Acaba hamile miyim?

gül cüm sen sıkma canını..Umarım hamilesindir. Yarına kadar sık dişini. Bence değerin yükselecek, çalışmaların boşa çıkmayacak emin ol..:))))

gül cüm sen sıkma canını..Umarım hamilesindir. Yarına kadar sık dişini. Bence değerin yükselecek, çalışmaların boşa çıkmayacak emin ol..:))))

doğruda cnm kimyasal gebelikde hcg dahamı düşük çıkardı sence benim adet öncesine göre yüksek mi değer yüksek olduğundan kimyasal fln olmaz herhalde dimi yaa

nekadar tecrübelid olsa insan burda yazılanlarla kafası karışıyo benimde öyle oldu

Gül sen sıkma canını herkesin durumu farklı biliyosun sen yarını bekle bencede. Moralini bozma negatif elektrikleri düşünceleri kov kış kış de. Ben hamileyim de. belirtiler ne alemde?

cnm belirti olarak göğüslerim şiş uçları acıyo ve çok akıntı var açık sarı ve kokulu karnım gergin ve göbeğimin önündeki kahve çizgi belirgin halde koyuldu okadar

sen ne yaptın iyi yapmışsın test yapmayıp moralin bozulcaktı boşuna..... sen çalışmaya dvam ett anlattıklarım gibi

allah herkese sabır versinyaaaa beklemek çok zorrrr yarın olmak bilmiyorr.

Bugün Buraya Kimse Uğramamişşşş Beni Abone Ettiler Ama Kims Gelmiyooo(

Yarin Bana Msn Meil At Olurmu Sonucu Bende Sabah Yaptircam Hcg Sende Bana Dua Et Cnmm Inşallah Ikimizde Iyi Haber Alirizzzzz

Ayy Aklima Getirdin Hcg Yi Bak Heyecan Basti Bana Yarin Için.. Işe Dalip Unutmuştum Nedüzelyaaaa.allahim Yüzümüzü Kara çikartmasin Cümlemizin..

kızlar nour bana du edin 1buçuk saat sonra b-hcg sonucunu alacam..............

nbe diye merakta bırakıp sonucu yazmıyorsunuzinsan haber verir dimiş heleki benim gibi meraklı bekliyorsasırnaşık şeyşaka bi yana sonuç ne çıktı kız???

nbe diye merakta bırakıp sonucu yazmıyorsunuzinsan haber verir dimiş heleki benim gibi meraklı bekliyorsasırnaşık şeyşaka bi yana sonuç ne çıktı kız???

eve yeni girdim canım sonuç 5haftalık gebeyim darısı sizlerin başına mutluluk haberlerinizi bekliyorum dilek kapınız açık olsuna.s.:içelim:

eve yeni girdim canım sonuç 5haftalık gebeyim darısı sizlerin başına mutluluk haberlerinizi bekliyorum dilek kapınız açık olsuna.s.:içelim:
Çok evindim canım yaa tebrik ederim:içelim: darısı başımız inşallah:teytey:artık çok iyi bakman lazım kendine

Kizlarr Günaydinnn Bende Sabag B-hcg Yaptirdim 2,30 Da Alcam Sonucu Dua Edinnn Nolur Hamileyimdir Inşallahhh.mugenip Tebrik Ederim Cnm Allah Kucağina Almak Nasip Etsin Sağ Sağlim. Darisi Olmayanlarin Başina Allahim Herkezi Evlat Sahibi Yapsinn Dua Edinn Iyi çiksin Sonuç

Ben Geliyom Sizler Gidiyonuzz Bugn Yalniz Birakmayin Beni Zaman Geçmek Bilmiyo çünküü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…