Acaba hamile miyim?

Offfffff Geldi Sonuççç 9,66 çiktiyaa Ptesi 42,28 Di Ne Bu şimdi çok üzüldümya

Kizlar Artik Bu Siteye Takilmiycam Beni Fenz Etkiledi Aslinda 1 Haftalik Korunmamayla Tutsaydi Bir Anormallik Olurdu Dr. Kimyasal Gebelik Dedi Biz Dr. Dediği Gibi Yumutra Döneminin 3 Günü Korunmadik Son Günüymüş Ondan Adet Olmuşum Onunla Gitmiş Bebek.. Neyse Bidahaki Sefere Nasip Etsin Allah Hepimize. Ilk Aydi Daha Denememizin Ama Okuduklarim Burda Yaşanilanlar Insani çok Etkiliyo Ben Daha önceki Bebeğide Hiçbişey Takmadan Yapmiştim Buraya Gireli Takiyorum Bundan Sonra Takmamak Için Girmiycem Belki Arada Bakarim Sizlerin Iyi Haberlerine Ama Tavsiyem çok Etkiliyor Insani Normal Hayata Bakamiyosunuz Kafaya Takiyoosunuz Sizde Takilmayin Bence. Destekleriniz Için Teşekkür Ederim Bol şanslar..

:çok üzgünüm:canım benim gerçekten çok üzüldüm şoktayıma.s.inş.çabuk yakalayacaksın bebişini üzülme demek biliyorum çok saçma ama şuna inan psikolojin çok önemli biliyosun ben 3yıldan fazladır korunmuyom ama son sıralar olursa olura bırakınca yakaladım.YÜCE RABBİM ALLAHIM sana ve senin gibi anne olmak isteyen herkese analığı tattırsın:teselli::1hug:a.s.:teselli:

Gül cüm düşündüklerimi sana daha önce ilettim ama yine son söz olarak ÜZÜLME ALLAH HAYIRLISINI VERSİN diyorum. Siteye de girmeyeceğim deme. Bak biz hepimiz buradayız.
Loveactually bana hiçbir şekilde açık yada kapalı demediler. Sonucu 2 gün sonra alacaksınız dediler. Bende sormadım. Artık pazartesini bekleyeceğim ne yapalım. Geç olsunda güç olmasın.

Gül cüm düşündüklerimi sana daha önce ilettim ama yine son söz olarak ÜZÜLME ALLAH HAYIRLISINI VERSİN diyorum. Siteye de girmeyeceğim deme. Bak biz hepimiz buradayız.
Loveactually bana hiçbir şekilde açık yada kapalı demediler. Sonucu 2 gün sonra alacaksınız dediler. Bende sormadım. Artık pazartesini bekleyeceğim ne yapalım. Geç olsunda güç olmasın.

gül başka bir topikte ilk hcg sonucunu söylediğinde adetime 15 gün kala çıktı dediğinde kimyasalk gebelik dedim hemen hatırlarmı bilmiyorum çünkü ben hiç 15 gün kala bu değeri çıkanı görmemiştim neyse sağlık olsun siteye girmeme konusuna gelince sen şuan üzgün olduğun için böyle düşünüyorsun bide şu açıdan bak biz burda sıkıntılarımızı derdimizi gözyaşlarımızı paylaşıyoruz hamiş olunca iyide olmayıncamı kötü böyle düşünme canım bikaçgün topla kendini ve yine katıl aramıza biz kaç kez hamiş değilmişim diye haberler verenleri biliyoruz ama sonunda hamişimmm diye bağırdıklarınıda o yüzden kendini toparla ve aramıza geri dön geçmiş olsun tatlım

Günaydin Kizlarr Evet Dün Yazdiklarinizi Okudum Haklisiniz Yaa Sadece Benim Sözlerimdeki Düşüncem Ben Illaki Olmuyo Demiyordum çocuk Kendimce.çünkü Birtane Düşüğüm Var Hamile Kaliyorum Ama Burda Yazilanlar Olumsuz Düşündürdü Beni. Neyse Olumsuz Düşünmüyorum Artik Kafaya Takinca Olmuyo çocuk Ben Dün Akşamdan Itibaren Rahat Olucam çocuk Düşünmüyorum Olur Olmaz Allahdan Napalim Nasip.. Bizim çok Düzenli Bir Cinselliğimiz Var Yumurta Takibi Yapmama Gerek Yok. Allah Verirse Olur Sizlerede Bol şans Güzeller..

