Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Yarin histereskopi gunu mu? Hadi adim adim az kaldi:))
Yarina bol sans, sigorta konusunda beni de bilgilendir.. benimki de allianz yatarak.
Bu arada sisli memorial arac park rahat mi? Yoksa metro ile gitmek daha mi mantikli?

İnşallah canım sağol
Sen de yarin histereskopini rahatça atlatırsın ve olumlu sonuçlarını alırsın inşallah

25 inde gitmeyecekmisin hastaneye yani .bugün gittin bide 27 sindemi gideceksin .ben 24 haziranda başladım 8 temmuz opu oldum. 15.gün .ve ben 10 kez hastaneye gittim opuyla birlikte

Yok gitmeyecekmişim. Evet 20-23-27 olacak. Enteresan değil mi? Folikülleri görmeden cetrotide başlatmalar falan 25’inde arayıp sorsam mı acaba? Cetrotide başlamaya neye göre karar verdiniz diye

Zaten hocanin sigorta ile anlasmasi yok,hastane sigorta ile anlasmali ama hoca farki cikiyor o yuzden isleyis hastaneden bagimsiz olabilir.

Gerçi diğer branşlarda da operasyonlarda Hoca farkı çıkabiliyor. Hoca parası diye bişey var Her Hoca alıyor mu bilmiyorum ama markalaşmış isimler alıyor.

Reactions: 2be

Huylandım 25’indeki SMS gelince arar bi küçük taciz ederim
Şimdi baktım Acıbadem’de de Cetrotide 5. gün başlatmışlar. Burada 6. gün başlamış olacağım. Aşağı yukarı aynı gibi ama görmeden ilaca başlatmaları enteresan geldi.
Söz vermiştim kendime kuzu kuzu gidicem gelicem hiçbirşeye karışmıcam diye ama dürtüyor

Bak ben tarih vereyim sana
24 haz.
27 haz.
28 haz.5.gün cetrotide başladım.
01 tem.
02.tem
03.tem
04 tem
05 tem
06 tem ovitrelle vurdum
08 tem opu günü
Ama benim 01 temmuza kadarmı ne hep 1 yumurta büyüdü.garip ilerlerdi durum.

Sen her gün gitmişsin resmen Kabul ediyorum bazı vakaların daha sıkı takip edilmeleri gerekebilir ama beni de nasılsa yumurtası var bunun diyip hepten rafa kaldırdılar gibi görünüyor aslında takıldığım sadece folikülleri görmeden cetrotide başlamaları. Belki o da standarttır 5. Ya da 6. Gün..

Acıbadem reçetelerime baktım tekrar.
25/03
29/03
01/04
Memorial’da
20/07
23/07
27/07
Acıbadem’de 5+3 Memorial’da 4+4
Şimdi bunları toplayalımmmm ikisi de toplam 8!
hoşgeldin Devlet Bahçeli

Ben tüp bebek bölümü kendi birimi diye biliyorum. . Sanki şöyle anladım ben olayı acıbadem hastanesinin içinde yer kiralamış gibi bir durum.yani acıbadem
Ben çok anlamadım 25/07 de seni görmeden yumurtalara bakmadan mı ilaç verecekler 27/07 de randevu demişler. Garip geldi bana ama sistem güzel görünüyor..ben de Gonal F kullanmıştım 3.opu da 300, 300 vuruyodum valla.gerçekten ilaç dozunuz az..iyi bir sey bu da..herşey en güzelinden olsun sizin içşn

Bugün herşey çok saçma hahahahah bu mesaj niye böyle oldu acaba..yarım da bırakmış keşke tamamlasaymış

Benim 2 gündür fena halde canım sigara istiyor bilginizeo kadar çok su içtim ki gece 4 kere uykudan uyandım zor iş vesselam☺
Direne direne kazanacağız

Öğrendim ya uygulamalıyım
@Ykthkmhn histereskopi için yarın bol şans şimdiden geçmiş olsun en güzel şekilde sonuçlansın umarım. Haberlerini bekliyoruz..

