Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Haydi hayırlı olsun şimdiden
Ne güzel hiç unutulmayacak bir yılbaşı gecesi olur Hem de transfer tarihini hiç unutmazsınız tabi programınız var mıydı bilmiyorum olsun hiçbir program bebekten önemli değil
İnşallah hayırlısıyla yeni yıla bebeğinizle birlikte gireceksiniz

Bende bugun ıdrar testı yaptım ve sonuc tek cızgı aslında bana kalırsa sılık bıle olsa cıkardı bugun 9.gunum ama cıkmadıınsallah kanda cıkar dıyelım artık yapabılcegım hocbısey yok

Bende bugun ıdrar testı yaptım ve sonuc tek cızgı aslında bana kalırsa sılık bıle olsa cıkardı bugun 9.gunum ama cıkmadıınsallah kanda cıkar dıyelım artık yapabılcegım hocbısey yok

Test günün ne zamandı?
İnşallah kanda çıkar, idrar için 9. gün erkendir belki.

Değerim düştü
Üzgünüm ama şokta değilim belliydi gidişattan.
Hayırlısı olsun

Hayirrrr amaa benimde oyle olmustu şuan inanki agliyorum cok uzuldum vardir bundada bi hayir diyelim saglikli embiriyo o zaman rahimle ilgili bi sıkinti mi acaba ne dediler gorustun mu

Yaaa yapma pişman oldum yazdığıma
Elle tutulur birşey söylemediler valla.
Rahimle ilgili birşey demediler. Gebe kalabiliyorsunuz, sağlıklı embriyonuz da çıkabiliyor bunlar umut falan filan. Olmayanı açıklayamıyorlar ki hiçbir zaman..

Değerim düştü
Üzgünüm ama şokta değilim belliydi gidişattan.
Hayırlısı olsun
Hadi yaaa çok çok çok üzgünüm şuan ne söylesem veya söylesek o boşluğun verdiği acı geçmiyor çok zor sizi anlıyorum ama aynı şeyleri yaşamıştım Allahtan diliyorum ki bu kayıbı unutturacak yeni umutlar nasip etsin

Ama senin genetik testlerin hepsi yapilmisti mutlaka olmayan bisey var bunun ustune gitmeliler

Amin inşallah teşekkür ederim

Arkadaşlar merhaba 10 tane toplanan yumurtadan sadece 2 tane kaldı ve onlar gitti 5.güne bizde ikisini genetiğe gönderdik ihtimal çok düşük korkuyorum ama hayırlısı ne diyelim dualarınızı eksik etmeyin

1 tane dondurulmuşum var ama mozaik embriyo, 70% sağlıklı.. Amniyo sentez şart tutunup devam etse bile.
Tekrar tedavi denerim herhalde onu yine bekletirim.
hayırlısı olsun inşallah sizin için...
Peki benimde aynısı oldu genetiğe gidip sağlıklı gelen embriyo nasıl sağlıksız olabiliyor anlamış değilim. O zaman göndermemek daha mantıklı değil mi?

Merhaba arkadaslar
Benim gecen sene 1.kalite ngsli tek saglıklı embriyom beş haftalık düşükle sonuclandı
Drum cem celikti bana emriyo saglıklıda olsa düşebilecegini normal oldugunu soyledi. Tıp henuz buna yanıt bulamamıs. Kromozom tahlillerimiz normal. Şimdi 3.deneme için memorial baslamayı dusunuyorum. Nsg yaptırmayacağım bu sefer
Benim size tavsiyem yaşlar ileri ise ve kromozomda sıkıntı varsa embriyo genetik yaptırın. Benim içimde hep embriyoya biyopsi yapıldıgı için zarar gördüğünü için mi düştü suphesi oluştu hep boyle hissettim.

E Elexus sizi takip ediyordum üzüldüm hakkınızda hayırlısı olsun inş diğer denemenizde bebeğinize kavusursunuz.
Siz bu son denemeyi acıbadem de mi memorial de mi yaptırdınız iki konuda da yorumunuz var tüm mesajları okuyamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…