Acaba hamile miyim?

kızlar sonunda bugün adet oldu:::::) çok şükür kormaya başlamıştım çok şükür kızlar bakarsınız gelecek ay hep beraber bu güzel haberleri söyleriz.hepimiz için hakkımızda hayırlısını diliyorum.sakın kafaya takmak ve üzülmek yok tamammı kızlar.:)

Canım amiin inşallah bebeşimi bende alırım kucağıma. Bu arada 5 haftalılık hamilelikte 7mm çok normalmiş ayrıca 9 haftaya kadar çok net göremeye bilirsinizde alttan muayene etmek gerekebilirmiş ama bu çok normal bişi yani herşey yolunda görünüyor anladığım kadarıyla içini ferah tut ve hamileliğin tadını çıkart. Yani bebeşin orda ve büyümeyi bekliyor :)

canım hayırlısı olsun. Ümidini yitirmeyişin çok güzel..İnşallah Nisan ayında güzel haberlerini alırız

Kizlar Merhaba.bugün Regli Günüm Ama Hala Olmadim.bugün Göğüslerim Ağriyip Geciyo.sanci Vuru Gibi.birde Yumurtaliğimda Sanci Batar Gibi Olup Geçiyor.iğne Batmasi Gibi.önceki Regli Döneminde Yaşadiğim Ağrilarim Belirtilerim Yok. ümitlenmiyorum Hakkimdan Hayirlisi.olacaksa Olur Diyorum .ama Yine Sizinle Paylaşmak Fikir Almak Istedim.yardimci Olun....dua Edin öptüm.

canım hamileyim 5 haftalık darısı başına umarım herşey gönlünce olur

funda dün aksam onceki msg larını okumustum insallah hamiledir demiştimm cok sevindim canımm simdi gordumm allah tamamına erdirsinn..sağlıkla kucagına almayı nasip etsiinnn :dance::teytey:

Sağolun Kizlar Inşallah Hakkimizdan Hayirlisi Bakalim.
Fundag Cim Tebrik Ederim Allah Hayirli Etsin...............................hadi Bakalim Darisi Başimiza

balsın cım umarım regl olmazsın.Umarım ümitlerin ve ümitlerimiz boşa çıkmaz..

canım umutlanmamakla en iyisini yapıyorsun ama hala adet olmamış olman aslında umut verici bi durum hakkında hayırlısı neyse Rabbim onu nasip etsin sakın üzülme vucudunu şartlandırma rahat bırak olmazsa gelecek aya olur diye şimdiden kafana yerleştir ama dediğim gibi olma ihtimalin hala yüksek ve dilerim hamiş çıkarsın tatlım

Canım test negatif çıkıp da adet olmayınca insan çok stres oluyor seni iyi anlıyorum bir de vakit katbettiriyo gereksiz gecikmeler.a.s.
ama biz umudumuzu kaybetmiyoruz inşallah Nisan ayında olacak:asigim:

Canım test negatif çıkıp da adet olmayınca insan çok stres oluyor seni iyi anlıyorum bir de vakit katbettiriyo gereksiz gecikmeler.a.s.
ama biz umudumuzu kaybetmiyoruz inşallah Nisan ayında olacak:asigim:
canım banada dua edin bugün adet olmam gerekiyordu ama hala olmadım.inşallah size müjdeli bir haber verebilirim.nasipse

Balsıncım dualarım seninle, hayırlısını diliyorum hepimiz için. bu ay için içimde tarif edemediğim bir umut var. Hepinizi seviyorum.

Balsıncım dualarım seninle, hayırlısını diliyorum hepimiz için. bu ay için içimde tarif edemediğim bir umut var. Hepinizi seviyorum.
bitanemdiyorsunya buay için içimde tarif edemediğim bir umut var.canım benim ben bu ay öyleydim.bir çok sorunuma rağmen içimde bir mutluluk bir umut varki anlatamam.buna ne ailevi sorunlarım nede kanser olan amcamın son zamanlarını yaşaması engel olamadı.hiç böyle olmamıştım.sanki bu ay bebeğim kucağıma gelecek gibi hissediyorum.içimde bir rahatlık bir mutluluk varki anlatamam.bu mutluluğun yüzünden bebek konusunu bile kafama takamadım.beni çok pozitif yaptı buay bir aydır böyleyim.ayrıca hala hastalanmadım.içimdeki bu tuaf duygulara anlam veremiyorum bilmiyorum.herşey allahtan o istediyse olacaktır.gel artık bebeğim.balımmmmmmmm

kızlar hep şu duaları okudum
eğer sizde okumak isterseniz yazıyorum
Zekeriya Aleyhisselâm şöyle duâ etti: “Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” Yani: “Rabbim! Bana tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

