Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Ne kusuru estafurullah. Hepimiz birbirimizi soru delisi ediyoruz burada 😂
Ben 1., 5., 8., 10. ve 11. Günler gittim kontrole. 13. günde de opu oldu. Ama bu kontroller sanırım hastadan hastaya değişiyor, genel olarak sona doğru sıklaşıyor.
Evet randevu telefonla alınıyor ama gitmeyi planladığınızda 1-2 hafta öncesinde aramanızı öneririm, istediğiniz güne alabilmeniz için.. ve evet ilk görüşmede tedavi planı yapılıp ne gerekiyorsa isteniyor.

Benim tedavim 30 bin civarı tuttu. Yaşınız genç ise (37’den küçük) ve herhangi bir genetik problem, operasyon veya müdahaleye gerek yoksa bu kadar tutmaz.
Bu forumun 40 numaralı sayfasında fiyatlarla ilgili detayları bulabilirsiniz 🤗

Şimdiden yeni tedavide başarılar dilerim.
Çok teşekkür ederim ne kadar tatlısınız💞
Benim 4.tüp bebek tedavim olacak kısmet olursa, çikolata kisti gibi bir belam var, tek tüpüm son histereskopimde alındı, umudu kesmiyorum henüz, 35 yaşındaym daha yolum uzun diye düşünüyorum...
Duam herkes için, Allah gönlümüze göre , hayırlısını nasip etsin inşallah...

Super su anda 5.gun 2 tane var. onlar gelecegin bebeleri😍
Su ameliyat da aradan cikip sonra transfer💃🏻
Eveeet bebek adayları. 5.güne gelmesi iyi birşey değil mi. Ama tutması yine hayır ile ilgili. Alahım ol demişse inşallah 🙏 ameliyatta transferde okul başlamadan olsa muazzam olcak ama işte planlar tutmuyor her zaman.senin ağrılar ne alemde

• Beğen
Reactions: 2be
Eveeet bebek adayları. 5.güne gelmesi iyi birşey değil mi. Ama tutması yine hayır ile ilgili. Alahım ol demişse inşallah 🙏 ameliyatta transferde okul başlamadan olsa muazzam olcak ama işte planlar tutmuyor her zaman.senin ağrılar ne alemde
5.gune gelmisler ,transfer sonrasi da iyi haber verecekler Allahin izniyle..
Okul baslarken belki de hamile olmus olursun🙏 Dedigin gibi planlar yapiliyor ama iste oyle olmuyor bazen ama senin icin belki plan dahilinde gider hersey..
Ben bugunku hayal kirikligi ile kramp olayini sormayi bile unuttum:) bu toplAmadan umudum pek yok.. hayirlisi artik

Okul baslarken belki de hamile olmus olursun🙏 Dedigin gibi planlar yapiliyor ama iste oyle olmuyor bazen ama senin icin belki plan dahilinde gider hersey..
Ben bugunku hayal kirikligi ile kramp olayini sormayi bile unuttum:) bu toplAmadan umudum pek yok.. hayirlisi artik
Bende büyümeyince çok kızdım kendime acaba sonraki reglide mi gelseydim. Ama başladın artık öyle bak. Belki de bu sefer olacak Allahtan ümit kesilmez. Hep sen bana moral verdin. Azcık kendine de faydan olsun😍arı sütümü duydunmu hiç. Onu araştırsana bi. Yumurta kalitesi için . Ben tadını sevmedim devam edemedim.sonra göbekten iğne yedim daha tatlıydı 🙈

Benim folikullerden sadece 1 tanesi cevap vermis,3 gun daha kullan dedi ilac,kontrolde buyume devam ederse toplama olabilir,buyumezse tedavi iptal.ne olduysa bu prpden sonra sistem sasti... koca sozu dinleseymisim,yapma dedi bu sefer🤪

Kaçıncı günde bu tespit? Geriden gelen küçükler yok mu?

Benim folikullerden sadece 1 tanesi cevap vermis,3 gun daha kullan dedi ilac,kontrolde buyume devam ederse toplama olabilir,buyumezse tedavi iptal.ne olduysa bu prpden sonra sistem sasti... koca sozu dinleseymisim,yapma dedi bu sefer🤪

Bir de şu geldi aklıma. Semra Hoca sadece 1 tane büyüyecek gibi gördüğünde aşılama yapabiliriz diyor. Hiç öyle birşey konuşuldu mu?. Ngs’siz diye istemez misin bilemedim tabi?

Benim 4.tüp bebek tedavim olacak kısmet olursa, çikolata kisti gibi bir belam var, tek tüpüm son histereskopimde alındı, umudu kesmiyorum henüz, 35 yaşındaym daha yolum uzun diye düşünüyorum...

Teşekkür ederim 🥰
35 yaş kalp ben ❤️😂 😍 keşke ben de 35 olsaydım da pgt ngs vs stresine girmeden 5. güne geleni transfer ettirseydim 😂 yaşınız genç oooo daha neler olur neler. Dondurulmuşlarla 2. Ve belki 3. Çocuk bile olur.
Tüplerin çok bir önemi yok bildiğim kadarıyla bir sıvı sızıntısı vs tutunmaya engel bir arıza çıkarmadıkları takdirde. Hiç takılmayın detaylara. Zamanınız var. Maddi açıdan da çok hırpalanmıyorsanız hiç bir olumsuzluğun modunuzu düşürmesine izin vermeyin.
Daha önceki tedaviler hangi merkezde ya da merkezlerde idi? Bir de sizi tüp bebeğe götüren nedenler neydi?

