Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Sonucta herkes cabaliyor, tedavi gorunen yerin ice sinmesi de cok onemli tabi. Sinmeyenler de degistirmekte serbest.
Ben gayet memnunum. Allah herkesin de gonlune gore versin insallah

herkese tavsiyem bu, lütfen gidin tüm doktorlar ile görüşme yapın ve hangisi içinize siniyor ise onla yolunuza devam edin. Şuraya gidin buraya gidin, bunu öneriyorum diyenlere inanmayın. İç sesinizi dinleyin.

ve iyi niyet dileklerinize amin der konudan çıkarım

Dünyanın hangi ülkesinde Yaşarsa yaşasın kimse sen ordan ya da burdan geliyorsun(gelir seviyesi yüksek) diye kendi VATANDAŞINA iki kat fiyat talep eden hiç bir ülke görmedim :)) üzülerek söylüyorum ki kendi ülkem maalesef bu konuda adaletsiz. Belki bu durumu eleştirdiğimde beni haksız buluyorsunuz ama, bu gerçekten acımasızlık. Diğer ülkede ki adam para değeri neyse onu talep eder tabiki. Şunu kabul edebilirdim benim kimliğimde Türk vatandaşı değilde yabancım uyruk yazsaydı. Madem Euro üzerinden gelirim var taksicide eczacı herkes iki kat talep etsin ::) adaletsizlik size uğramadan kimseye hak vermeniz imkansız. Diğer hastanelerde tedavi gören arkadaşlarıma bu mevzu açılmamış nedense. Ben bu adaletsizliği istediğim kadar açıklayayım herkes kendi olayından bakacaktır. Ve bende esnafım şimdiye kadar kimseye sen şu ülkeye gittin parayı buldun ben senden iki katı alayım demiyorum:)

Dilerim kendi ülkenizde sizde ikinci sınıf insan muamelesi görmezsiniz.

Katılıyorum birçok gastanedeyle görüştük hepsi tl ğzerinden verdi … ama el öahkum acıbademde tedavi olduk

Ben piezzo yaptırdım ilkinde dedim ki benim döllenmede sıkıntı yok istemiyorum malum hemşire çok ısrar etti yok başka merkezde embriyosu iyi olmayan biri varmış çiçek gibi olmuş şudur budur ikna etti ikincide kesinlikle istemiyorum dedim yine hepsi döllendi yAni hastanın kendisini bilmesi de iyi bizim gibi sürekli deneyenler aslında hemşire gazına gelip herşeye tamam dememeli. Üzülerek söylüyorum biz maalesef para gibi görünüyoruz sonrasında gebelik aşısı ve embeiyoglue da saçma sen ne yaparsan yap sağlıklı değilse düşer o bebek diyenler doktorlar değil mi sağlıklı değilse o embriyo peki nasıl faydası olacak bu embrioglue :)) glue ne biliyorsunuz bayanlar yapıştırma yani yapıştıracaklar mi bize embriyoyu tutsun diye çok saçma

O zaman acibademde yaptırmakta neden ısrar ediyorsunuz anlamadım Bülent hocanın gebelik aşısı ve embriyoglue yapmadan transfer yapmadığını da bilmeniz lazım

O zaman acibademde yaptırmakta neden ısrar ediyorsunuz anlamadım Bülent hocanın gebelik aşısı ve embriyoglue yapmadan transfer yapmadığını da bilmeniz lazım
Nerde yaptıracağımı kimseye soracak değilim ben ilk defa yaptırmadım orada 2 senedir gidip geliyorum herkesin kendisine göre düşüncesi var bunu sorgulamak kimseye düşmez. Bülent hoca mecbur tutmuyor istersen yapıyorlar bende burda deneyimimi yazdım isteyen yararalanır isteyen ciddiye almaz. Burası bir platform ve herkes deneyimlerini paylaşabilir

Mesela sizde ağlama krizlerine girmişsiniz sizde mecbur değilsiniz değil mi

Mesela sizde ağlama krizlerine girmişsiniz sizde mecbur değilsiniz değil mi
Evet mecbur değilim Bülent hocadan daha iyi bir Dr bulabileceğime de inanmıyorum tedavi şekli ile bir sıkıntım asla olmadı verdiği ilaçlar ile de bilimin imkanlari dahilinde en iyisini yapıyor kendisi iyi forumlar dilerim