Nihayet Cenâb-ı Allah tarafından duası kabul edildi ve kendisine iffetli, efendi ve mübarek bir erkek çocuk müjdelendi. Bu hususu Kur’ân şöyle haber veriyor:

“Orada Zekeriya, Rabbine dua etti: ‘Rabbim! Bana tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duâyı hakkıyla işitensin,’ dedi. Zekeriya mabedde durmuş namaz kılarken melekler ona Şöyle nida ettiler: ‘Allah sana, kendisi tarafından gelen bir Kelime’yi tasdik edici, efendi, iffetli ve sâlihlerden bir peygamber olarak Yahya’yı müjdeler.’ Zekeriya: ‘Rabbim! Dedi, bana ihtiyarlık gelip çattığına, üstelik karım da kısır olduğuna göre benim nasıl oğlum olabilir?’ Allah şöyle buyurdu: ‘İşte böyledir; Allah dilediğini yapar.’”

1. "İnne rabbeke hüve'I-hallâku'l-alîm." = "Muhak*kak ki Rabbin her türlü yaratma şeklini bilir." âyetini gecele*ri 1267 kere tekrar eder ve bunu üç ay boyunca sürdürür.

2. Veya; "Fallâhu hüve'l-veliyyü ve hüve yuhyî" = "Muhak*kak ki Allah dosttur ve yaratandır." âyetini beraber olmadan önce 289 kere tekrar eder.

3. Veya; "HüvaIIahü'l-hâliku'l-bâriü" = "O yaratandır ve yok*tan var edendir." âyetini 1054 kere tekrar eder.)

herşey allahtan değilmi meleklerim.biliyorum dualarımız karşılıksız kalmaz.inşallah hepimiz hayallerimize kavuşuruz......

Bunlari okuman ve bizimle paylasman cok guzel. Allah razi olsun. Ins. bende okucam. Bizde esimle birlikte olmadan once abdestli olarak Furkan suresi 74. ayeti okuyoruz.

Furkan 74. Vellezıne yekulune rabbena heb lena min ezvacina va zürriyyatina kurrate a'yüniv vec'alna lil müttekıyne imama*

Anlami:
Onlar, "Ey Rabbimiz! Eşlerimizi ve çocuklarımızı bize göz aydınlığı kıl ve bizi Allah'a karşı gelmekten sakınanlara önder eyle" diyenlerdir.

a.s.

kızlar ben aranızda yenıyım adetım ayın 26 sı ve bende hamıle olup olmadığımı cok merak edıyorum sadece sol kasıgım ara ara agrıyor.dunde rahım kısmında sızı hıssettım ama gun boyu surmedı yumurtlamamayın 15inde oldu sanırım akıntımdan anladıgım kadarıyla.yanı yumurtlamam gec oldu kanda baktırsam cıkarmı acaba?

canlarım hala hastalanmadım.dualarınızı esirgemeyin.umutlanmamak için biraz bekleyeceğim.
1. "İnne rabbeke hüve'I-hallâku'l-alîm." = "Muhak*kak ki Rabbin her türlü yaratma şeklini bilir."
allahımdan diliyorum istiyorum.inşallah dualarım,dualarımız kabul olur............
alahım bütün boş kucakları doldursun.rabbim hepimizin yüzünü güldürsün
unutmadan kızlar bugün rüyamda aşeriyorum.öyle dut istiyorumki anlatamam ve o an parammı yok ne
bilmiyorum.bütün manavlara girip dut yedim.nedemek bu.acaba hamilelmiyim........rüyamdamı malum oluyor bana.......

slm kızlar benimde atetim 13 gecikti 3 gün önce test yaptım ama hamile değilim sizce yanlış çıkma ihtimali varmı testin?????

13 gün gecikmiş olan birinde her türlü test kesin sonucu verir gerçi istisnalar muhakkak çıkıyor ama sen onlardan biri değilsen hamiş değilsin güzelim ve geçen süre çok uzun doktorlar eğer adetiniz 7 gün geçmişse ve testler negatif sonuç verdiyse kesinlikle kadın doğum uzmanına görünmelisiniz diyor

canım benim kasığımda ani hareketlerden sonra bıçak batar gibi bir sızım oluyordu ve bel ağrısı göğüslerim şişmişti ve acıyordu çok sık tuvalete gidiyordum ve akıntım çoğaldı bu belirtilerden sonra adetimde gecikince test yaptım ve 5+3 günlük hamileyim Bir de adetiniz geçmeden tahlil yaptırmayın ,bekleyin. canım stres yapma ve bekle Allah gönlüne göre versin.güzel haberlerini bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…