Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Yuh yaaaa nasıl bir kafa bu yani bunu yapanların instagramları yaş 43 amh 0,01 ilk denemede gibi gönderilerle dolu.bülent hoca iyidir elinden geleni yapar. 41 yaş da çok büyük yaş değil moralini yüksek tut.

merhaba canım
benim yaş 39, amh 0.41 , erken menopoz ve düşük yumurta rezervi ile tedaviye başladım Bülent hocada
instagramdaki paylaşımlarından ötürü olsa gerek, zorlu hastalarda sanki iyi başarı oranları var diye düşünüyorum. umarım bize de yardımı dokunacak Bülent beyin.

randevu için 775tl ( kartla ) , prp için 6000tl ( nakit isteniyor ) ödedim. yardımcı olması için vitaminler vs verdi, ilk etapta 800tl de onlara ödedim , 2ay daha kullanmam gerekecek, herhalde 2000gibi olur belki de geçer 2ay sonunda.

sonrasında kısmetse yumurtalar topalanacak. tüm bu tedavilerin yardımı olacak ve umarım öncekilerden daha fazla toplanabilecek :) bu arada önceki yumurta toplamaları ben maltepe üni hastanaesinde yaptırmıştım, hiç vitamin kullandırmamışlardı. prp + vitaminler umarım yumurta sayılarımı arttırmasına yardımcı olacaklar.. 2ay sonra sonucu göreceğim kısmetse :):):)

Öncelikle cevabın için teşekkür ederim. Rabbim inşallah bu kez evladına kavuşturur. Emeklerinin karşılığını alırsın inşallah.. hangi vitaminler olduğunu söyleyebilir misin bana da. Kimbilir belki faydasini görürüz umut işte

amin canım inşallah
çocuk sahibi olmak isteyen herkes emeklerinin karşılığını alır , kucakları dolar inşallah

biosteron günde 3 kez, omepa q10 günde 2kez, gonamax günde 1kez kullanıyorum ben.

amin canım inşallah
çocuk sahibi olmak isteyen herkes emeklerinin karşılığını alır , kucakları dolar inşallah

biosteron günde 3 kez, omepa q10 günde 2kez, gonamax günde 1kez kullanıyorum ben.
Oncelikle çok teşekkür ederim.Peki senden birşey rica etsem bu vitaminlerden fayda görürsen bana da yazarmisin unutmazsan. Benim fsh yuksek amh 0.06 . Biesteron var elimde daha önce vermişti bir kadın doğumcu ve ben gerçekten sonra doğal hamile kalmıştım.ama diğerlerini bilmiyorum .inşallah sende de ise yarar.beni gelişmelerden haberdar eder misin.Allaha emanet ol.

canım yaaa keşke işe yarasa :) ama benim eşimde de klinefelter sendromu kaynaklı azospermi olduğu için doğal yolla olması bizim herhalde mucize olur :)
tedavinin daha çok başındayım ama süreç ilerleyince ( 2 ay sonrası herhalde ) sana yazarım :)
prp sonrası ilk regl olamadım daha, yarın kandan gebelik testi yaptırıp hemşireye ileteceğim. regl olmam için ilaç yazacaklar

sen nerede devam etmeye karar verdin peki?

Bende perşembe günü bahceciye gittim.orda devam edicem.doktor bana cyclo verdi iki ay kullanıcam iki kutu.adetim düzensiz ve fsh aniden yükseldiği için.biosteronu sordum kullan dedi günde iki tane.omepa aldım kafama göre.birde bana hayit çayı iç dedi şaşırdım.yumurtaliklari harekete geciriyormus.. umarım senin tedavinde olumlu ilerler. Emeginin karşılığını pozitif olarak alırsın insallah

