Acaba hamile miyim?

inş canım yarın yazarız ama bende adet olcam galiba belirtiler yok ama hissediyorum canım hayırlısıyerimseniben

şu anda .bile karnımda kasılmalar var,tatlıda çekiyo canım,ekşide yoksa benim ikiz mi olcak dermişiiiiiim,sonrada gülermişim:)))))))))))
nerdeeeeeeeeee keşke keşke oluverse ikisi birden zaten ben 34 e girdimişansım azalıyo,iş güç kariyer mariyer derken böööle oturdum kıçımın üstüne,doğuracaksın 18 inde çocuğunla kuşak çatışmasıda yaşama şansın azalacak ahhhh ahhhh şimdiki aklım olsaydı?
yarın büyük gün yine buluşalım burda 3 kader arkadaşı:)))))))))

şu anda .bile karnımda kasılmalar var,tatlıda çekiyo canım,ekşide yoksa benim ikiz mi olcak dermişiiiiiim,sonrada gülermişim:)))))))))))
nerdeeeeeeeeee keşke keşke oluverse ikisi birden zaten ben 34 e girdimişansım azalıyo,iş güç kariyer mariyer derken böööle oturdum kıçımın üstüne,doğuracaksın 18 inde çocuğunla kuşak çatışmasıda yaşama şansın azalacak ahhhh ahhhh şimdiki aklım olsaydı?
yarın büyük gün yine buluşalım burda 3 kader arkadaşı:)))))))))

o kadar göstermiyon dermişimmmmm:smiley-cool:bence yaşla alakası yok be arkadaşım olunca oluyo.biizm komşu 40 küsür yaşında doğurdu.sen kesme umudunu.bende evlendim diye bıraktım herşeyi yani çalışmayı zor oldu alışmam ama neyse arkadaşım hayırlısı buymuş belkide.mevlam neylerse güzel eylermiş.:nazar:

inş ikizlerin olur canım bakalım yarını beklicez hangimiz hamiş kalacaz bakalım haklısın benimde aklım olsaydı hemen yapardım çocuk kısmet işi.adet olursanda sıkma canını hadi bakim kızlar ha gayret..:))

arkadaşlar siz ne kadar süredir çocuk istiyounuz yazarmısınız ben 8 aydır evliyim 4 aydır deniyoz kısmet ne zaman acaba?

benim belim ağrımaya başladı yaaa sanki adet oluyomuşum gibi ben kesin olacam inş siz olmazsınız canlarım inş bende olmam yaa dua edin kızlar hadii sinerjiiiiiiiiiiiiii dedi ya biri:)))

senin adet belirtilerin nee varm yani şimdi bide ben çok neşeliyim sürekli gülüyom anlamadım yaa adet olcam zaman sinirli oluyorum genelde kısmet bakalım ama ben kesin olcam yaa kızlar sabah bi bakmışım aaaaaaaa:KK43:((

o kadar göstermiyon dermişimmmmm:smiley-cool:bence yaşla alakası yok be arkadaşım olunca oluyo.biizm komşu 40 küsür yaşında doğurdu.sen kesme umudunu.bende evlendim diye bıraktım herşeyi yani çalışmayı zor oldu alışmam ama neyse arkadaşım hayırlısı buymuş belkide.mevlam neylerse güzel eylermiş.:nazar:

günaydın
meraklı bekleyiş başladı,bende henüz bişey yok.
sizi çok merakediyorum herkez için dua eetim inşallah amacımız ulaşırız,hafiften adet sancılarım devam ediyo ,göğsümdeki damarlar biraz belirginleşmiş gibi geldi belkide psikolojik hadi hayırlısı
beni habersiz bırakmayın:emir_bebek:

inş ikizlerin olur canım bakalım yarını beklicez hangimiz hamiş kalacaz bakalım haklısın benimde aklım olsaydı hemen yapardım çocuk kısmet işi.adet olursanda sıkma canını hadi bakim kızlar ha gayret..:))

evet az kaldı dayanın gayrı:))))))))

arkadaşlar siz ne kadar süredir çocuk istiyounuz yazarmısınız ben 8 aydır evliyim 4 aydır deniyoz kısmet ne zaman acaba?

be 3 yıllık evliyim ama 2 aydır istiyoruz çünkü ben çalışıyodum ve çok yoruluyodum erteledik.sen daha yenisin ama olsun olsun erkenden düşünmen daha sağlıklı bence hadi devam:))
inşallah beraber alırız güzel haberi:kahve:
beklemedeyiz

benim belim ağrımaya başladı yaaa sanki adet oluyomuşum gibi ben kesin olacam inş siz olmazsınız canlarım inş bende olmam yaa dua edin kızlar hadii sinerjiiiiiiiiiiiiii dedi ya biri:)))
sinerjiyi bben dedim inanırım kalbim sizinle,inşallah hastalanmayız hayatım
sabretmekten başka çaremiz yok,geri sayım başladı:))))))))

Ewet Arkadaşim Tüm Kalbimle Katiliyorum Sana Inş üçümüzde Hamiş Haberleri Veririz Buraya Bende Adet Belirtisi Yok Fazla Ama Kocaman Bi Sivilce çikti Alnimda Genelde Bütün Adetlerimde çikiyor Geçen Ay çikmadi Sadece Kismet Meselesi Kizlar Olursakta Sikmayalim Canimizi Bidahaki Aya Devammm

laelaelaelaelaemerhaba
bende aranıza yeni katıldım.Sizlerle islerimi paylaşmak istiyorum.Ben bu bebek işine kendimi çok kaptırdım sanırım.Eşimle bu ay 2. denememiz.Fakat adet dönemime 5 gün var.Dün gece bel ve bacak ağrısınsan öldüm.geçtiğimiz pazarda kasıklarımın ağrısından duramadı.Tuvalette ve yürürken inamılmaz sancılandım.Adet belirtilerim var.Acaba hamilemiyim belirtileri yaşayanlar benimle paylaşırsa çok sevinirim.
kafamçokkarıştı

fundagcım ben de acaba hamilemiyim diyenlerdenim 5 gün geçiyoo adetimden yanlız umutlanmakta istemiyorum boş olunca sonra çok üzülüyor insan bende 7 aylık ewliyim ve artık olsun istiyorumsenağlama

fundagcım ben de acaba hamilemiyim diyenlerdenim 5 gün geçiyoo adetimden yanlız umutlanmakta istemiyorum boş olunca sonra çok üzülüyor insan bende 7 aylık ewliyim ve artık olsun istiyorumsenağlama

inşallah dileğin ve dileklerimiz gerçek olur canım:)

Merhaba arkadaşlar,
Bende aranıza yeni katılanlardanım.7.ayıma girdim ama bende de tık yok daha.Çok istiyorum bende.İnşallah hepimizin dileği gerçek olur.Bu ay belki olur dedim ama yine hastalandım yaaaa:1no2:

Merhaba arkadaşlar,
Bende aranıza yeni katılanlardanım.7.ayıma girdim ama bende de tık yok daha.Çok istiyorum bende.İnşallah hepimizin dileği gerçek olur.Bu ay belki olur dedim ama yine hastalandım yaaaa:1no2:
sakın üzülme allah bebeğin sana ne zaman geleceğini biliyor:)
beklemekten ve dua etmekten başka çaremiz var mı?

X