Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Amaninn hamile kalinca da devam😆bitmiyor beee🥴
Progesteron gobekten mi???
Jel kac gun kullanilmis oluyor ?
Senden bilgilerin hepsini alacagiz😍
Ilk guzel haberi alalim da 🙏
Progestan kalçadan günde 1 kez 50 mg 2 doz yani 100mg.. ( 27 tl mi ne içinde 5 adet var 1 kutuda)
Jel de hamile olsan da bir müddet devam ediyor diye biliyorum en azından sonucu alana kadar devam ettiği kesin sabah akşam 1 adet kullanılıyor. ( 1 kutu 1 hafta gidiyor 137 tl civarı ben eskiden kalanları kullanıyoru zam gelmiş olabilir onu da belirteyim) fiyatları da böyle onu da yazmış olayım.
Bitmiyor bacım bitmiyor.. ben razıyım yeter ki tutsun..Sağlıklı bir gebelik geçsin de..40 yaşız diye bize riskli diyip durmasınlar yeter ki😁😁😁

Progestan kalçadan günde 1 kez 50 mg 2 doz yani 100mg.. ( 27 tl mi ne içinde 5 adet var 1 kutuda)
Jel de hamile olsan da bir müddet devam ediyor diye biliyorum en azından sonucu alana kadar devam ettiği kesin sabah akşam 1 adet kullanılıyor. ( 1 kutu 1 hafta gidiyor 137 tl civarı ben eskiden kalanları kullanıyoru zam gelmiş olabilir onu da belirteyim) fiyatları da böyle onu da yazmış olayım.
Bitmiyor bacım bitmiyor.. ben razıyım yeter ki tutsun..Sağlıklı bir gebelik geçsin de..40 yaşız diye bize riskli diyip durmasınlar yeter ki😁😁😁
Kendiliginden hamile kalanlar yatip kalkip sukretsinler😂
Senden ogrecegiz daha transfer olamadik ama olunca tecrubelerini aliriz..😉
Son gunler, heyecanli misin💃🏻

Kendiliginden hamile kalanlar yatip kalkip sukretsinler😂
Senden ogrecegiz daha transfer olamadik ama olunca tecrubelerini aliriz..😉
Son gunler, heyecanli misin💃🏻
Heyecanlı değilim..sadece sanki olmus ve hamile gibiyim sanırım progestron dan😂😂suan vucut hamile tepkisi veriyor😊 bir de biraz sinirliyim..o da sanıyorum reglim yaklaşıyor ya... aptalca bir mutlulukta var ara ara😂😂 tüm hormonlar birbirine girdi galiba😊😊

Heyecanlı değilim..sadece sanki olmus ve hamile gibiyim sanırım progestron dan😂😂suan vucut hamile tepkisi veriyor😊 bir de biraz sinirliyim..o da sanıyorum reglim yaklaşıyor ya... aptalca bir mutlulukta var ara ara😂😂 tüm hormonlar birbirine girdi galiba😊😊
Everything little little into the middle🤪🤪
Hormonlar tatli bir kapisma halinde, sen tadini cikar.
Mevlanin dedigi gibi
Dünyada olabilecek her bir olay için misal aleminde sayısız ihtimal uyur. Siz ağzınızdan çıkardığınız sözlerle o ihtimalleri uyandırırsınız. Güzel kelimeler söyleyin ki güzel ihtimaller uyansın. İnsanın kaderine müdahalesi buradadır
Sen hep hamile olacagini kendine hatirlat,ben inaniyorum ki Allahin izniyle olacak🌟

Everything little little into the middle🤪🤪
Hormonlar tatli bir kapisma halinde, sen tadini cikar.
Mevlanin dedigi gibi
Dünyada olabilecek her bir olay için misal aleminde sayısız ihtimal uyur. Siz ağzınızdan çıkardığınız sözlerle o ihtimalleri uyandırırsınız. Güzel kelimeler söyleyin ki güzel ihtimaller uyansın. İnsanın kaderine müdahalesi buradadır
Sen hep hamile olacagini kendine hatirlat,ben inaniyorum ki Allahin izniyle olacak🌟
Yaaaa ne güzel bir hatırlatma teşekkür ederim
🙏🙏🙏🌟🌟🌟❤❤❤
Çok incesin🌼🌼🌼🌼🌼

Arkadaslar benim esimde morfoloji sorunu var bende troit hastasiyim devlette asilama yaptirdik olmadi, acikcasi cok yuksek paralara su an tup bebek yaptiramam gibi bulent beyi surekli takip ediyorum sosyal medyadan ve olumlu sonuclar görüyorum ancak giden arkadaşlara soruyorum muayne fiyati, tup bebek fiyatı ve dahası detayli bilgi lutfen verebilir misiniz dilerseniz ozeldende yazabilirsiniz 🙏 gercekten merak ediyorum belki gitme şansım olur, ayrica fikir danışmaya gitmek icin para odeniyor mu?

