edin düşmüş olursa yatış yapmayacağım ikinci iğneye gerek kalmayacak inşallah
inşAllah düşmüştür değeriniz Rabbim yardımcınız olsun hayırlı haberler alın inşAllah 🤲

Kızlar merhaba benimde iki gün arayla yazıyorum ilk betam
24
143
169
381
371
1782
Bu şekilde dış gebelik olabilir mi kanama ağrı vs yok tüp bebek birde çok korkuyorum dış gebelik ihtimalinden

24
143
169
381
371
1782
Bu şekilde dış gebelik olabilir mi kanama ağrı vs yok tüp bebek birde çok korkuyorum dış gebelik ihtimalinden
Başımdan geçtiği için öncelikle sizi çok iyi anlıyorum her zaman o ihtimal var maalesef bu şekilde olan beta da mutlaka doktora gidin bir an da çok yükselmiş betanız çünkü

24
143
169
381
371
1782
merhabalar doktora sordunuz mu acaba bir de ilk beta değeriniz 24 transferden sonra kaçıncı günde çıkmıştı?

Transferin 5.günü 24 çıktı 1700 de keseyi gördük ama düzensiz artıp sağlıklı gebelik olurmu bilmiyorum

X