Eşin için birşey kullaniyormusunuz. Keçi boynuzu gerçekten ise yarıyor. Birde bir arkadaşımın eşi varikosel ameliyati oldu sonra doktor sperm için proxed plus vermiş. Işe yaramış ve arkadaşım hamile kaldı.martta doğum yapti

amin canım inşallah hepimizin emekleri boşa kalmaz , psikolojik & maddi ciddi bir emek var çünkü
biosteron düşük rezervlilere mutlaka veriliyor galiba. omepa & gonamax ta desteklemek amaçlı. hayıt çayını çok duydum ama doktorla kontrol etmeden kullanmak istemedim, aktardan mı alıyorsunuz?
bu arada canım cyclo ne için verdi canım sana doktor?

eşime de arimidex & impryl verdi doktor, ve her gün doğal keçiboynuzu yiyor. sigarayı bayağı azalttı, alkol almıyor. akdeniz tipi bol yeşillikli ve önümüzdeki günlerde balık ağırlıklı beslenme yapıyoruz , doktorun tavsiyesi ile

Bülent hocada tam 1 sene üzerine bugün transfer oldum çok şükür.. umarım herşey yolunda gider.. bütün yol arkadaşlarıma bu süreçlerde bol şans, sabır ve güç diliyorum...
hakkında hayırlısı canım, inşallah gönlünden geçtiği gibi olur ve bebişin olur

Adet düzensizliği için verdi cyclo 'yu. Birde bazı fsh yuksek arkadaşlara tüp bebek tedavi incesi düşürmek için veriyorlarmış. Bana öyle demedi doktor,düzensizlik için verdi.hayit çayını aktardan alıyorsun.ama sen doktoruna sormadan kullanma. Benim artık kaybedecek birseyim yok.batti balık yan gider hesabı. Şubat ayında fsh im 31 imiş ağustosta 123 oldu. 5 ayda nasıl böyle aniden yükseldi anlamadım.cok moralimi bozuyor bu durum.marttan beri çok stresli günler yaşadım. Herşey üst üste geldi. Bir etkisi olabilirmi acaba. 5 ayda aniden menapoza ggirilirmiacaba.senin bilgin varmı canim.

Bülent hocada tam 1 sene üzerine bugün transfer oldum çok şükür.. umarım herşey yolunda gider.. bütün yol arkadaşlarıma bu süreçlerde bol şans, sabır ve güç diliyorum...
Rabbim emeklerinizin karşılığını verir insallahmujdeli haberlerinizi paylaşırsınız umarım burdan.Allah sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin size. Ve bütün isteyen arkadaslarima

Yaa planlar programlar yapılırken ne çok zaman ve iş gibi geliyordu ama bak nasıl geçti bitti herşey.. Hayırlısıyla sıkıca tutunsun inşallah güzel haberleri bizimle paylaşmayı unutma

maalesef hiçbir bilgim yok ama bir anda kesilebiliyor adetler . bence stres kaynaklı olabilir seninkisi
bu arada bana da Cyclo verdiler dün, 2-3 hafta adetim gecikince

Yaa planlar programlar yapılırken ne çok zaman ve iş gibi geliyordu ama bak nasıl geçti bitti herşey.. Hayırlısıyla sıkıca tutunsun inşallah güzel haberleri bizimle paylaşmayı unutma
Hikayemi hatırlıyor musun Elexus:)) zaman hızlı geçti evet ama geriye doğru bakınca o kadar çok şey yapmışız ki gerçekten, bundan sonrası sabretmek artık elden gelen bu kadar.. senin için de ,benim için de, hepimiz için de yollarımız güzelliklere çıksın inşallah...
Tabiiki paylaşırım, umarım güzrl haberler paylaşmak kısmet olur

Hatırlıyorum tabi sonunu da güzel hatırlayacağız Allah’ın izniyle

Merhaba . Bende Bülent Traşın hastasıyım. Bugün rahim içi yapışıklıkdan operasyon geçirdim . 2 ay sonrası için tekrar rahim içi film gerekiyormuş . Sonrasında transfer yapacaklar . Benim durumumda olan var mı? Sonuç başarılı mı bunu merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…