• Beğen
Reactions: 2be
Merhaba,
Ben nisan ayında 1. derecede rahim kanseri olduğumu öğrendim. Tedavi gördüm ve 3 ağustosta yapılan biopsi sonucunda kanserli hücrelere rastlanmadı çok şükür. Yani iyileştim. Fakat tekrarlama olasılığı yüksek ve bu yüzden doktorum normal yollarla hamile kalmayı bekleme bunun için vaktin yok, hemen tüp bebek tedavisine başla dedi. Ve Bülent Tıraş'ı önerdi. Daha önce Altunizade'deki Acıbadem'e gitmiştim kanser tedavisi için ama bütün tetkikler aşırı pahalıydı o yüzden başka doktora gitmek zorunda kaldım. Bu sefer özel bir kliniğe gittim ve tüm tetkikleri başka bir hastanede özel sigortam olduğu için ücretsiz yaptırdım. İlk sorum şu benim gibi kanseri atlatıp tüp bebek tedavisi ile çocuk sahibi olan var mı aranızda? İkincisi Bülent hocada tüp bebek tedavisinin maliyeti ortalama ne kadar?

Arkadaslar benim esimde morfoloji sorunu var bende troit hastasiyim devlette asilama yaptirdik olmadi, acikcasi cok yuksek paralara su an tup bebek yaptiramam gibi bulent beyi surekli takip ediyorum sosyal medyadan ve olumlu sonuclar görüyorum ancak giden arkadaşlara soruyorum muayne fiyati, tup bebek fiyatı ve dahası detayli bilgi lutfen verebilir misiniz dilerseniz ozeldende yazabilirsiniz 🙏 gercekten merak ediyorum belki gitme şansım olur, ayrica fikir danışmaya gitmek icin para odeniyor mu?
[/QUOTE
Merhaba,
Sorun olarak size ne belirtildi? Sizin rezerviniz, yasiniz nedir,rahim durumunuz nasil? Esinizin sayi olarak degeleri nasil? Varikosel operasyon oldu mu?
Umarim en kisa surede olumlu sonuc alabilirsiniz.
Bu forumda 40.sayfada tum fiyatlar belirtilmisti.son guncel bilmiyorum Ama o rakamlar gecerli olabilir.
Bulent hoca on gorusme alinabiliyor mu emin degilim, memorial sisli semra hnm, bahceci fulya ucretsiz on gorusme vardir.
Istanbulda 3 merkezin lab guvenebilirsiniz. Ama kalabalik konusunda hazirlikli olun😂
Gitmeden once tum testleriniz ve rahim filminizle birlikte gidip gorusme yapip hangi merkez icinize sinerse devam edin derim.
Insallah yolunuz kisa ve kolaylikla olur😊

Merhaba,
Ben nisan ayında 1. derecede rahim kanseri olduğumu öğrendim. Tedavi gördüm ve 3 ağustosta yapılan biopsi sonucunda kanserli hücrelere rastlanmadı çok şükür. Yani iyileştim. Fakat tekrarlama olasılığı yüksek ve bu yüzden doktorum normal yollarla hamile kalmayı bekleme bunun için vaktin yok, hemen tüp bebek tedavisine başla dedi. Ve Bülent Tıraş'ı önerdi. Daha önce Altunizade'deki Acıbadem'e gitmiştim kanser tedavisi için ama bütün tetkikler aşırı pahalıydı o yüzden başka doktora gitmek zorunda kaldım. Bu sefer özel bir kliniğe gittim ve tüm tetkikleri başka bir hastanede özel sigortam olduğu için ücretsiz yaptırdım. İlk sorum şu benim gibi kanseri atlatıp tüp bebek tedavisi ile çocuk sahibi olan var mı aranızda? İkincisi Bülent hocada tüp bebek tedavisinin maliyeti ortalama ne kadar?
Ben de size cevap vereyim ..Öncelikle çok geçmiş olsun..Bu forumda sayfa 40 ta fiyat konusunda cevapları bulabilirsiniz.ilk sorunuzun cevabı bende yok malesef bu forumda da okumadım hiç..kolaylıklar diliyorum..🙏

