Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Aman ne yaparlarsa yapsinlar bize saglikli bebeyi versinler
Ben sizleri dusunerek en kolay rumuzu kullandim,yazarken zorlanmayin
[/QUOTE]
tuğba mı ismin . Aynen çok güzel nick . Bencede sağlıklı bebişimiz olsunda

Normali heralde kendi haline mi bırakıyolar döllenmesini için hiç bilemiyorum valla bu konuyu.
Evet öyle oluyo şunu şunu sorucam diyosun sonra öylece kalıyosun güzel haberlerini bekliyoruz
Ben de cumayı bekliyorum bakalım transfer günü aşagı yukarı belli olacak mı..tabi bir de sigarayla savaşma günlerim bu aralar. Artık kendimi hazırlasam iyi olacak.zor günler sigara açısından bakalım..

Hadi belli olsun. Heyecanlı sürecini takip edelim. Sigaraya gelince hem kendine yazık.hemde güzel bir meleğe ulaşmak için değer öyle düşün. Eşim kullanıyo biliyorum çok zor ama değer bence. Kendine başka bir odak bulmalı.allah yardımcın olsun ne iğneler ne hüsranlar yaşıyoruz. Ne acılar yaşıyoruz bu uğurda .yeri geliyo narkoz alıyorız.operasyon oluyoruz Sigarayı bırakmak ne ki bu çektiklerimizin yanında bence halledersin

Reactions: 2be
Bence de başarıcam

Aman ne yaparlarsa yapsinlar bize saglikli bebeyi versinler
Ben sizleri dusunerek en kolay rumuzu kullandim,yazarken zorlanmayin
[/QUOTE]
Hemen anladin
Benim icin de en kolay ve en unutmayacagim rumuz:))
Olacak hayirlisiyla..senin simdi 3.gun sonrasi transfer planlamasi var mi yoksa baska sekilde mi ilerleyecek?

Senin buyuk gune de az kalmis, sigara vedasi zordur tabi20 senelik icici olarak once azalttim sonra pAket almama sonra es dost sigarasindan alma sonra tekrar paket alma Ama bir gun bitti simdi de biri yanimda icince kokusuna dayanamiyorum..
Senin gun azaldi,motive etmeye calis,elinde saglam embriyon vAr , bak onu bulamayanlar var

Hemen anladin
Olacak hayirlisiyla..senin simdi 3.gun sonrasi transfer planlamasi var mi yoksa baska sekilde mi ilerleyecek?
[/QUOTE]
Hiç bilmiyorum. Eşimden sperm alırken dondurulcak demişler . Ama hoca demişti ki 3 tane kalırsa dondurup histereskopi. 1 tane kalırsa taze transfer. Herşey minnaklara bağlı

Hemen anladin
Hiç bilmiyorum. Eşimden sperm alırken dondurulcak demişler . Ama hoca demişti ki 3 tane kalırsa dondurup histereskopi. 1 tane kalırsa taze transfer. Herşey minnaklara bağlı
[/QUOTE]
Hayirlisi artik,hepsi devam edecektir Allahin izniyle.

Benden durum guncellemesi, histereskopi konusunda bir kac doktor fikri almistim,sonuc operasyon olunsun hepsinin fikri.adet bitimini takip eden 10 gun icinde oluyormus.ben de adeti bekledim.bu ayki adeti oldum ama adet gibi degil sadece 1-2 saat icinde sadece 1 ped ile gecen bir adet oldu,2.ci gun bir sey yok.ben de tabi bu korkuyla direk Bulent hocaya:))
Bakti Rezerv dusuyor artik biliyorsun,ben de sordum su anda kac tane var,2-3 tane goruluyor dedi ve histereskopi diye girdigim kapidan elimde receteyle ciktim4.opu seruveni baslamistir.dua edin bu arkadaslar buyusun ,dollensin ve 3.gunu gorsun..
Agustos ayi adetiyle histereskopi yapip ekim gibi transfer yaparim 3.gun embriyolarindan insallah.

Son düzenleme:
Canım sana neden histeteskopi önerildi. Allah yardımcın olsun. Dualarım seninle .inşallah görünenlerin hepsi olgunlaşır.

Canım sana neden histeteskopi önerildi. Allah yardımcın olsun. Dualarım seninle .inşallah görünenlerin hepsi olgunlaşır.
Benim spontan gebelik olmustu gecen sene,8.haftafa gelisimi durunca kurtaj yapildi .kurtajdan miras yapisiklik kaldi
Prp sonrasi opuda hic dollenme olmayinca biraz korkuyorum ama Bismillah deyip basladim,bu sefer az olsun dollensin kenara onlari da atalim,cunku bir kac ay sonra yumurtaya hasret olacagiz belki

İnşallah döllenirler merakla umutla bekliyorum.

Olucak olucak hepsi olgun. Ya bu işler belli olmaz ben annemin 45 yaşında olmuşum. Ama tabi dk başı ultrasona giremediğimiz için değerlendirmek lazım bu görünen yumurtalarınızı.

Olucak olucak hepsi olgun. Ya bu işler belli olmaz ben annemin 45 yaşında olmuşum. Ama tabi dk başı ultrasona giremediğimiz için değerlendirmek lazım bu görünen yumurtalarınızı.
Sona kalan yumurtalar bunlar tembel olabilirmis, o yuzden ilac dozaj merional ve fostimon 300 oldu,humo aynen devam..
Bakalim ne olacaklar gorecegiz..

Kolaylıklar diliyorum canım umarım herşey yolunda gitsin

Sona kalan yumurtalar bunlar tembel olabilirmis, o yuzden ilac dozaj merional ve fostimon 300 oldu,humo aynen devam..
Bakalim ne olacaklar gorecegiz..
Bu arada 2.opu da bülent bey bana 3 yumurta var demişti Üzülmüştüm 3 diyince heray değişiyor demişti.10 toplandı..belki senin de öyle olur

Selam kızlar
Ani ve zorunlu seyahatlerimiz oldu pek bakamadım buraya, hala da yollardayız ama şöförlük nöbeti değişince fırsat buldum ve tüm yazdıklarınızı okudum.

@Ykthkmhn bu zor nicki ben Yekta Hekimhan diye ezberledim valla başka türlü çok zor yazmak inşallah iyi haberler devam eder

2 2be yeni opu hazırlığına çok sevindim mevcutlarla işini görecek olsan bile potansiyel varken değerlendirme kararın yerinde olmuş inşallah sağlıklı güzel embriyoların olur

Y Yazalaz sorularını kuzenime sordum, kedisi için test yapılacakmış, pıhtılaşmayı sormayı unutmuş telefonda soracaktı, muhtemelen onun testini de yapacaklar, öğrenince onu da yazarım. Sen de mutlaka talep et testlerin yapılsın. İnşallah bu transferle bu iş olacak!

Ben de sanırım Semra Hoca ile deneyeceğim 2.yi.. Bülent Hoca’dan randevu almıştım ama iptal ettirdim, hocayla konuşursam kesin devam ederim diye seviyorum adamı hemen ikna olurum ama oranın sistemi bana iyi gelmedi keşke muayenehanesi olsaydı
Acıbadem’den epikrizi istedim, alana kadar inşallah beni krize sokmazlar 17’sinde Semra hanımdayım, bir anormallik olmazsa da ilk regl ile başlayacağım. Hayırlısı bakalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…