Acaba hamile miyim?

yarın sabah kan testı yaptırmaya gıdıcem bakalm ne cıkıcak uff sabah olmaz bana artık.son gebelık testımıde yapsammı sımdı.kafamda bınlerce soru var fisfisfisfisfisfis

ıdrar testlerım adet gecıkmemn ertesı gunu cıktı 10 gundurde cıkıyor daha bıraz once yaptım kıpkırmız artk.ama kıst sorunum ve hormon sorunum oldugundan tamda guvenemıyorm.bıde cuma gunu radyologm tam olarka bısey goremedı.ufack bısey ama ne bellı degılms bende yarın kan testıne gıdıcem.

ıdrar testlerım adet gecıkmemn ertesı gunu cıktı 10 gundurde cıkıyor daha bıraz once yaptım kıpkırmız artk.ama kıst sorunum ve hormon sorunum oldugundan tamda guvenemıyorm.bıde cuma gunu radyologm tam olarka bısey goremedı.ufack bısey ama ne bellı degılms bende yarın kan testıne gıdıcem.

canım tebrikler hamişsin ne güzel Şeniz belirtiler var mı canım

valla adet sancısı gıbı sancılar.sonra zaman zaman kasıktakı kramplar.aksamları gaz sancıları gogus uclarımın hafıf acıması sonra arasıra mıdemn kalkması baska yok sanırım.

ayyy ne güzel ya ben sanırım o kıpkırmızı çizgiyi göremicemm:KK43:(((hep silik silik silikkkkkkkkk

evet canım yine silik ..artık yapmayacağım yarn sabahtan direkkk hastaneye..of varmı yokmu bi bilsemm

isyan gibi olmasın ama sıkıldım yaa yap yap yap aynı :KK43:yine canım sıkıldı iste su içmedim yemekten sonra hem

bak sana rus sıstemı hamılelık testını soylım sabah dene benm dr dedı

sabah ustunde yorgan olsa bıle yatakta makattan dereceyı sok ve 3 dk bekle eger 37.1 den yuksek ıse kesın hamılesındır dedı benm dr.gercı ben denemedm derecem olmadıgından.ama mantıklı geldı nede olsa vucut ısısıyla alakalı bır durum bu da.

bu derece nasıl bisi ya adı ne?normal derece değildir tabi de ilk defa duydum biraz açarmısın canım yaa

yok normal derece bebeklerde bakılan dereceler varya onlardan metal kısmını koy 3 dk bekle.hepsı bu kadar

tamam canım onuda deniyelim ama zaten yarın hastaneye gidicem allahın izniyle sizi bilgilendieceğim...

canim zaten bu kadar erken hamilelik belirtisi olmaz bence hamile kalmayi istedigin icin pisikolojik olabilir birde adetin duzenlimiydi eger duzenli ise bi doktora git. ben hamile kalmak istiyordum ama korunuyoduk o halde pisikolojik olarak 1 hafta adetim gecikti insanin dusunceleri cok onemli sen eline gecen firsati degerlendirmek istiyorsundur bende oyleydim o yuzden sorun oluyor kafana takma ve fazla dusunme

arkadaşlar adetim gecikeli 4 gün oldu idrar testi olumsuz çıktı hiç bir adet veya hamilelik belirtisi yok acaba biraz dahamı beklesem yoksa doktoramı gitsem çok karışığım

evet canım hamilelik belirtileri ama biras daha bekle istersen ben adetime 6 gün kala kanda baktırmıştım çıkmamıştı.hayırlısı olsun

benim de kasık agrılarım bacak agrılarım bel agrım akıntım var çok duygusalım son 1 haftadır. acaba nedeni ne:nazar:a.s.

slm arkadaslar bende araniza yeni katildim gebelik konusunda hepiniz pek bilgilisiniz masallah:) bende adetimden temizlendikten 1 hafta sonra goguslerimde kasinti agri basladi dr gittim korktum bisey mi var acaba diye temizligimin 20. gunuydu dr bakti ve endiselnicek bisey yok goguslerin hamile kadin gogsu gibi dedi ama suan goremeyiz varsa eger ondan oncede test yapmistim cikmadi zaten kacinci haftamda kesin olarak anlayabilirim ltf yardimci olun:KK43:ozamandan beri goguslerim hala agriyor damarlarim disari cikmis ve kasiklarimda cok kotu ara sira belimde agriyor acaba hamile olabilirmiyim yada adetmi olucam anlamadim kafam karisti esimde cok istiyor beni bilgilendirirseniz sevinirim

slm arkadaslar bende araniza yeni katildim gebelik konusunda hepiniz pek bilgilisiniz masallah:) bende adetimden temizlendikten 1 hafta sonra goguslerimde kasinti agri basladi dr gittim korktum bisey mi var acaba diye temizligimin 20. gunuydu dr bakti ve endiselnicek bisey yok goguslerin hamile kadin gogsu gibi dedi ama suan goremeyiz varsa eger ondan oncede test yapmistim cikmadi zaten kacinci haftamda kesin olarak anlayabilirim ltf yardimci olun:KK43:ozamandan beri goguslerim hala agriyor damarlarim disari cikmis ve kasiklarimda cok kotu ara sira belimde agriyor acaba hamile olabilirmiyim yada adetmi olucam anlamadim kafam karisti esimde cok istiyor beni bilgilendirirseniz sevinirim

canım adet günün ne zaman onu bi söyle bakalım hadi hayırlısı Allah gönlüne göre versin bu arada hoşgeldin aramıza.

tskrler hsb adetime 5 gun var daha ve agrilarim siklasti gebelik hesaplayici da hesapladim 4 hafta 5 gunluk hamilesin diyo test almaya korkuyorum simdi ya cikmazsa dr 6 haftalikkken vajinal ultrasonda keseyi anca gorurrum dedi eger bebek varsa o yuzden bekle dedi ama ben sabirsizlaniyorum tabi insallah bebesim vardir artik anne olmak istiyorum bende

selam arkadaşlar.. ben eskilerdenim gerçi ama uzun zamandır yoktum..6 ekimde adet olacam. ve ilk defa bu kadar belim,bacaklarım ve göğüslerim ağrıyo. hiç bu kadar göğüs ağrım olmamıştı. iş yerinde otururken bile allahım acayip ağrım oluyo. baş donmem de var ama sonuçta oruç tutuyorum ondan da olabilir. yani şu an hamile olsam dahi 2 haftalık olur. hamile olduğumu düşünmüyorum ama bu kadar ağrı nedir sizce??? belim kopacak gibi ağrıyo. yardımcı olun kızlar.. öpüldünüz..

not: allah bu kadir gecesi bebek isteyen herkese nasip etsin.. okuyan herkes amin desin.. :)))))

X