Merhaba,

Oncelikle cok gecmis olsun, 1.evrede erken teshis edilmis , rahime mudahale oldu mu yoksa sadece kemoterapi tedavisi mi gordunuz?
Sizin durumunuz daha hassas oldugu icin kullanilan hormonlar da ona gore duzenlenmesi gerekiyor, benim arkadasim kanser tedavisi sonrasi tup bebek tedavisi gordu, ama cok fazla ilac verilmedi cunku hormonlarin hucrelere etkisinden dolayi temkinli davranildi, onkologundan gorus aldi.
Henuz sonuc alamadi tedaviden cunku maalesef hem yas etkisinden dolayi kaliteli embriyoya ulasamadi, denemeye devam ediyor.
Sizin yasiniz genc ise kalan yumurtalarinizdan kaliteli ihtimali yuksek, tabi ki kemonun etkileri maalesef cok iyi degil..
Fiyat bilgileriicin40.sayfada belirtilmisti.
Benim size nacizane fikrim iyi arastirma yapip ilerlemeniz. Diger merkezlerle de gorusup bilgi alin, hatta hassas bir hasta durumu oldugu icin size uygulanacak protokeller klasik olmamali, bu konuda uzmanlasmis bir tup bebek doktoru ile ilerleyebiirisniz..
Umarim en kisa zamanda iyi haberlerinizi aliriz, Allah tekrarini yasatmasin🙏

2 2be medicana yasemin çekmez i bir araştırsana..tüp bebek oranları çok iyi .. sen bireysel doktor arıyosun ya. İyi şeyler duydum hakkında.. aklında olsun..😊
Tamam arastirmalarima onu da ekliyorum🤗
Bugun hastaneye gittim, adet olabilmem icin ilac verildi,10 gun kullanip sonra adetle birlikte gidecegim tekrar.
Lucrin depot oneriyoruz dedi ama siz isterseniz direk transfer icin baslanir , ama ostrojen yuksek cikarsa transfer iptal edilir,i yuzden lucrin depot yapiliyor dedi, gecici menapoz oluyor endise etmeyin dediler..

Merhaba,

Çok geçmiş olsun ve Allah tekrarını göstermesin.
Benzer şeyler yaşayan tanıdığım yok ama karar vermeden önce ücretsiz ön görüşme yapan Bahçeci ve Memorial ‘ın hocalarıyla görüşmenizi öneririm. Hatta başka hocalarla da. Her birinin fikrini alıp onkologunuzla paylaşırsanız belki sizin için doğru olan yolu/tedavi şeklini seçebilirsiniz.
Bu arada şimdi aklıma geldi, madem doktor yönlendirmesiyle gideceksiniz; Bülent Hoca’nın asistanına ulaşıp durumunuzu anlatıp sizi ona yönlendiren doktorunuzun ismini verirseniz belki ön görüşme ücreti almaz, hani arkadaşı tanıdığı falansa bir güzellik yapabilir gibi geldi bana ☺️
Yolunuz açık ve Allah yardımcınız olsun 🙏

Merhaba arkadaşlar. Ben de adeti bekliyordum belki transfere başlarız diye. Doktorum beni ön görüşmeye çağırmıştı bugun gittim. Diyor erken gelseymişsin cyclo prognava ilaca ve 21. Gün lucrin iğne olman gerekirdi diye. Ama bilmediğimden gitmedim bir önceki ilk denememde naptığımı süreçleri tamamen unutmuşum. Hatta burdan bir arkadaş bana dedi lucrin iğneyi vuruldun mu diye Yok canımmmm ne iğnesi demiştim keşke arkadası dinleyip doktora o zaman sorsaymışım. Bu yüzden bu adette ilaç ve iğneyi yapıp daha bir sonraki adette hazırlanacakmışım transfere. Aslında bir taraftan iyi oldu da kardeşim hastanede yatıyor ona çok üzülüyordum bu stresle nasıl olur diyordum bir taraftan da ev tasıyacam. Ama bir taraftan da okullar açılacak dönem basında olaydı iyidi bir ay okula git sonra gitme herkes soracak edecek :KK43: ayy kafam çok karıştı. Ha birde doktorum dedi istersen Murat berksoya bir görünebilirsin malum önceden iki kaybım var sebebi belli değil bir hastası 4. Düşükten sonra gitmiş şu an 6 aylık ikizlerine hamileymiş ama her ay en az 30 bin bayıyormuş tedaviye offf gene kafam çok karışık gidemem param Yok ama aklım kaldı 😬😬😬 çok uzun yazdım su ara o kadar saçma yoğunluğum var ki bakıyorum ama yazamıyordum Kısacası Allah hepimizin yardımcısı olsun :)

