Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Toplama dün oldu. Ne zaman haber veriyolar. Gidişatı biliyormusunuz
Bugun ilk gun size dollenme olup olmadigina dair bilgi verirler.embriyolariniz 5.gune gidecekse 5 gun boyunca sizi arayip bilgilendirirler.guzel haberlerinizi bekliyoruz.

kızlar ücret ne kadar acaba sonuçta baya ünlü bir doktor
Tup bebek 9000tl+ microcip 1500 tl,havuz uygulanacaksa ikinci ve ucuncu opu fiyat degisiyor,ilac ucreti degiskenlik gosteriyor ,son yaptiran arkadaslar 6000 tl tutmus,muayene ucreti 600 olabilir emin degilim,genetik yapilacaksa ngs embriyo basina son odeyen arkadasimiz2100 tl vermis, biyopsi ucreti var ama ne kadardi hatirlamiyorum.

kızlar ücret ne kadar acaba sonuçta baya ünlü bir doktor

İlk muayene 680 tl
Standart tüp bebek 9.000 tl
+ ilaçlar (benimki 6.000 tl civarı tuttu)
+ NGS olacaksa embriyo başına 2.100 tl ve 1.490 tl biyopsi ücreti
+ Mikroçip olacaksa 1.500 tl

Size hangi tedavi şekli önerilir bilemiyorum tabi..

(bu sayfayı aklımda tutup tekrar fiyat soran olursa 19. Sayfaya bakınız diyeceğim )

Minnoşlar bn doktora gittim herşey dahil normal bi tüp bebek 11,500 dedi :)
mikroçip ngs bunları hiç bilmiyorum ilk defa duydum

Acibadem 11.500 tl olarak verilen rakama ilaclar dahil mi dediler size? Size uygulanacak tedavi nasil olacakmis? Ne onerdiler?

yok canım antalyada vitale hastanesi
ilk önce laraskopi ameliyatı ile tüplerin alınması.
1 ay sonrasında normal bir tüp bebek tedavisi

yok canım antalyada vitale hastanesi
ilk önce laraskopi ameliyatı ile tüplerin alınması.
1 ay sonrasında normal bir tüp bebek tedavisi
Size uygun tedavi cerrahi laparoskopi olarakmi iletildi? Tuplerin cikarilmasi zorunluluk olarak mi soylendi? Direk tup bebek protokolune gecis yapilmiyor mu? Yumurtalik rezervinizde sorun var mi?

Size uygun tedavi cerrahi laparoskopi olarakmi iletildi? Tuplerin cikarilmasi zorunluluk olarak mi soylendi? Direk tup bebek protokolune gecis yapilmiyor mu? Yumurtalik rezervinizde sorun var mi?

evet tüplerim tıkalı o yüzden :)
direkt tüp bebeğe geçersem tutmaz dedi düşürür tüplerdeki sıvıdan dolayı

evet tüplerim tıkalı o yüzden :)
direkt tüp bebeğe geçersem tutmaz dedi düşürür tüplerdeki sıvıdan dolayı
Benim icin de oyle bir durum soz konusu,histeroskopi ile rahimdeki yapisiklik ve tuplerden birinin alinmasi durumu var ama bu cerrahi operasyonlari en sona sakliyor hoca cun ku rezervden dolayi bekleme suresi olmasin once yumurta elde edelim olarak
Belirtti o yuzden sordum size.

aa aynı durumdaysak birbirimize ışık olabilirz canım.. benm durumumda olan kişilerle hiç karşılaşmadımda topikte
ama senin rahimdede mi yapışkanlık var canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…