2 2be lütfen umutsuzluğa düşme seni çok iyi anlıyorum ama yalnız değilsin..üzüldüm gerçekten lütfen herşeyin başının sağlık oldugunu unutma..ben inanıyorum ki hepimiz bebeğimizi kucağımıza sağlıkla alıcaz.. Bunun için hergün hepimize dua ediyorum..Bu mutluluğu yaşıcaz inan..derin nefesler al ve ileri..

E Elexus sana da yeni süreçte başarılar.merakla takipteyim

Hepinize sevgiler öpücükler.kısa sürede gerçekten merak ettiğim arkadaslarim oldunuz..Hepinize teşekkkür ederim ❤

Veda gibi oldu niye öyle oldu

Öncelikle gerçekten düzenli birisin kesin ...
O ne güzel etiketlemeler falan..
Sende dayan ne güzel dayandın bu güne kadar içme. Dr ile iletişim kursan bu aşamada ne yapmalı içmememen için. Haberler vericem yarını bir atlatayım...
2 2be meraktayım yarın ne dicekler sana.

E Elexus hastaneye güven hiçbir karar semra hocadan habersiz alınmıyor. Zaten o yüzden drler kaçamak cevap veriyor hpcanın korkusuna. Hoca çok disiplinli biri ve o yüzden drlarda onunla parallel biçimde dikkatli

Icindekini sustur:)) yumurta sayisi fazla olunca demekki cetrotide erken basliyor,bana hep catlatma ile vermislerdi..
Az cok buyumesinden ne zaman baslaman gerektigini hesap etmisler.. buyusunler icerdekiler...

Gerçi diğer branşlarda da operasyonlarda Hoca farkı çıkabiliyor. Hoca parası diye bişey var Her Hoca alıyor mu bilmiyorum ama markalaşmış isimler alıyor.

Aynen acibademde oyle bir uygulama var,hoca farki sigorta anlasmasz.hastanenin kendi bunyesinde calistirdiklari doktor olmayonca heralde uygulama farkli..

Oğlak Burcu huyları yükselen de terazi ohhhh şenlikli
Yarın arıcam merkezi..dün içkili bir duruma da girdim e içki de içmiyorum uzun zamandır..bana önümde dursun diye şarap verdiler içemedim Martini yaptılar olmadı..kahve su falan Şerefe yaptık çok komikti her şekilde dün içmedim bugün de içmem bence..umarım yani

Valla ben de merak icerisindeyim.. ne der diye:) gel bir de biz deneyelim derse benim koca kacar kesin
Yarini hayirlisi ile atlatip sonra gelsin transfer

Bitmis artikDaha da icmezsin.. modu hic dusurme,boyle devam.. cevresel faktorlere , ickiye,kahveye karsi dimdik kalabildiysen tamamdir
Oglak kadini dirayetlidir diye bilirim. Sigara durumu da bunun kanitidir..

Aaaa bunu simdi gordum... patlayinca kadar ic o suyu:)
Verdikleri fis fisi sik.. amuda kalk, yoga yap, arkandan kitleleri surukluyorsun.sen de yari yokda birakma

Gel git durumlari benimki,gecti bile
gittim bir karadeniz pidesi yedim, kendime geldimtaa sancaktepeye gittim ama degdi, vedat milor bosuna onermiyor adam..
Ruh halim guzel yemek ile dogru orantilibir de mutfagi kapattigim aksamlarla

Gel git durumlari benimki,gecti bile
gittim bir karadeniz pidesi yedim, kendime geldimtaa sancaktepeye gittim ama degdi, vedat milor bosuna onermiyor adam..
Ruh halim guzel yemek ile dogru orantilibir de mutfagi kapattigim aksamlarla
Ay nerdeymiş ora bende gidim dibim sancaktepe

Reactions: 2be
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…