Merhaba arkadaşlar. Ben de adeti bekliyordum belki transfere başlarız diye. Doktorum beni ön görüşmeye çağırmıştı bugun gittim. Diyor erken gelseymişsin cyclo prognava ilaca ve 21. Gün lucrin iğne olman gerekirdi diye. Ama bilmediğimden gitmedim bir önceki ilk denememde naptığımı süreçleri tamamen unutmuşum. Hatta burdan bir arkadaş bana dedi lucrin iğneyi vuruldun mu diye Yok canımmmm ne iğnesi demiştim keşke arkadası dinleyip doktora o zaman sorsaymışım. Bu yüzden bu adette ilaç ve iğneyi yapıp daha bir sonraki adette hazırlanacakmışım transfere. Aslında bir taraftan iyi oldu da kardeşim hastanede yatıyor ona çok üzülüyordum bu stresle nasıl olur diyordum bir taraftan da ev tasıyacam. Ama bir taraftan da okullar açılacak dönem basında olaydı iyidi bir ay okula git sonra gitme herkes soracak edecek :KK43: ayy kafam çok karıştı. Ha birde doktorum dedi istersen Murat berksoya bir görünebilirsin malum önceden iki kaybım var sebebi belli değil bir hastası 4. Düşükten sonra gitmiş şu an 6 aylık ikizlerine hamileymiş ama her ay en az 30 bin bayıyormuş tedaviye offf gene kafam çok karışık gidemem param Yok ama aklım kaldı 😬😬😬 çok uzun yazdım su ara o kadar saçma yoğunluğum var ki bakıyorum ama yazamıyordum Kısacası Allah hepimizin yardımcısı olsun :)

Kardesin icin oncelikle gecmis olsun, insallah cabucak toparlar..
Cyclo neden sana onerildi, ayrica lucrin neden 21. Gun kullaniyorsun, Y Yazalaz farkli uygulama yapilmisti..
senin icerdekiler benden daha cok konusuyormus😂😂 senin 3 tane ngs saglikli gelen vardi diye hatirliyorum. 1 tanesinin transferini yaptirip sonra duruma gore belki murat berksoya gidebilirsin.
Daha onceki transferlerinden biri ngs den saglikli gelendi degil mi , yanlis hatirlamiyorsam🙈 saglikli olanla da tutmama sebebi olarak bir sey soylenmis miydi?
Murat berksoy ile gorussen belki o kadar yuksek ucretler yoktur..
Moralinizi bozmayin,3 tane saglikli embriyonuz var🌟

Kardesin icin oncelikle gecmis olsun, insallah cabucak toparlar..
Cyclo neden sana onerildi, ayrica lucrin neden 21. Gun kullaniyorsun, Y Yazalaz farkli uygulama yapilmisti..
senin icerdekiler benden daha cok konusuyormus😂😂 senin 3 tane ngs saglikli gelen vardi diye hatirliyorum. 1 tanesinin transferini yaptirip sonra duruma gore belki murat berksoya gidebilirsin.
Daha onceki transferlerinden biri ngs den saglikli gelendi degil mi , yanlis hatirlamiyorsam🙈 saglikli olanla da tutmama sebebi olarak bir sey soylenmis miydi?
Murat berksoy ile gorussen belki o kadar yuksek ucretler yoktur..
Moralinizi bozmayin,3 tane saglikli embriyonuz var🌟
Lucrin ne işe yarıyor hiçbir fikrim Yok 😬 cyclo bildiğim adet düzenleyici kist oluşmasın diye mi verdi acaba bilemiyorum. Ben ilkez ngs ye embriyo gönderdim önceki tedavimde 7 embriyoya gerek görülmedi. Murat berksoyın sekreteriyle konuştum ön görüşme 600 sonra isteyeceği test ve tahlillerle 5-6 bini buluyor tabi devam edersem bu süreç böyle her gidişimde işliyor anladığım kadarıyla. Zaten onca tedavi bir ton masraf altından asla kalkamam kaldı ki kanıtlanmış bir tedavi değil. 3 tane sağlıklı embriyom var ama daha önceki denememde Emin’im illaki 7 tanesinde sağlıklı olan olduğu halde kayıp yaşadım. Ah ben karamsar gene başladım 😬😬😬 bana ne deseniz boş 😂

Tamam arastirmalarima onu da ekliyorum🤗
Bugun hastaneye gittim, adet olabilmem icin ilac verildi,10 gun kullanip sonra adetle birlikte gidecegim tekrar.
Lucrin depot oneriyoruz dedi ama siz isterseniz direk transfer icin baslanir , ama ostrojen yuksek cikarsa transfer iptal edilir,i yuzden lucrin depot yapiliyor dedi, gecici menapoz oluyor endise etmeyin dediler..
Regl durumu önemli..Şuan düzensiz ilerliyor senin regl. Lucrin kullanman iyi olabilir..ostrojen falan riske atma..neden sana bırakıyolar transfer durumunu. Burda açıkça belli ki lucrin kullanmak mantıklı. Bana hiç bişey sormuyorlar valla bunu al bunu iç bunu vur su saatte şu doz şu gün gel git.emireri gibi uyguluyorum.robot gibi..
Ne yapmayı düşünüyorsun..Regl den sonraki 19.gün lucrin unutma..ya da 2.gün estrofem.hangisine karar verirsen..

X