Acaba hamile miyim?

e gülüm ben burdayım amaaa bu arada net çok yavaş ondan oluyo bu arada ben sizi contac listeme ekledim ayrıca arkadaş olarak da ekledim ama siz görmüyosunuz galiba :KK43:

kızlar bende burdayım ama sitede sorun var yine..bu arada contac listesi ne? Ne oluyormuş onunla?

Bugünden Itibaren Başlayin Birakin Gün Sayimini Haftaya Rapor Alicam Sizlerdennn

en üstte sağda nikin yazıyo ya onun üstüne tıklayınca kendi sayfana bilgilerinin olduğu yere gidiyor. orda hakkımda istatistik arkadaşlarım diye başlıklar var. arkadaşlarıma gir orda benim sana arkadaşlık teklifim var mesela onu kabul edersen benim arkadaşım oluyorsun. ayrıca ordan birbirimize özel mesaj da atabiliyoruz. bak birazdan atcam sana mesajın gelince ana sayfada isminin olduğu yerde bir mesajınız var dicek kapiş :):teytey:

tamam canım ben şimdi kabul ediyorum. Anlattığın şekilde yapacağım. Şeniz

bu konu iki kişinin arasında yaşanan hassas bir konu olduğu için yorum yapmak zor ama arkadaşım şunu söyleyebilirim sekste gurur yapmamak lazım fakat iki tarafta karşısındakinin isteyip istemediğini düşünüp kendini kasıp ilk hareketi yapmaktan kaçınıyor. direk dalcan hiiç düşünmeyeceksin eğer karşındaki yorgunsa ve gerçekten samimiyetine inanıyorsan anlayış da göstereceksin çünkü aynı şeyi sende yaşayabilirsin ama boş mu dolumu diye her seferinde ilk adımı atmakda çekinmemek lazım diyorum ben. benim rahmetli bi kuzenim ablam vardı allah rahmet eylesin derdiki evlilik ilk olarak yatak odasının duvarında çatlak varsa yıkılır.
o yüzden o çatlakları elinden geldiğince oluşturmayacaksın. evet şefkat sarılmak bunlar ruhu dinlendiren güzel duygular ama yetmiyor. konu uzun ve ayrı bi tartışma konusu bence en güzeli açık şeffaf ve ertelemeden yaşamak.
:emir_bebek:

Haklısın canım, daha rahat davranmak lazım sanırım. Benim biraz da östrojen takviyesi almam lazım...eşim benim herşeyim, onsuz hayat düşünemiyorum ama şu yatak konusunda sanırım biraz daha yol katetmemiz lazım. bi dönem her gece canımız isiyor ama bi dönem geliyor bir hafta iki hafta olmuyor, ben de takıyorum kafaya ondan sonra neden biz böleyiz bu durumda bi gariplik var diye, sonra bi bakıyorum yine süper ateşli bi çift olmuşuz öyle acaip dengesiz bi durum yani!! bazen yorgunluğu, kafa karışıklıklarını falan bi kenara atmak gerekiyor, illada ortam, herşey dörtdörtlük olcak diye beklememek gerekiyor. Evlilikte gerçekten çok önemli cinsel hayat. neyse benim çıkmam lazım servise binicem. herkesi öpüyorum iyi bakın kendinize. a.s.

bravo rahelcim bravo ben seni arkadaş listeme ekleyeli nerdeyse on on beş gün oldu bende sandım ki istemiyosuun :)

güzelim ark.olarak görüyom seni ama msj işini yapamadım sanırım ingilizce yazıyo ve senin dediğin gibi bişey yazmıyo yaa napimm

ayarlar ve seçeneklerden üçünçü ayarlarınızı tıkla
sonra özel mesajlaşma diye bi satır var yanını tıkla bide altında receive diye bi satır var onu da tıkla
sonra mesaj alabilcen

dur neyim bi cnm sen buarada bana msj atsana demin yaptım bişeyler belki olmuştur

günaydın gül nasılsın bende burdayım

GÜNAYDIN CNM İYİYİM SEN NASILSIN DEMİNDEN BERİ DİĞER YAZILAANLARI OKUYOM KAFAM KARIŞTIYA
DAHA ADET OLMAMA 16 GÜN VARKEN PTESİ YAPTIRDIM İDRARDA POZİTİF VE HCG 42,28 ÇIKTI CUMA YİNE YAPILCAK HCG AMA KIZLER YAZMIŞLAR BAŞKA YERDE KİMYSALA GEBELİK FLN OLUYOMUŞ KORKMAYA BAŞLADIM YA

Insanin Kafasini Kariştiriyo Burda Yazilanlar Hamilemiyim Değilmiyim Kariştim.......inşallah Yarin Değer Düşmezyaa çok üzülürüm Ozaman

Sultan Cim Ayrica Sana Teşekkür Ederim Diğer Yerde Cvp Yazdiğin Içinn.ilgilendiğin Için

Kimse Yokkkkmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:))))

X