Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Aaa canım ben onu biliyorum çin jinsengi diye geçiyor kırmızı birşey sanırsam.Hatta o her yerde bulunmuyor bana da bir doktor önermişti pahalıydı ama parasından önce nasıl temin edebilirim diye baya kafa yormuştum.inşallah iyi gelir sana.

Hiç moralini bozma . Çünkü ben 1 haftadan fazla süre 1 taneydim. Sonra 2.büyüdü sonra diğerlerini de bekledik. Büyür o büyür. Dualarım seninle

Hadi valla insallah diyelim. İlac dozaji da yuksek ama pek sonuc alinmiyor. Bazen diyorum birak , zorlama, beynine bedenine yazik ama sonra diyorum ki zafer emek ister

Neoldugunubilmiyorumama bitki karisimi gibi bir sey dedi.bakalim ay sonuna gelir .

Ben zaten ngs filan yaptirmayacagim , elde 4 tane 3.gun dondurulmus embriyo var.onlari yapisiklik ameliyati olduktan sonra transfer asamasina gececegim.test benim icin luks olur bu asamada:))

Anladım tatlım. Zaten öyleydi biliyorum da tekrar opu fikrine dönünce NGs istediğini düşünmüştüm. Sıkma canını ya öyle ya da böyle sonbaharda bitecek bu iş!

5.gun kontrolu , topu topu 1 tane i da 9,6mm. Saliya kadar 12 olursa buyuyor demekmis,onu daha 18 e getirmeye calisacaz,bakalim saliyi gorelim.

Büyüyecek göreceksin hiç stres yapma, hep konuşuyoruz ya zaten bize lazım olan çok yumurta değil sağlıklı 1 adet embriyo.
İnşallah Salı günü güzel haberler alırız

Reactions: 2be
Anladım tatlım. Zaten öyleydi biliyorum da tekrar opu fikrine dönünce NGs istediğini düşünmüştüm. Sıkma canını ya öyle ya da böyle sonbaharda bitecek bu iş!
Yeniden toplamayi yumurta bir kac ay sonra hic kalmamis olursa diye yapayim dedim.biraz korku biraz panik halinde 4-5 ay sonra cok gec kalmis olmayayim diye bu toplamadan cikan olursa da kenarda dursun , en azindan 6 tane 3.gun embriyosu olursa 3 transfer sansi olur diye plan yaptim ama iste planlar senin istedigin gibi olmuyor

Düşürme yüzünü dur bakalım ya daha bu tedaviden ne çıkacağı belli değil ki. Şimdi 1 görünüyor belki Salı’dan sonra geriden gelenler çıkacak piyasaya. Ykthkmhn’ın da öyle oldu benim kuzene de aynısı oldu, hatta aşılama düşünüyorlardı ki ilerleyen günlerde minikler geriden geriden de olsa büyüdüler. İnşallah senin de öyle olur

Büyüyecek göreceksin hiç stres yapma, hep konuşuyoruz ya zaten bize lazım olan çok yumurta değil sağlıklı 1 adet embriyo.
İnşallah Salı günü güzel haberler alırız

Buyumesi ayri dert,ici bos dolu olmasi ayri dert, dollenmesi ayri 3.gune gitmesi ayri aman valla iki gundur ruhum huzursuz
Hic nefes terapisi deneyimleyeniniz oldu mu?

Buyuyen ne carsa kabulumdurbakalim ama soyle durum sadece 1 tane gorunuyor yani baska da kucuk geriden gelen yok, oyle olsa ultrsonda gorunmez miydi?

Merhaba hoşgeldin,

Benim de hiç transferim olmadı ne tesadüf!

Biz de her daim pozitif ve mutlu/umutlu olamıyoruz ama kendimizce birbirimize destek olup pozitif kalmaya çalışıyoruz. Bu süreç uzun, insanın günü gününe uymuyor. Elimizden geleni yapıp sonuçlarını göreceğiz. Hiç umutsuz olma çok gençsin. Yumurtan da varmış, doğru zamanı bekliyordur gelecektir bebekler merak etme.
Tedavilerin ikisi de Acıbadem’de mi oldu? 3. için planlama var mı?

Buyumesi ayri dert,ici bos dolu olmasi ayri dert, dollenmesi ayri 3.gune gitmesi ayri aman valla iki gundur ruhum huzursuz
Hic nefes terapisi deneyimleyeniniz oldu mu?

Biz biraz da fazla mı bilip kurcalıyoruz ya öyle mi böyle mi şöyle mi diye. Kuzenimin bilgisi sıfır bu konularda, bizim endişelerimizin hiçbirini yaşamadı bu süreçte, çünkü bilmiyor
Teslim olmak mı lazım sanki biraz?

Nefes terapisiyle ilgili pek birşey bilmiyorum ben.

Benim ikisi de kayseri acıbademde oldu.Doktorum kalite için bülent tıraşa gidip prp yaptırmamı istedi ama ben emin değilim çünkü prp sonrası yumurtalar döllenmeyebiliyor zaten döllenme problemim var daha kötü olmasından korkuyorum.bir süre normal yoldan deneme kararı aldım.Daha önce 2 kimyasal 1 dış gebelik deneyimim oldu belki bu kez sağlıklı bir gebelik elde edebilirim.Ama insanlar beni strese sokuyor herkes çocuk yap deyip duruyor bu şekilde yumurtalar daha fazla etkileniyor stresten.Bakalım hepimizin hakkında hayırlısı olsun.

Ben de ilk opuda oyleydim, en guzel kafa o donemdi. Taa ki prp sonrasi dollenmeme yuzume tokat gibi carpincaya kadar
Kuzenin durum nasil ilerliyor? Onun genetik yapilacak mi?

İnşallahh inan. 1 tane bile olsa 1 dir. Başladın bir kere . Aşılama teklif et olmadı
Aynen 1 tane benim icin iyi bir sayi,0 dan buyuk
Asilama hic soyleyen olmadi ama sali gunu sorayim ne derler,sadece tedavi iptal diyorlar.o konuyu hic bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…