Yeni bir tup bebek merkezi arayisinda insanlar forumları dikkate alıyor. O yüzden herkes fikrini belirtirse olumlu olumsuz daha objektif sonuclar ortaya çıkar. sonuçta bu is icin ciddi zaman ve para harcanıyor. maddi kismini da geçtim zaman da çok onemli özellikle yumurta rezervi az oldugunda. karsilastiklari olumlu olumsuz taraflar anlatılmalı ki yeni baslayanlara da bi yol gostersin.
Ayrıca gebelik asisini bilmiyorum ama embriyo glue tamamen isteğe bağlı Acibademde

Kesinlikle haklısınız kimse size zorla birşey yaptıramaz.

Bu arada Neslihan hanıma teşekkür etmemişim . O kadar çok kendisi ile telefon trafiği yaşadık ki sanırım onu bizden biri gibi görüp teşekkür etmeyi de unuttum. Ne zaman başımız sıkışsa gece gündüz, bayram seyran 7/24 kendisinden destek aldık. Bu sebeple kendisine de özellikle teşekkür ederiz.

Sanaliymisiniz benimki sadece is saatlerinde geri dönüs sagladi

Neslihan hanım benim 12 (2010 yılından bugüne kadar) senedir arkadaşım, kardeşimdir. Yani burada çalışmaya başlamadan önce kendisi ile tanışıyordum.
Sh dogrudur benimki neslihsn hanim degildi ama biz doktor beyden yana sansliydik bir sorumuz olsa doktor caglar bey gece gündür demeden cevap verir arardi allah razi olsun

Sh dogrudur benimki neslihsn hanim degildi ama biz doktor beyden yana sansliydik bir sorumuz olsa doktor caglar bey gece gündür demeden cevap verir arardi allah razi olsun

İnsanlar şikayetlerini dile getiriyor, çok az bir kısım da memnuniyetini. Bazen işini iyi yapanları takdir etmek gerekir diye düşünüyorum. Eminim ki burayı okuyorlardır, iyi mesajlar daha çok motive ederken eleştiriler de demotive etmez tam tersine eksikliklerini görüp iyileştirme yapmaları için fırsat olur. Önemli bir ayrıntı da eleştiri ile hakareti karıştırmamak gerek.

Son düzenleme:

Sn E Elexus eşim hikayesini yazdığında bir okuyun lütfen(fırsat bulup yazamıyor). Bizimde ileri yaş sebebi ile her seferinde genetiğe yolladık ve hep bilmem ne zomi hetterü hüttürü sonuçlar gelip durdu. Tam detaylı olarak eşim yazacak yaşadığımız süreci bir okuyun belki farklı bir adım atarsınız.

Merhaba ben de burada başladım bugün 4. Günüm sperm morfoloji 0 ama laboratuvarda halledebileceklerni söylediler. Mikroçip ve elektroşok kullanılcakmış bunu deneyen var mı?

Biz 14 tane döllendi ama maalesef 4 tane 5.güne geldi
Ne güzel gayet iyi bir sayı ama bende o kadar yumurta yok maalesef bugün ilk kontrolümdü gelişen 4 yumurtaydı. Bakalım bir tane bile 5. Gün embriyosuna razıyız yeterki kaliteli olabilsin bu imkanlarla

Randevu konusunda size maalesef katılmıyorum. Her seferinde randevum 8 de verildi ve en erken 9.30 10 da muayene olabildim. Neden böylr olduğunu sorduğumda sabah gelenlerin saatine göre dosyaları şuraya koyduklarını söylediler. Biz 6.30 da geliyoruz dedi bankodaki görevliler. Biz de 7 gibi gidip dosyamızı ilk sıralsra koydurmaya çalıştık ki en erken 9 da alınalım içeri diye. Burdaki sistemden dolayı Acıbadem müşteri şikayet bildirim sayfasından şikayette bulundum. 5 dk geçmeden telefonla arayarak muayeneye çağırdılar. Bu hastaneyle ilgili tek ve en büyük sorunun bu olduğunu düşünüyorum. Şuan transferimin 6.günü. Umarım tekrar o süreçleri yaşamam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…