acaba hamilemiyim

aynen benimde bel ağrısı.göğüslerimde hassasiyet ve akıntımda var tabi.beklicez artık merak ediyorum ve eğer hamişsem bu bana süpriz olcak :))aklinialirimsmile

ay canım ya inşallah hamilesindir

bende yapim diye düşünüyorum ama negatif sonuç alcam sanırım beklesmmii guclubacismile

hmm evet canım ben de korkuyom kendimden seni çok iyi anlayabiliyorum adetinde geçmiş belki bazen geç sonuç verebilir çünkü negatif çıkması muhakka olumsuz çıkmaası anlamına gelmez
doktorumun da bana demesine göre adetin 7 gün geçrse gel demişti halbuki benn adetime 7 gün kala ikinci çizgiyi silik gördüm
ayy beklemek zor valla

yaa 5 gün var benim idrar testinde silikte olsa çıkar mı??alim mi hemen bi tane

senin adet günün ne zaman??

tatlım ben ocak ayında d. kontrol hapı kullandım ocağın 14 de bi hasta oldum 15 gün sürdü haptan dolayı o kadar uzun sürebiliyomuş.sonra mantar oldum bıraktım bende d.kontrol hapını şubatta olmadım regl martın 3 de oldum en son....karışık yani :dance:hihoyyyt

Al Al Al Al Al Al alalalalaa :)))))))))))hihoyyyt ama bizimlede paylaş sonucunu ne olursa olsun tammamı?

valla tatlım bana o zamn bi cesaret geldi yapıyım dedim iki gün üstüste yaptım çıktı ama doğruluğundan endişe ediyom ben de
genelde bu kadar erken sonuç vermezmiş ama bu şekilde hamile olanlar da varmış
ben de de ne cesaret varsa nasıl yaptım diyom şimdi de

D.K hapı böyle gün değişiklikleri yapıyor endişe yapma ben 9 yıldır kullanan birisi olarak söylüyorum arasıra bırakıyorum benimde böyle düzensizleşiyor bu ay zatenbende aldandım bırakmıştım bende geç oldum bildiğim halde bende telaş yapmıştım hamilemiyim diye:kedi:

Ben çıkmadan gelir inşlalah bende mrak ettim şimdi hemen yapsada söylese

iyi gaza getirdiniz kızı yaa daha erken bekleseydi biraz

gaza getirmekle bi ilgisi yok ama :sinifsinif: tamam belki bi hayla kırıklığı olabilir ama bide düğer tarafından bakmak gerek :kedi::kedi:

kizlar , kan tahlili yaptiran var mi aranizda?
sonuç kaç saatte çikio?
sanirim yarin gidip yaptiricam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…