Acaba hamile miyim?

kıssssslar nerdesiniz yaaa?takip edemiyorum artık sizi.ben de daha bişey yok siz nasılsınız?burda buluşalım canlarım.

merhaba ben de yeni üye oldum bu harika siteye.. heyecanımı paylaşacak bi sürü kişi olması ne güzel ayrıca fundag sonucunu heyecanla ben de bekliyorum:)) Ben de 1,5 yıllık evliyim 2 aydır istiyoruz bebiş.Geçen ay olmadı.Bugün benim normalde adet günümdü.ve adetlerim de düzenlidir.2 gün önce de kyverengi akıntı gelince hamile olabileceğimi düşündüm.bugün eczanenin önünden geçerken içimden bi ses bi al bakalım dedi eve geldiğimde yapıp yapmama konusunda bayaaa bi düşündükten sonra bi da sabah idrarının en iyi sonucu verdiğini bilmeme rağmen dayanamadım.İyiceokuduktan sonra hemen kıpkırmızı çizgi çıktı sonra pembeleşti başka bi çizgi.ben de o da kırmızı olmadı diye üzüldüm ve çöpe attım.akşam eşim gelince sordu bende bi gösteriyim dedim beraber tekrar bakıp okuyunca yüzümüzde bi sırıtma oldu.eşim hemen ablanı ara sor dedi.Ve alama göre HAMİLEYİM.yarın kan testine gideceğim.acaba hemen belli olurmu ?Ay ben çok heyecanlıyım.eşimle isim için kavgaya başladık bile:))))))))))))))

canım inş. hamişsindir kan testı yaptırdıgın yere göre bellı saatler içinde bellı oluyo ama kesin sonuc

süper ya umarım herşey yolunda gider bu kahverengi akıntı dediğin her hamilelikte oluyomuymuş?

funda ve ibiaru nerdesiniz.kıssslar ben hala olmadım.burda olan elini kaldırsın sırnaşık şey

MRB CANIM 1 GÜN GEÇTİ BENDE HALA OLMADIM HADİ HAYIRLISI YA ÇOKMU KAFAYA TAKTIKTA OLMADI BENİM HİÇ ŞAŞMAZ NORMALDE HEP GÜNÜMDE OLURUM AMA 1 GÜN GECİKMESİ NORMAL BEN BUGÜNDE BEKLİCEM OLMAZSA YARIN TEST YAPACAM SİZ NE DURUMDASINIZ a.s

canım yaaa ben oldum yirmi dk önce.artık nasip öbür aya,umutlar öbür aya kaldı.sen inş olmassın da hamiş olursun canımm,funda ne alemde acaba,göremedim?

canım yaaa ben oldum yirmi dk önce.artık nasip öbür aya,umutlar öbür aya kaldı.sen inş olmassın da hamiş olursun canımm,funda ne alemde acaba,göremedim?

ÇOK ÜZÜLDÜM YAA NEYSE ARKADAŞIM SIKMA CANINI GELECEK AYA DEVAM ÇALIŞMALARA BEN DAHA OLMADIM FUNDADANDA HABERİM YOK ÜZÜLME TAMAMMI BENDE KESİN OLACAM ÖYLE HİSSEDİYORUM İNŞ OLMAM HADİ HAYIRLISI SIKMA CANINI OLURMU HERŞEYİN VAKTİ ZAMANI VAR BEKLEYEBİLSEK TABİ ÖPTÜM SENİ ÜZÜLME :teselli:

sağol canım ya üzüldüm birs ama dünyanın sonu değil ya geçti artık takmıyom o kadar.ama sen inş hamişsindir tatlım çok sevinirim olursan.bende öptm seni muccccchhhhhhkkkkkk...

bende aranıza yeni katıldım eşimle 6 aydır deniyoruz olmuyor adetime 5 gün var ama bugün sabah çok kötü midem bulandı ve acayip uykum vardı işyerime geldim ve hemen uyudum ayrıca çok sık tuvalete gidiyorum ama göğüslerimde hiçbi değişiklil yok illa gebelikte bu göğüs hassasiyeti oluyomu herkeste olmayan varmı lütfen beni aydınlatın çok üzülüyorum her ay moralim çok bozuluyor kızlar lütfen cevapsız bırakmayın beni

canım benim öncelikle stres yapma bence anladığım kadarıyla da sen biras yapıyosun.belki senin yaşadıklarında psikolojiktir.hamilelik belirtileride kişiden kişiye değişiyor.illa göğüs hassasiyeti olucak diye bi durum yok canım üzmekendini bende bu ay umutlamıştım ama olmadı.ama senin inş olur canım.bende senin gibi heray hüsrana uğruyorum ama olmayıncada olmuyo çalışmalara devammmmsengözlerimebaksanab

Merhaba Bende Araniza Yeni Katildim Bende Bebek Kafaya çok Takiyorum Umarim Beni Bu Konuda Bana Destek Olursunuz

mrb kızlar aranıza yeni katıldım,aynı şikayetler bende de var bel agrısı kasık agrısı vs arada migdem bulanıyor hafıfte olsa acaba psikolojık mı bılmıyorum 2 yıldır evlıyım eşimin canlı sperm sayısı az bende bir problem yok bugun hastalanmam lazımdı henüz birşey yok dualarınızı beklıyorum aynı şikayetlerden sonra hamıle oldugunu ögrenen var mı acaba teşekkürler

kizlar merhaba ,bende hamis olmak istiyorum tabiki sizler gibi benim bugun 29 gunum karnimin asagi bolumunde ignelenmeler oluyo gogusler normalinden biraz daha sis belim hafif agriyo ama bende birsey var ben evlendigimden beri gogsumu sIkInca sut geliyo bir bilginiz varmi:1shok:

kız geldinmi..valla savrulduk oraya buraya ama bak nasıl buldum seniŞeniz

teşekkürler zencefil 3583 ya takmıyım diyorum ama olmuyorki her ay kendime bile itiraf ademiyorum inan engel olamıyorum çok merak ediyorum bu korunurken kazayla hamile kalanları artık korunmaya başlycam böyle daha kolay hamile kalınıyo sanki...

themis senin adına çok sevindim umarım en kısa zamnda bu hisleri bizlerde yaşarız bizim için dua et isteyipte bulamamak o kadar zorki 6 aydır uğraşıyorum ama olmuyor bende bu hayırlı haberi bende yazmak istiyorum en kısa zamanda inşallah

Canim insallah hamilesindir.Bende de oyle oldu ha adet oldum ha olucam diye 4 gun bekledim gelmedi.Agrilarim vardi cunku.Meger gelen adet degil bebekmis.Umarim seninde oyle olur canim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…