Tedavi iptal olsa bile bir B planı olamıyor mu? Az önce sormuştum mesela aşılama? Veya ona sıcak bakılmıyorsa bile ne bileyim senin eşin de benimki gibi “ben yaparım” cılardan ya 🤪 hani tek yumurta bile olsa takip edilip doğru günde ilişki ile belki olur? Ne demiş Nasreddin Hoca; ya tutarsa? 🙏😂
Laf taşıyor gibi oluyorum ama senle eş zamanlı birşeyler görüyorum hep.. 40 yaş grubunda bahsetmişler tek yumurta ile doğal yolla hamile kalmış biri, yalnız tedavi sürecinde mi sonrasında mı anlamadım. 👇

Eklentiler

• D9A261B1-F8CE-4220-95EA-D4E9C0FBDB3D.png
    D9A261B1-F8CE-4220-95EA-D4E9C0FBDB3D.png
    300,9 KB · Görüntüleme: 37
İnsallah🙏4 tedavinin olumsuz sonuclanma sebebi ne olarakbelirtildi?yas olarak 35 riskli degil,rezerv sorunu da yoksa kLiteli embriyo cikar diye dusunuyorum.

İnsallah🙏Onceki 3 tedavinin olumsuz sonuclanma sebebi ne olarakbelirtildi?yas olarak 35 riskli degil,rezerv sorunu da yoksa kLiteli embriyo cikma sansi yuksek benimle karsilastirildiginda:))
Yolunuz belki de kisadir umutsuz olmayin, yumurta varsa bebek de vardir😉

Kızlar burayı okudukça umutlanıyorum gerçekten çok hoşsunuz.Özellikle 2 2be ve E Elexus bayılıyorum o güzel yorumlarınıza.Hep umut dolusunuz.Ama benim pek umudum yok.Hiç yumurtası olmayanın bile bir şekilde yumurtası çıkıyor.Ama benim yumurtam var herşey olması gerektiği gibi ne yazık ki kaliteleri kötü.iki kere tüp bebek yaptırdım daha transfer nedir onu bile bilmiyorum olamadım hiç çünkü.Bu arada 30 yaşındayım.Allah nasip edecekse her yaşta ediyor.

Bende büyümeyince çok kızdım kendime acaba sonraki reglide mi gelseydim. Ama başladın artık öyle bak. Belki de bu sefer olacak Allahtan ümit kesilmez. Hep sen bana moral verdin. Azcık kendine de faydan olsun😍arı sütümü duydunmu hiç. Onu araştırsana bi. Yumurta kalitesi için . Ben tadını sevmedim devam edemedim.sonra göbekten iğne yedim daha tatlıydı 🙈

Ari sutunu 1 aydir iciyorum, beeo,egricayir,ankara kalkinma vakfi,ferbal hepsininkini denedim:) tad olarak dedigin gibi biraz kotu ama idare ediyorum.yumurta ciksa kaliteli olacaktir belki ama is ki folikul olusumu az, dusununce kafam basti zaten.
Gecen adette bana yumurta yok demislerdi, ben de aylik bi durumdur diye dusundum,bu adette 2-3 var dediler sonra anladim ki aslinda gorulen antral folikul ,aslinda bu ayda 4mm ustu olan folikul yoktu,4 mm alti olan af var,o yuzden buyumedi.bir de isin diger tarafi da gercekten artik folikul kalmadi mi🙈😔

Bir de şu geldi aklıma. Semra Hoca sadece 1 tane büyüyecek gibi gördüğünde aşılama yapabiliriz diyor. Hiç öyle birşey konuşuldu mu?. Ngs’siz diye istemez misin bilemedim tabi?

Ben zaten ngs filan yaptirmayacagim , elde 4 tane 3.gun dondurulmus embriyo var.onlari yapisiklik ameliyati olduktan sonra transfer asamasina gececegim.test benim icin luks olur bu asamada:))

Kızlar burayı okudukça umutlanıyorum gerçekten çok hoşsunuz.Özellikle 2 2be ve E Elexus bayılıyorum o güzel yorumlarınıza.Hep umut dolusunuz.Ama benim pek umudum yok.Hiç yumurtası olmayanın bile bir şekilde yumurtası çıkıyor.Ama benim yumurtam var herşey olması gerektiği gibi ne yazık ki kaliteleri kötü.iki kere tüp bebek yaptırdım daha transfer nedir onu bile bilmiyorum olamadım hiç çünkü.Bu arada 30 yaşındayım.Allah nasip edecekse her yaşta ediyor.
Kelin ilaci olsa basina surer misali:) bakma benim umutsuz olmayin nidalari attigima iki gundur salya sumuk haldeyim,sevgilim artik nasil sakinlestirecegini sasirdi🤗
Ben de daha transfer nedir bilmiyorum 🤔 o acidan bakilinca esitiz,kalite icin neler yapilir herkes bir seyler yazmis,onlari deneyip test edecen. Hepimizin sorun ayni ama alt nedenleri farkli. Umarim bu amaca ulasacak araclar cikar karsimiza.
Ben bu ara cin tibbi ile ilgilenen bir doktor buldum, bana amerikadan bir toz getirtecek, infertilite icin kullaniliyormus,gelsin ,bi ogreneyim paylasirim burada.

X