Acaba hamile miyim?

Arkadaşlar cinsel ilişki den 10 gün sonra kanda gebelik testi yaptırdım ve değerim 0.25 çıktı hamile değilimdir sanırım bileniniz varmı.

Balsın cım öncelikle duaları bizimle paylaştığın için teşekkür ederim. Umarım hala regl olmamışsındır ve hamilesindir. Maalesef benim umudum Nisan a kaldı. Çünkü bugün regl oldum. Bu arada loveactually sen nerelerdesin? Sende bir gelişme var mı?

Kızlarr günaydıııınnnn uzun zamandır gıremedım sızlerı ozlemısımma.s.
Balsın cım ınsallah hamıssındır canım ne oldu hastalanmamıssındır umarım merakla beklıyorumm:teytey:

loveactually üzülme canım, nisanda inşallah herkesten güzel haberkler alıcaz gibime geliyor.

arkadaşlar bişey sorucam,hamilelik belirtisi olarak mutlaka akıntının çok mu olması gerekiyor,bu bir kesin belirtimi,bilgilerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim canlarım...

kızlar desenize nisana çok hamiş haberi alacağız hadi bakalım hayırlısı:)

benim bildiğim şüpheli gebelikten sonra 12-13 gün geçmesi lazım kanda çıkması için gerçi her yerde farklı yazıyor ama geneli böyle diyor piyasada ilişkiden 7-10 gün sonra fortel diye idrar testi gösteriyormuş ama bence en kesini kan tahlili onda çıkmadıysa forteldede çıkmaz bence 1 hafta daha bekle betahcg yi yinele

kızlar desenize nisana çok hamiş haberi alacağız hadi bakalım hayırlısı:)

inşallah canım..İyi dileğini içtenlikle paylaşıyorum. Yalnız biz büyük ihtimal tüp bebek adayıyız artık. Bir kaç testimiz daha var. Ondan sonra uzun bir yolculuk bizi bekliyor. Ama inşallah çok uzun olmaz..:çok üzgünüm:

Bu arada tugba cım nerelerdesin.. Yoksa çalışmalara büyük bir hız verdin de o nedenle mi ortalarda görünmüyorsun? :))

vajinal ultrasonla bakıldı kalp atışını gördük:))teşekkürler
hadi darısı sana bakalım....

merhaba arkadaşlar bizde eşimle denemeye başladık geçen ay buay bende çok garip şeyler oluyor.dün regli günümdü ama gelen giden yok hala.ayrıca regli ağrısına benzeyen ama çok farklı bir ağrı hem kasıklarıma hemde belimle bacaklarıma giriyor ve ağrı en fazla 10 saniye sürüyor yani ağrı kesik kesik giriyo reglimde öyle olmaz benim hiç bi girer ilaç içene kadar geçmez ve hemen reglim gelir normalde.2 haftadır falan da sık sık mide yanması ve baş dönmesi hissediyorum.bide dünden beri anormal bir yorgunluk hissediyorum saat 7de uyuklamaya başladım dün uyurgezer gibi gezdim.ağrılarım cidden çok farklıydı.dün test yaptım akşam negatif çıktı acaba erkenmi yaptım testi◘?gebe olma ihtimalim nedir kızlar yardım edin bana lütfen

inşallah ya ama sanki içimde his var kendimi okadar mutlu ve huzurlu hissediyorumki hamileyim gibi hissediyorum inşallah yanılmam yoksa çok üzülücem

ya kızlar size bir şey soracam geçenlerde bir akrabamız bana adet bitiminden hemen sonra sıcak suyun üstünde oturmamı istedi.bana belki yumurtalıkların soğuk almıştır dedi bunu yaptığım zaman kanallar açılıyormuşbuhar banyosu gibi dedi.siz böyle bir şey duydunuz mu.

bu ay deneyecem bana mantıklı geldi. bakalım bu ay tutucakmı.tutarsa sizde denersiniz.::)

hadi yaa hiç duymamıştım ama denenebilir tabiii neden olmasın, ben de deniycem

kızlar bilgilerinize ve tecrübelerinize
bilenler cvp yazsın ne olur !!

18martta regli olmam gerekti ben hep geç olurum gününde olmaz ama
adetimin 17.gününde dra gitmiştim yumurta yok dedi çatlamış olsaydıda bol sıvı olurdu oda yok dedi neyse
21.günde progesteron testi yaptır dedi benim kendi gittiğim dr değildi arkadaşım poliklinik yöneticisi o gel bide bizim dr görün demişti
bende yaptırtmadım zaten moralimde bozulmuştu parça parça işler yapmak istemedim

2gündür ise adet olucakmışım gibi bişeyler oluyo ama daha olmadı
sizce bu ne hamile değilim diye düşünüyorum
bilen varsa ne olur
beni merakta bırakmayınn ??

Canım adetinin her zaman geciktiğini yazmışsın. Ne kadar gecikiyor bilmiyorum ama bence eczaneden test alıp kendin yapabilirsin. En azından kısa bir süre için olsa bile kafan rahatlar. Bakarsın pozitif çıkar:dance:

bişeyi merak ediyorum arkadaşlar, eczanelerde bir kaç çeşit test satılıyor, prediktör en pahalısı, ben geçen ay adını hatırlamadığım bi test almıştım 3 ytl idi, aradaki farka inanamadım biri 27 diğeri 3 ytl,prediktör neden bu kadar pahalı anlamadım! tabiiki ucuz olanını aldım, merakımı gidermek istedim -negatif çıktı sonrada regl oldum zaten ( - sizce güvenirlilik açısından çok farklılık gösteriyor mudur bu testler? fikri olan var mı?

canım 27 ytl test tabiki daha güvenilir benim bildiğim kadarıyla ilişkiye girdiğin zaman 7 gün içersinde belli oluyormuş hamile olup olmadığın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…