Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Regl olursam ve 2.opu ya başlarsam sorucam hocaya bu testleri. .Eğer ki bi önlemi varsa genetiğe gitmeden alalım sokağa para mı atıcaz yani..
Sperm testi sonucu nedir? Morfoloji ve anomali degerlerini nedir? Bu cok kafama takildi.
Diger testlere gelince karyotip sizden de istemediler mi?
Diger testler biraz daha ileri testler,benim onceden dogustan kalp ile ilgili bir problemim oldugu icin bu testleri seneler oncesinden yaptirmistim,sonra spontan gebelik sonrasi 8.haftada dusuk olunca bu testler istenmisti.

Morfoloji %2 hız %40 diğerlerini tam hatırlamıyorum.bizden de herhangi bi test istemediler kan sayımı haricinde..karyotip vs..

Dayanamadım test yaptım.. bi dandik bi kaliteli test alayım dedim..dandiği yaptım pattt diye negatif çıktı ☺ bugün yarın regl olurum artık daha da gecikmez bence..

Dayanamadım test yaptım.. bi dandik bi kaliteli test alayım dedim..dandiği yaptım pattt diye negatif çıktı ☺ bugün yarın regl olurum artık daha da gecikmez bence..
Surpriz olsaydi iyiydi:)) ikinci opu bu adette baslayacakmisiniz?

Morfoloji %2 hız %40 diğerlerini tam hatırlamıyorum.bizden de herhangi bi test istemediler kan sayımı haricinde..karyotip vs..
Erkek infertilitesini sayi ve hiza gore mi kiyaslama yapiyorlar? Aslinda hiz tup bebek icin onemli olmamasi lazim. Morfoloji %4 un uzerinde olmasi lazimmis ama hic onu onemsemiyorlar. Bu konuyu sormak lazim..

Erkek infertilitesini sayi ve hiza gore mi kiyaslama yapiyorlar? Aslinda hiz tup bebek icin onemli olmamasi lazim. Morfoloji %4 un uzerinde olmasi lazimmis ama hic onu onemsemiyorlar. Bu konuyu sormak lazim..
Bize bu değerle birşey demedi bülent bey..tüp bebekte yeterli sanıyorum değerler..sadece genetik güçlendirici ilaç verdi ikimizede..erkek konusu hiç konuşulmuyor evet sanki bütün olay kadında..Halbuki tutmaması iki bireye de bağlı..valla anlayamıyorum. Sorucam bütün bunların hesabını

Reactions: 2be
Bizde erkek icin hic bir sey verilmedi..ben de sorayim da 3.toplamaya geldik:)

Simdilik gorunen 5 olgun var,3 tane kucuk.daha yolun basi . Sonu guzel yazilmis olsun insallah.

Opu yarındı değil mi?
İyi haberlerini bekliyoruz inşallah

Dünden beri bakamadım buraya.. Hayatımdan endişe edersiniz belki falan diye bu saat de olsa yazayım dedim

Bugün (aslında dün tabi geceyarısını geçtik) evlilik yıldönümümüzdü Allahtan buruk geçecek diye üzgündüm ama çiçekti böcekti kutlamaydı derken koca kişisi moralimi yükseltti biraz sağolsun kafam dağıldı iyi oldu

Opu bugun:)) sonuclari paylasirim.hayirlisi artik.
Aklim sizdeydi ama insan bazen tek kalmak isteyebilir o yuzden yazip da deprestirmemek belki de en dogrusu deyip geri durdum:) . İlk soku atlatmak en zoru merak etmeyin simdi daha guclu olarak ciktiniz.ben inaniyorum guzel haberler gelecek.bugun hidirellez dilekler kagida yazilsin,gul agacinin dibine...size ve esinize daha nice mutlu saglikli seneler.bi yastikta yaslanmak nasip olsun

Naptin canim oldu mu opu kac yumurta toplandi

Çok teşekkür ederim canım
Hepimizin hıdrellez dilekleri kabul olsun

Reactions: 2be
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…