Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Bana lucrin verilmedi o ne işe yarıyor acep

Bana ilk tedaviye başlarkenki reçetede çatlatma iğnesi olarak orvitell mi ovitrelle mi öyle bir isim bir de lucrin yazıyordu. İkisinden biri olur, tedavinin sonuna doğru netleşir demişlerdi. Bugün netleşti lucrin. Çatlatmak için işte, çatlatır herhalde inşallah🙄🙏😂

Bence; E Elexus un yumurta sayisi cok oldugu icin lucrin koruyucu olarak yani baskilamak icin verildi. Ama catlatma ignesi olarak verildi dedi , orda kafam karisti benim 🤪

Ay baskılamasınlar bir sürü küçük var 😵😂 baskılamak için verildiyse çatlatmak için ne verildi 🙄😂 hiç, başka iğne yok ki. Hem baskılama için cetrotide kullandım ben de. Lucrin çatlatma için dediler, elçiye zeval olmaz 😂

İyi işte hayatı boyunca hatırlayacağı en güzel doğumgünü hediyesi olur inşallah 🙏

Pardon @Ykthkmhn aradaki “ve” yi görmemişim sadece eşinin doğumgünü sandım. İkinize de hayatınızın en güzel hediyesi olsun o zaman inşallah 🙏
inşallah olsun da hediyeden de yırtarsın yap idrar testini tak kurdeleyi üstüne bi fiyonk bitti gitti 🤪😂

O zaman soyle cikarim yapabiliriz, bulent hoca 15.gun veriyor ki icerdeki yumurta catlasin , bir sonraki aya kist olarak devretmesin..ve transfer olacagi ay kist durumu olmasin..
Yumurtlamayi baskilama etkisini cozemedim🤔

Bu ilaç benim bilgi birikimimle çözülemeyecek kadar komplike bence 😂 Prostat kanseri tedavisinden geçici menopoz durumu yaratmaya yumurta baskılamaya çatlatmaya bir sürü kullanım yeri var.
Şimdi Memorial forumunu kurcaladım çok yumurta toplandığında çatlatma iğnesi olarak veriliyormuş kullanmış 1-2 kişi. Ohss riskini de azaltıyormuş, bak sen şu Lucrin’e!

Merhaba bayanlar bnm de 12 Temmuz’da yumurtalar toplandı opudan sonraki adetimin 18.günü bugün lucrine başladım doktorumla farklı şehirlerdeyiz transfere gidicem yanına tekrar transfer öncesi lucrin neden kullanıyo adet kaç gün sonra görülüyor 😕

Merhaba bayanlar bnm de 12 Temmuz’da yumurtalar toplandı opudan sonraki adetimin 18.günü bugün lucrine başladım doktorumla farklı şehirlerdeyiz transfere gidicem yanına tekrar transfer öncesi lucrin neden kullanıyo adet kaç gün sonra görülüyor 😕

Biz de tam o çıkmazdaydık 😂 lucrin hastanın durumuna göre farklı amaçlarla kullanılıyor benim anladığım. Y Yazalaz transfer hazırlığı için kullandı adet süresiyle ilgili bilgi verecektir size mesajınızı görünce. Ben transfer süreci için değil yumurta çatlatma için yaptım. O yüzden bilemiyorum 🤷‍♀️

23:15’de 40 ünite Lucrin yapıcam.
Saplamaya alıştım ama her yeni ilaç/iğne hafif bir tedirginliğe neden oluyor bende 😂 nasıldır bu Lucrin efendi? Acıtma yakma vs kötü huyları var mıdır?
Yok yakmıyor.normal iğne😊 Ama tabi çoktan yaptın ben görene kadar..nasıl geçti acıdı mı😊

Selam hayırlı olsun..ben de 19.gün lucrin vuruldum.. normal regl tarihimde reglimi oldum.reglinin 2. Günü kontrole çağırdılar.. yaklaşık 1 hafta sonra estrofem başlatacak yani cuma günü almaya başlıyorum..16 ağustos a kadar kullanıcam ve o gün kontrole gidicem.büyük ihtimalle 20 yada 21 transfer dediler..benim süreç böyle😊

Yok yakmıyor.normal iğne😊 Ama tabi çoktan yaptın ben görene kadar..nasıl geçti acıdı mı😊

Yok valla ucu da minicik çok kolaydı.
Eşim normalde bakamıyor bile ben yaparken, bunu birlikte pek bir seromonili yaptık 😂 Galiba bu sefer olacağını düşünüyor sürece dahil olmak istedi 😂 ileride “ah annene o iğneleri nasıl zor yaptık senin için” falan diye atar tutar artık 😂😂

Selam hayırlı olsun..ben de 19.gün lucrin vuruldum.. normal regl tarihimde reglimi oldum.reglinin 2. Günü kontrole çağırdılar.. yaklaşık 1 hafta sonra estrofem başlatacak yani cuma günü almaya başlıyorum..16 ağustos a kadar kullanıcam ve o gün kontrole gidicem.büyük ihtimalle 20 yada 21 transfer dediler..benim süreç böyle😊

Cok guzel ilk haber senden gelecek💃🏻
2.adet oldun mu? 1 hafta sadece estrofem disinda baska alinan ilac yok bu durumda. Sadece 16 sinda asiyi yapacaklar.

Cok guzel ilk haber senden gelecek💃🏻
2.adet oldun mu? 1 hafta sadece estrofem disinda baska alinan ilac yok bu durumda. Sadece 16 sinda asiyi yapacaklar.
Evet oldum bitti bilem😁😁
Evet sadece eStrofem başka ilaç yok şimdilik..ama bence bi iğne bi jel bişi geliyor 16 sından sonra..Bülent bey öyle ucuza bırakmaz beni😂😂😂

Eeee daha daha nasılsınız?😂😂😂😂😂😂

Nossun valla iiiyim ben 😊
Bugün benim için klasik sütlü Perşembe 😂 süt geliyor hayat duruyor! 🤪 kaynat yoğurt yap kefir yap falan filan.
Çok hamarat bi tip değilim o yüzden Perşembe’lere başka program koymuyorum 😂 Sabahtan öğlene kadar sütle uğraşıp akşama kadar da ne uğraştım heeee diye düşünerek dinleniyorum 😂
Sen nasılsın bakalım sigarasızlık nasıl gidiyor? İçmiyorsan tabi 😂

X