Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Canim sen ne yaptin bugun cuma kontrol nasildi guzel haberler ver hadi bize
Pazar gunu toplama olacak,sag 3 sol 5 adet goruldu ama 5 tanesi uygun gorunuyor dediler.digeri kucukmus ama bakalim pazara kadar belki buyurler.toplam 8 folikul benim icin gercekten hayaldi:) tek folikulle yola cikinca bu gorduklerim supriz 😆bakalim pazar toplansin,sayiya gore 3.gune gidilecek sonra onceki opulardan olan3.gunde dondurulan 4 embriyo cozulup 5.gune gidecek hepsi.5.gune gidenden biyopsi sonra ngs.
Bu surecte ben rahim yapisikligi icin histeroskopi bir de gerekirse laparoskopi tup icin yapilacak.hayirlisiyla once saglikli olani bulayim da yol daha uzun:)

Pazar gunu toplama olacak,sag 3 sol 5 adet goruldu ama 5 tanesi uygun gorunuyor dediler.digeri kucukmus ama bakalim pazara kadar belki buyurler.toplam 8 folikul benim icin gercekten hayaldi:) tek folikulle yola cikinca bu gorduklerim supriz 😆bakalim pazar toplansin,sayiya gore 3.gune gidilecek sonra onceki opulardan olan3.gunde dondurulan 4 embriyo cozulup 5.gune gidecek hepsi.5.gune gidenden biyopsi sonra ngs.
Bu surecte ben rahim yapisikligi icin histeroskopi bir de gerekirse laparoskopi tup icin yapilacak.hayirlisiyla once saglikli olani bulayim da yol daha uzun:)
Hayırlısıyla inşallah en sağlıklısını bulacaksınızzz 🙏

Her işte bir hayır vardır diyelim 😕 Allah öncelikle bizlere sağlık huzur ve eşlerimizle ailemizle mutluluk versin 🙏 Biz iyi olalım ki o bebekler bize gelebilsin değil mi? ❤ O yüzden kendinize iyi bakın, morali toparlayıp yola devam inşallah 🙏
Çok sağolun doğru xaman ne zaman kimbilir. Sabırla devam edeceğiz napalım

Bi bomba da benden 😂
Hastaneden aradılar, embriyoların tamamı sağlıksız çıktı 😔
Hayırlısı bakalım her işte bir hayır vardır

Bi bomba da benden 😂
Soylenecek kelime bulamiyorum:KK43:..ama sizin yumurta sayiniz fazla inanin sansiniz yuksek.kaliteyi arttirabilmek icin bir iksir olsa da icsek...ama ben inaniyorum ki sizden guzel haber gelecek..

Soylenecek kelime bulamiyorum:KK43:..ama sizin yumurta sayiniz fazla inanin sansiniz yuksek.kaliteyi arttirabilmek icin bir iksir olsa da icsek...ama ben inaniyorum ki sizden guzel haber gelecek..

Sağol çok teşekkür ederim inşallah 🙏

• Beğen
Reactions: 2be
Cok sevindim canim sonuda boyle guzel olacak insallah 5 yumurta superrrr prpden sonra

İnşallah 8’i de toplanacak hale gelir ve sağlıklı bir şekilde döllenir 🙏

Aaaa ne diyosunuz aciklama yaptilar mi peki

Açıklama yaptılar evet tek tek embriyoların genetik sorunlarını anlattılar. Ama tabi nedir nedendir belli değil henüz..
Testler istemişler. 2 ay dinlenecekmişiz zaten, o ara testler yapılacak falan filan..

Ya rahim filmi çektirdim. Ama transferi zor yaptı hoca. 2.ye de denediğinde olmasaydı dondurup bakıcaktı rahmime . Rahim yolun çok engebeli zorr dedi. Ameliyat oldunmu hiç dedi

Bunu yazmıştın ve ben de söylemiştim hatırlıyorsan, o katater provasını çok önceden ilk görüşmede yapıyorlar başka klinikte.. Bundan sonraki denemelerde aklınızda bulunsun, transfer anında söylenecek şey değil bu. Baksalarmış en az 6-7 defa gidiliyor transfere kadar.. biz mi bilicez rahim yolunun engebesini allahallaahh

Bi bomba da benden 😂
Aaaa ne diyosun😯 hay allah ya😕 ya böyle haberler alınca çok üzülüyorum ya.. ne desem bilemedim..hayırlısı olsun..çok umutluydum ben sizden..geçmiş olsun diyim..yol uzun😯

X