acaba hamilemiyim

slm herkese daynacım nasılsın adet oldun mu hiç yazmamışsın canım merak ettim seni çok öpüyorum haber ver lütfen

canım malesef benim bu ayda 6 gün gecikmeyle adetim geldi dün oldum bu ayda beceramedim nasip Allahım elbet bi gün nasip edecek inşlh:Saruboceq: sen nasılsın canım nasıl gidiyor gebelik...

canım dün adet oldum malesef sat 24 dü 30 unda oldum hevesliydim bu sefer olur dedim ama nasip yine olmadı..:sinifsinif::sinifsinif:

canım ya...benım gecen ay 10 gun gec gelmıstı..bu ayda 4 gun geçtı..bende öyle umutsıuzım kı anlatamam...

ınşallah bırdaha kı ay bebek gelır danya cım..

inşlh canım ya valla insan ister istemez düşünüp üzülüyor stres de oluyor anlamadım gitti...sende ümitsizliğe kapılma canım varmı belirtiler...

inşlh canım ya valla insan ister istemez düşünüp üzülüyor stres de oluyor anlamadım gitti...sende ümitsizliğe kapılma canım varmı belirtiler...

yok canım belırtı...
sadece karında bazen ınce ınce agrı..bilmiyorumkismile

canım ben bu ay olmazsa olmasın dıye düşündüm..yoksa çok fazla bebek acaba geldımı dıye duşunmustum gecen ay...ondan 10 gun gecıktı dıye düşündüm..işte bu ay "gelmezsen gelme dedım.."
tarıh lere takılmıycam dedım...ama yıne gecıktı...

bakalım nolcak..belırtıde yok..:gitme:

canım ben bu ay olmazsa olmasın dıye düşündüm..yoksa çok fazla bebek acaba geldımı dıye duşunmustum gecen ay...ondan 10 gun gecıktı dıye düşündüm..işte bu ay "gelmezsen gelme dedım.."
tarıh lere takılmıycam dedım...ama yıne gecıktı...

bakalım nolcak..belırtıde yok..:gitme:

aynen bende geçen ay öyle yaptım çok stres yaptım belki ondan gecikti dedim bu ayda takmamamya gayret ettim geçen ayay göre takmadım da diyebilirim yine gecikti sevindim ama malesef hüsranla bitti..inşlh senden mutlu bir haber alırız...benim adet döngüm 38 günde bir oluyor bu acaba düzensiz bir adet döngüsümü acaba doktora gitmelimiim..önceler 30 gündü bebek düşündüğümden beri 38 oldu kafam karıştı...:uhm:

aynen bende geçen ay öyle yaptım çok stres yaptım belki ondan gecikti dedim bu ayda takmamamya gayret ettim geçen ayay göre takmadım da diyebilirim yine gecikti sevindim ama malesef hüsranla bitti..inşlh senden mutlu bir haber alırız...benim adet döngüm 38 günde bir oluyor bu acaba düzensiz bir adet döngüsümü acaba doktora gitmelimiim..önceler 30 gündü bebek düşündüğümden beri 38 oldu kafam karıştı...:uhm:

Canım bence bebek düşünen bayanlara çocuk için tedavi yerine stres tedavisi uygulasalar daha iyi olacak. Herkeste aynı sorun :stres! Ama kafaya takmadan da olmuyor. Üzülme canım inşallah bir dahaki aya mutlu haberi alırız hepimiz.

daynacım canım üzülme lütfen olacak daha cok yeni bizde iyiyiz bebişte iyidir inş. bir hafta sonra kontrolün var canım bizde korunmayı ilk bıraktıgımızda bende de ilk ay 10 günüm gecti sonra 6 günüm gecti dr bu normal dedi vucut spermlere yeni yeni alışıyor dedi bu düzensizlik bir süre devam eder sonra gecer dedi ki öyle de oldu sende benım gibi olmuşsun canım korkma melegın gelecek cok öpüyorum seni üzme kendini:)

adilemir canım inşallah bebeiş verdır hadi hayırlısı olsun güzel haberlerini beklıyoruz

daynacım canım üzülme lütfen olacak daha cok yeni bizde iyiyiz bebişte iyidir inş. bir hafta sonra kontrolün var canım bizde korunmayı ilk bıraktıgımızda bende de ilk ay 10 günüm gecti sonra 6 günüm gecti dr bu normal dedi vucut spermlere yeni yeni alışıyor dedi bu düzensizlik bir süre devam eder sonra gecer dedi ki öyle de oldu sende benım gibi olmuşsun canım korkma melegın gelecek cok öpüyorum seni üzme kendini:)

danyacım bak tostıdede sen gıbı olmus doktor normal demıs..olumunekankayizsmile

Merhaba Hanımlar, inşallah hepiniz dileğinize kavuşursunuz.