günaydın kızlar bunu yazmakla yazmamak arasında çok bopcaladım çünkü hep hüsran yaşadım... ama bu sefer durum farklı gibi geldi bana sizlerle paylaşmak istedim ... ama genede umudun yok üzülmüyorum da adet olmam gerek bugün ama olmadım... onun dışında sık idrara çıkıyorum ... ve sabahları kahvaltı yapmama rağmen aradan biraz zaman geçiyor ve midem eziliyor açlıktan ... aslında yazmak istemiyorudum ama genede bi sormak istedi göğüslerimde baya şişti ve acıyorlar... bimiyorum kafam çok karışık kızlar...kafamçokkarıştı

kızlar günaydınn.. Sultan cım gerçi kendinde yazmışsın ama dediğin gibi henüz erken. Adetin gecikmiş olabilir ama umarım öyle değildir. Hissettiklerin psikolojikte olabilir. Hepimiz aynı duygular içindeyiz sanırım. Bence 1-2 gün daha bekle ve bir test yap. İnşallah Allah gönlüne göre verir..

saolun kızlar zaten fazla umutlanmıyorum bu konuda bi daha hüsran yaşamak istemiyorum sadee sizlerle paylaşmak istedim... hayat her zaman için bizlere verilmiş bir armağandır sonuç ne olursa olsun herşey Allahtan gelir bunu biliyorum.... ve Asla üzülmek yok çünkü bu can bizim ve bi daha gelmiyoruz dünyaya...

Anladım canım.. Tamam pardın yaa.. Bende bu kız Nisana Kasım mı diyor demiştim :))) Şaka Şaka..
Haklısın yaz geldi.. Ankarada bugün hava çok güzel.. Bakarsın bizde yaz hamilesi oluruz. 23 nisan çocuk bayramında mutlu haber alırmışız." Bir züğürt teselliside benden"

Kizlar şimdi Doktorumla Konuştum
Sonucu Söyledim Aynen şöyle Dedi

Sen Il Test Yaptirdiğinda Vardi Hamilelik Ama Sağlikli Olmadiğindan Bozulmuş Dedi Adetinle Aticaksin Dediii... Yani Hamiş Kalmişim Ve Bozulmuşş Ve 9,66 şuan Değer Ya Sifirlanmasi Lazim Dedi Takip Et 1 Hafta Sonra Test Yaptir Dedi Sifirlanmazsa Yine Vardir Gebelik Dedi Ilaç Kullanman Lazim Dedi...

bak görüyormusun vücudumuzda neler oluyo biz bilmiyoruz belkide. sen ilaçlarını düzenli kullan hayatım gerisi allaha kalmış. moralini yüksek tut elimizden gelen bu.

SAOL CNM MORALİM İYİ ŞUANNN İYİYİMM SONUÇTA HAMİLE KALABİLİYORUM ONU BİLİYORUMM. İÇİM RAHAT ALLAH SİZEDE VERSİN

Slm Bugün Kimse Girmemiş Sanirim Sizlerde Benim Gibimi Düşündünüzz Girmiyosunuz..

Merhaba gül78, bi kaç gündür giremiyordum siteye işlerim çok yoğundu...haberini öğrendim üzüldüm, ama hamile kalabildiğini öğrenmen iyi haber bence de. önümüzdeki ay inşallah allah bebeğini sana verir canım.

Canım ben de senin düşündüklerini düşünmedim değil, girmek istemedim bu siteye bir süre, ama dayanamadım bak girdim gene

Canım ben de senin düşündüklerini düşünmedim değil, girmek istemedim bu siteye bir süre, ama dayanamadım bak girdim gene

SAOL CNM DİLEKLERİN İÇİN... BENDE GİRMİCEM DİYOM AMA DAYANAMIYOM CUMADAN BERİ KİMSE YAZMAMIŞ BURAYA.. EVT BUGÜN KANAMA BAŞLADI BEBİŞ DÜŞTÜ..HAYIRLISI ALLAHDAN İNŞALLAH BİDAHAKİNE TUTAR

hayırlısı canım, yumurtlama günü takibi probleminiz de yok sizin nasıl olsa, o da önemli bişey... benim normalde 18 nisanda regl olmam gerekiyor bakalım ne olacak bu sefer!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…