Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Çözülürken bozulma sorunu % 5 ihtimal ama rastlanabiliyor dedi ama çözümü ile ilgili birşey demed. Bağışıklık için farklı bi serumdan bahsetti, 3 kere alınıyormş ve tanesi 8000 miş:/
Transfer sonrası belirsizlik olayına kesinlikle katılıyorum, yani ben ilk kez pozitif sonuç gördüm, ilk kez kese vs gibi olaylarn heyecanını yaşadım, şimdi de düşürmeye çalışmak için bu kadar uğraşmak gücüme gidiyor :KK43:
Daha bu süreç bitecek, yine bekleyeceğiz, sonra tekrar en başa dönmek , kafamda o kadar çok yer kaplıyor ki şu olaylar
Merhaba gecmis olsun ayni surecten 3 kere gecmis biri olarak Rabbim.kimsyee yasatmasin derim....

Merhaba arkadaslar aranizda kanda wbc degeri yuksek cikan varmi gebelikte?benim 19 cikti az endiseliyim de

Merhaba Arkadaşlar, Bülent Tıraş yumurta reservi az hastalar için kök hücre tedavisine başlamış diye duydum, bilgisi olan var mı acaba ?

Merhaba Arkadaşlar, Bülent Tıraş yumurta reservi az hastalar için kök hücre tedavisine başlamış diye duydum, bilgisi olan var mı acaba ?
biz de aynı haberi eşimin sperm tedavisi için bekliyoruz
ama halen bakanlıktan onay bekliyorlarmış sanırım,
ne kadar sürer belli değil anladığım

Evet kök hücre için gittim ben ancak önce prp yapalım tam olarak başarı oranı mevcut değil elimizde ve daha pahalı bir tedavi dedi kendisi. Prp yi başka bir merkezde yaptığım için tekrar orda deneyelim dedik. 52 hastaya kök hücre yapılmış. Ama başarıdan bahsetmedi. Prp yaptırdım bekliyorum. Başarılı olmazsa bakalım nasıl bir yol izlenecek. Eğer yaptırırsam haber veririm

Canım rabbim gönlündekini kolaylıkla versin inşaAllah. Bülent tıraşa mı gittin ücret tüp bebek de nedir
Evet Bülent beye gittim. Bu yılın ücretlerini bilmiyorum, ben sadece transfer yaptırdım bu ay, o da toplam ilaçlar filan 9 buçuk civarı tuttu. Ama sonuç negatif malesef 😞

Acil cevap verirseniz!!! 2 sene önce Ankara Memorial Aygul Demirol'a tup bebek tedavisiyle çocuğu olmuştu tanıdığımin transfer sonrasi hemen embriyo dondurma işlemi söylemişler.6 tane embriyo dondurulmuş 1600 TL ücret alınmış ve her sene bakım yapacağız bunlara ayrı ücret talep edilmiş 2020 de söz konusu bile olmadi aramamisken nasıl bakim yapılmış böyle bir şey var mi??

Geçmiş olsun benmiriam malesef bizler erkek faktör olunca çok daha zor. Eşinizin tesesini tansu bey mi yapmıştı? İlk teseniz mi? Öncesinde herhangi bir tedavi uyguladı mı tansu bey? Biraz çok sordum kusura bakmayın

Geçmiş olsun benmiriam malesef bizler erkek faktör olunca çok daha zor. Eşinizin tesesini tansu bey mi yapmıştı? İlk teseniz mi? Öncesinde herhangi bir tedavi uyguladı mı tansu bey? Biraz çok sordum kusura bakmayın
Bizim de tansu hoca da tesa oldu geçen hafta. Sizde sonuç var mı?

Merhaba nasılsınız.?Yorumları okurken benzer sıkıntılar yaşadığımız için yazmak istemedim.Umarım sorun çözülmüştür. Yapışıklıktan bahşediyorum.

Merhaba sizinle benzer süreçleri yaşıyorum şu anda. Bana süreçle ilgili bilgi verir misiniz. Bülent Hoca Rahimde yapışıklık olduğu için histeroskobi önerdi.

Kızlar merhaba ya bişey soracam Bülent hoca transfer hazırlığımda estrofem başlatıyor mu ?yoksa doğal siklus mu öneriyor lütfen cevap

X