Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Buraya yazdığımda henüz doktorum Günseli hn aramamıştı ve beni yere çarpmamıştı tabi şimdi baktım da baya bi coşkuluymuşum 😂
Akşam aradı sağolsun doktorum mini kutlama yemeğimizin üzerine Yıldırım gibi düştü 😂 , 100’ün altında değerlerde temkinli oluruz düşme riski var Pazar günkü test önemli hayırlısı olsun dedi. E tabi moraller yerle yeksan 😂
Hayırlısı bakalım Pazar’ı bekleyeceğiz inşallah yükselir 🙏
Hayırlı olsun bebeğin sana sıkı sıkı tutunsun hissediyorum bu bebek oldu Allah ın izniyle🙏🙏🙏

Havuz yöntemi yapmışlar heralde ne güzel rabbim sana bağışlasın...

Amin teşekkür ederim 🙏
Yok havuz yapmadılar. 1-2 ay arayla birbirinden bağımsız 3 opu oldu. Her opu sonrası embriyolarım genetiğe gitti ama ilk iki opu’da sağlıklı bir embriyo bulamadık. Dolayısıyla transfer olamadım. 3. opu’da bulduk sağlıklıyı, bu yüzden ilk transferi ancak 3.opu’dan sonra olabildim.

Amin teşekkür ederim 🙏
Yok havuz yapmadılar. 1-2 ay arayla birbirinden bağımsız 3 opu oldu. Her opu sonrası embriyolarım genetiğe gitti ama ilk iki opu’da sağlıklı bir embriyo bulamadık. Dolayısıyla transfer olamadım. 3. opu’da bulduk sağlıklıyı, bu yüzden ilk transferi ancak 3.opu’dan sonra olabildim.
Canım merhaba, ne yaptın ne durumda bugün hcg

129,5 çıktı
İkiye katlamamış 🙄
Ama en azından düşmemiş 🙏
Herhalde 2 gün sonra tekrar test isterler henüz dönmediler hastaneden.
Pozitif düşünüyoruzz🙏🏼 İki gün sonra tekrar yüksek değer gelecek hissediyorum ben, güzel olacakkk bu süreç çokk İnşallah❤️❤️

Arkadaşlar lucrin adet gecikmesi yaparmı 4 aralıkta lucrin yapmamı söyledi doktorum adet gelince transfer sürecimiz başlayacak hayırlısıyla fakat adet günüm geçmesine rağmen halen bende tık yok :işsiz: :110:

129,5 çıktı
İkiye katlamamış 🙄
Ama en azından düşmemiş 🙏
Herhalde 2 gün sonra tekrar test isterler henüz dönmediler hastaneden.
Hiç endişe etmeyin en az iki katı lazım hemen hemen iki katı zaten herkeste hcg değeri aynı oranda ilerlemiyor lütfen stres yapmayın sakın sakin olun ve Allah’a Bırakın hayırlısı ile bir sonraki değer daha da artmış olacak

Hiç endişe etmeyin en az iki katı lazım hemen hemen iki katı zaten herkeste hcg değeri aynı oranda ilerlemiyor lütfen stres yapmayın sakın sakin olun ve Allah’a Bırakın hayırlısı ile bir sonraki değer daha da artmış olacak

Teşekkür ederim 🙏
Hastaneden aradılar, onlar da iyi artmış iki katına yakın dediler. “Test tekrarını 3-4 gün sonra yapıp çıkan değeri bize gönderin ultrason muayene randevunuzu verelim” dediler.

Teşekkür ederim 🙏
Hastaneden aradılar, onlar da iyi artmış iki katına yakın dediler. “Test tekrarını 3-4 gün sonra yapıp çıkan değeri bize gönderin ultrason muayene randevunuzu verelim” dediler.
Bakın onlarda aynını demiş korkmayın sakın
çok yakın bir tanıdığımızın gebeliği kanda belli olmuyordu düşünün hayatta herşey mümkün kaldı ki gebeliğiniz kesinleşti değerde güzel artmış bir kaç gün sonra tekrarlarsınız testi güzelce artar inşallah

Amin 🙏
Çok teşekkür ederim darısı başınıza 🙏
Sizin transfere de az kaldı değil mi? İnşallah pozitifi görürsünüz siz de 🙏
Evet bizimde naturel transfer sürecimiz başladı cumartesi kontrolüm vardı umut hoca ile hesapladık sanırım tam yılbaşı gününe denk gelecek transfer :) Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah :dua:

bende cuma günü neupogeni yaptırdım. inanılmaz bir şişlik var karnımda perşembe günü transfer olucak inşallah.

X