benim adetim 14 nisanda başladı. 23-26 ve 28 nisanda ilişki yaşandı. 29 nisan ve 30 nisanda pembeli lekelenmeler oldu. 1 mayıs ve 2 mayıs sabah uyandıktan sonra adetlerim oldu ama gün içinde bidaha olmadı, adet gibi ama az. fakat karnımdaki belirtiler ağrılanmalar aynı adetlerimdeki gibi. bir de göğüs çevremde pörtük pörtük minik kabarcıklarım da oldu. benim normalde göğüslerim şişkinlik yaratmaz adetlerimde,onun için şişlik felan hissetmiyorum ama kahverengi kısımlarında minik minik pörçükler oldu :)
yahu ben hamile miyim, hamileysem bu adet mi, adetse hamile değil miyim, idrarda sanırım daha çıkmaz mı, nolur ki? Biri bana anlatsın : )

uf :)

Merhaba Hanımlar, inşallah hepiniz dileğinize kavuşursunuz.

benim adetim 14 nisanda başladı. 23-26 ve 28 nisanda ilişki yaşandı. 29 nisan ve 30 nisanda pembeli lekelenmeler oldu. 1 mayıs ve 2 mayıs sabah uyandıktan sonra adetlerim oldu ama gün içinde bidaha olmadı, adet gibi ama az. fakat karnımdaki belirtiler ağrılanmalar aynı adetlerimdeki gibi. bir de göğüs çevremde pörtük pörtük minik kabarcıklarım da oldu. benim normalde göğüslerim şişkinlik yaratmaz adetlerimde,onun için şişlik felan hissetmiyorum ama kahverengi kısımlarında minik minik pörçükler oldu :)
yahu ben hamile miyim, hamileysem bu adet mi, adetse hamile değil miyim, idrarda sanırım daha çıkmaz mı, nolur ki? Biri bana anlatsın : )

uf :)
allah allah...daha adetıne var gıbı...hamılelık olabılır...test yapsan cıkmayabılır...12 nısanda test yaparsan çıkar sanırım..

allah allah...daha adetıne var gıbı...hamılelık olabılır...test yapsan cıkmayabılır...12 nısanda test yaparsan çıkar sanırım..

ben de anlamadım ki, adete daha çok var. sanırım 12 mayıs demek istedin?
ama hamileysem, neden adet gibiyim?

hamile olma olasılığım mı yoksa, olmama olasılığım mı yüksek bilmiyorum.

böyle dut gibi dolanıyorum ortalıkta. sanki boğazımda metal tadı mı var diyorum, ama ya psikolojikse. eğer hamileysem, astım hastasıyım ilaçlar kullanıyorum bu yüzden de tedirginlik içinde oluyorum her ne kadar güvenli olduğu söylenen ilaçlar olsa da.

sağ kasıkta yoğunluğum var. ayak 2-3-4. parmaklarımda bi acıma çekme gibi bişey var. sanki midem her an öğürme yaratacak durumdaymış gibi, diyorum hadi yine psikolojik olsun..
hepsi psikolojik olsun da bu kadar da olmaz herhalde :))
ben kendim işin içinden çıkamadım, onun için size soruyorum işte. ohaoldumsmile

ben de anlamadım ki, adete daha çok var. sanırım 12 mayıs demek istedin?
ama hamileysem, neden adet gibiyim?

hamile olma olasılığım mı yoksa, olmama olasılığım mı yüksek bilmiyorum.

böyle dut gibi dolanıyorum ortalıkta. sanki boğazımda metal tadı mı var diyorum, ama ya psikolojikse. eğer hamileysem, astım hastasıyım ilaçlar kullanıyorum bu yüzden de tedirginlik içinde oluyorum her ne kadar güvenli olduğu söylenen ilaçlar olsa da.

sağ kasıkta yoğunluğum var. ayak 2-3-4. parmaklarımda bi acıma çekme gibi bişey var. sanki midem her an öğürme yaratacak durumdaymış gibi, diyorum hadi yine psikolojik olsun..
hepsi psikolojik olsun da bu kadar da olmaz herhalde :))
ben kendim işin içinden çıkamadım, onun için size soruyorum işte. ohaoldumsmile

canım sımdı hamılelık belırtılerının ortaya çıkması ımkansız gıbı...eger aşırı hassas bır bunyen yoksa..
normalde belırtıler adete çok yakın olabılır...
ama bence kendını tedırgın etme...12 mayısı bekle...
bu belırtılerı yasayıp hamıle olmayan çok ınsan var...psıkolojık oluyor...adet bıle gecıkıyor bazen...
ama ınsallah hamılesındır tabı...
bekle bakalım nolcak...Şeniz

ben b topiğe ilk defa yazıyorum.
ben gün sayıyorum sizde dua edinde kırmızıları görmiyim bu ay
gecen ay 28 gunde olmustum bugun 28.gunum beklemedeyım
dualarınızı bekliyorum

ay canım inşlah dediğin gibi olur bebeğim beni fazla bekletmez:sinifsinif:evet benimde korunmayı bıraktıktan sonra dengesiz bir hal aldı artık vücut alışsa iyi olura.s
senin ve bebeğinin sağlıklı olmasına çok sevindim canım inşlh 9 ay boyuncada çok rahat bir gebelik geçirirsin...öpüyorum canım saol...

danyacım bak tostıdede sen gıbı olmus doktor normal demıs..olumunekankayizsmile

evet canım biraz rahatladım bakalım inşlh benimde öyle olur hayırlısı hakkımızda....canım sende son durum ne varmı gelen giden inşlh adet olmazsın hayırlısı bakalım...

X