Acaba hamile miyim?

zencefilcim bugün halsizlik var bide yüz kere tuvalete gittim hasytalandım sanıyorum bişey yok.Beyaz akıntı var.ben test yapınca rahatladım biraz :))
kısmet tatlım ya.temizlik bugünde devam biraz halsizliğim var ama,benim kuyruk sokumum çok ağrıyor oturamıyorum yaklaşık 5 gündür bööle
allahım ne olur tüm isteyenlere bebek ver yarabbim

ya varya ikimizin sonucuda aynı anda belli olacak karnın ağrıyo mu daha doğrusu adet dönemlerinde ağrırmıydı?

ya varya ikimizin sonucuda aynı anda belli olacak karnın ağrıyo mu daha doğrusu adet dönemlerinde ağrırmıydı?

iyi akşamlar fundacım.ağrılarım var ama evlenince çıktı bu adet öncesi ağrılar ya,yoktu önceden neden bilmem.inş bu ağrılarımız hayırla sonuçlanır tatlım,ondan bile medet umar hale geldimacaba çokmu takıyorum diyorum kendimce çünkü annelerimiz,anneannelerimiz vs.yumurtlama günlerini mi biliyolardı sanki olucaksa kendiliğinden olur diyorum ama gel bide bana soooooorrrrrrrsenağlama

canım onların zmanında bu kadar sosyal değilmiş hayat,televizyon yokmuş bazı evlerde yiyip içip o işi yapıyolarmış görev gibi onun için arka arkaya çocukları olr tabi bu ksdsr tsktıklsrını sanmıyorum
korunma diye bişeymi varmış eskiden atış serbest:))9
biz öölemiyiz çalışıyomusun bilmiyorum ama düzenli ilişki şart bu işte
bizim herşey psikolojimizle alakalı moralim bozuk istemiyorum ,yorgunum istemiyorum gibi mazeretler üretip dururuz.keyfe keder yaparsak bu işi biz isteyince olmaz işte allahtan olacak doğrusu o aslında allah ben istersem veririm diyo siz isteyince değil ben bööle düşünürüm bazen
senin ilginç genelde ağrıları olanların evlenince geçerseninde artmış baksana ilahi
hadi hadi güzel haberlerini bekliyorum tamam mı zen:)))

canım ya iyi geceler ilahi güldürdün beni gece gece,allah da seni güldürsün inş.söylediklerinde haklsın sırnaşık şey.sen afyonlumusun bende öyle sayılırım sandıklı ilçesinden.bende senden güsel haberler bekliyom.

hadi inşallah olmayız adert canım
güzel haberlerini bekliyorum,senin beklemen gereken 1 günün benimse 4 günüm var ay sanki 4 yıl be yaw

canım ben dün akşam dayanamadım. test yaptım, silik bir çizgi çıktı. bugün polikliniğe gittim, idrar testi yaptılar negatif, kan aldılar salı günü çıkacakmış, adetim olmadı daha. ahhhhh bu bekleyiş..

hadi bakalım hayırlısı o zaman,güzel haberler ver bize

Zencefil Ve Fundağ Yazilarinizi Sürekli Takip Ediyorum Ve Benimde Adet Günüm Yarin Inş Sizde Bende Olmamda Bebek Haberleri Veririz Burdaki Arkadaşlara Benimde Hafif Belim Ağrimaya Başladi Sizinde Ağriyomu Inş Olmam Yaa Adet.haberlerinizi Bekliyoruz Yazin Buraya Sevgiyle Kalin :))

merhaba bende aranıza yeni katıldım.6 aydır bekliyorum, bu ayda belimde ve kasıklarımda ağrı var ayrıca halsizim,regl günüme 5 gün var sizce bişeyler varmıdır

sana yardım etmeyi o kadar isterdimki aynı durumda olduğumdan bişey diyemiyoruM.Benimde son günüm yarın hastalanmam lazım geri sayım başladı.Her an hastalanacak gibiyim çok heyecanlıyım anlıyacağın.Allah hepimize kolaylık ve sabır versin arkadaşlarım:)):teselli:

afyonlu değilim,eşimin göreci gereği buradayız,bende ara verdim çalışmaya...
ya zen son gün her an hastalanacakmışım gibi hissediyorum.Ben galiba hastalanacağım,niyeyse bugün sinirliyimde biraz senden naber?
yok yok ben kesin hastalanacam((

silik çizgide bir umut var diye biliyorum.2.çizgimi silik ööledir herhalde.
bende ilk çizgi acayip net 2.çizgi yok
2.çizgide hareket varsa şanslısın canım:)))hadi hayırlısı

yarın bizim için büyük gün o zaman hadi hayırlısı ben hastalanacam galiba
öööle hissediyorum.yarın heyecenla haberlerinizi bekliyorum.
çok heyecenlandım şimdi nasıl yerın olur bakalım:çok üzgünüm:

benımde 7 gunum var ama hıc reglı olacakmı gıbı degılım agrım yok memıslerde hassasıyet yok bırde akıntım var sabırsızlanıyorum artık nasıl beklıycem hamıs olabılırmıyım

meraba canım bnede 15 günlük hamileyim
4 gün önce öğrendim ultrasonda çıkmadı kan testinde çıktı biz 10 ay denedik hem merak etme ben hamile olduğum halde adet sancısı çekiyorum

meraba canım bnede 15 günlük hamileyim
4 gün önce öğrendim ultrasonda çıkmadı kan testinde çıktı biz 10 ay denedik hem merak etme ben hamile olduğum halde adet sancısı çekiyorum

peki adet öncesi canım hep tatlı çeker bugünde manyak gibi tatlı yiyesim var galiba hastalanacağım ööle gözüküyo

canım çok tatlo çekiyo zen (
hastalanacağım galiba yaaaa(
sen nasılsın?

BENİMDE CANIM ADET OLACAĞIM ZAMANLARDA TATLI ŞEYLER İSTER AMA BU SEFER HİÇ İSTEMİYO TAM TERSİ ACILI EKŞİ ŞEYLER İSTİYO HADİ HAYIRLISI İNŞ OLMAZSIN YARIN Bİ GELSEYDİ HAYIRLISIYLA DUALARIM SENİNLE CANIM ALLAH YARDIMCIN OLSUN ADET OLURSANDA ÜZÜLME BENDE ADET OLACAKMIŞIM GİBİ HİSSEDİYORUM SANKİ:1no2:

canım çok tatlo çekiyo zen (
hastalanacağım galiba yaaaa(
sen nasılsın?

yaaaa funda ben hiç bişey hissedemiyorum heycandan galiba ne ağrım var nede başka bişey.inş olmayısss tatlım ya.evet yarın bizim için büyük gün.bekleyip görcez.burda buluşuruz yarın canım.ibaru sende olmassın inş.yarın haberleşiriz artık gelişmeler için inş hayırlısı hakkımızda.

inş canım yarın yazarız ama bende adet olcam galiba belirtiler yok ama hissediyorum canım hayırlısıyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…