Acaba hamile miyim?

loveactually sende herhangi bir belirti var mı hamilelik için 5-6 günümüz kaldı..Ama bende birşey yok..

tuhaf 21 sıkma canını hayatım..loceactually haklı demekki doğru zaman değilmiş. Umarım ters bir durum yoktur. Ne yapalım artık nisanda alırız senın mutlu haberini biz de.

saol canım ya valla ordaki doktor kendi doktoruma yönlendirdi.farklı bir durum olabilir dedi.kis velan bende pazartesi gidecem bakalım.:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

geçmiş olsun canım..Kötü düşünme..Herşeyin hayırlısı..

valla canım çok tuhaf bir duygu içine girdim ne yapacağımı bilemedi.ama herşeyin hayırlısı diyelim.

Canım selam suanda senı o kadar ıyı anlayabılıyorum kı aynı duyguyu 3 gun once ben yasadım cunku:çok üzgünüm:
Sonucun geldıgı an kulaklarına ınanamıyorsun hala bır umıt ıcınde acaba yanlıs mı yoksa daha bellı olmuyormu bıle dıyebılıyorsun. Gecen gun bana belırtılerı sordugunda sana cevap yazmak ıstedım ama yazamadım cunku ne yazsam bos olucaktı ben sana halıme degılsın dıyemezdım yada hamılesın de dıyemezdım en ıyısı bunu kendın ogrenmendı ben ne desem bostu cevap yazmadıgım ıcın ozur dılıyorum ama yazamadım....senağlama
sakın kendını uzme dıcem ama o da bos olacak ama gercekten uzme kendını arkadasım zaten bırkac saat sonra kendıne gelırsın daha umutlu olursun gelecek ay ıcın ama ben bundan sonra asla belırtılere takmamaya karar verdım gecıkmelere bıle bakmıcam takı 10 gun gecene kadar. Havalardan olsa gerek farkındamısın cogu ınsanınkı bu ay gecıktı herkes umutlandı.
Kızlar emınımkı bır gun sırayla buraya hamısızzzzzzzzzzz yazıcaz umudumuzu yıtırmeden ama her belırtıye de umutlanmadan basarıcaz bunu:hooray:a.s.

saol canım ya doğru söylüyorsun kendimizi çok kaptırıyoruz gerçi bu ay fazla kafayada takmadım birde eşim yurt dışında olduğu için fazla ilişkide olmadı yani ümitli değildim.benim bekarken ve evlendiğimden bu yana hiç adetlerimde geçikme olmadı o yüzden düşündüm neden olabilir diye bakalım olmassam pazartesi doktara gidecem bakalım ne diyecek.senağlama

meraba fundag ben semra yazılarını gördümde yeni eskimi anlamadım ama merak ettim hamile kalıp kalmadıgını umarım kalmışsındır bende çok ama çoook istiyorum adetime 4 gün var bekleyip görücem cevap yazarsan sevinirim

Fundacım içini ferah tut dediğim gibi olabilecek bir durum tabi kimse olsun istemez ama benim başıma gelebilir mi diye hiiiç düşünme sakın. Hamileemisin bilmiyorum ama bence en başta pozitif olmak ve asla hiçbirşeyi kafaya takmamak özelliklede benim gibi takıntılı olmamak gerekiyor ben annelik konusunda çok takıntılıydım her gün idrar testi yapmak hobi gibi olmuştu bende sakınan göze çöp batar derler ya çok doğru bir sözmüş bu nedenle rahat olmak gerekiyor......
Eşimin bir sözü vardır hamilelik hastalık değildir bir süreçtir tek can değil iki can devam ediyorsun hayatına ( bunları söyleyen ben miyim :)))

Umarım kısa zamanda bende anne olurum.....

Kafana takılan her konuda yazabilirsin sorabilirsin......

evet arkadaşlar fundag yeni hamişlerimizden hiçbişeyi kafana takma fundag sadece sağlıklı bir hamilelik geçirmek için bol bol dua et ve doktorun talimatlarından çıkmagerisi mevlaya kalmış

gızz bacılar canınızı sıkmak pes etmek yok hep beraber nisana hamiş kalırık ne olacakki:)))))))))))toplu doğumdan indirim yaptırırız hastaneye fenamı:))))))))

Merhaba Arkadaşlar,ben Uzun Zamandir Yazilariniz Takip Ediyorum Ama Ilk Kez Yazmaya Karar Verdim.beni De Araniza Kabul Ederseniz Sevinirim.size Bir şey Sorabilir Miyim?adetten 28 Gün Sonra Tekrar Adet Olan Kişinin Yumurtlama Günününn 14 Gün öncesi Yani 14.gün Olduğu Kesin Midir?bir De Bu Durmdda Kişinin 12. Ve 14. Günlerde Eşiyle Birlikte Olmasina Rağmen Hamile Kalmamiş Olmasi Bir Sorun Olduğunu Gösterir Mi?bu Konuda Bilgisi Olanlar Yardimci Olabilrlerse çok Sevinirim.şimdiden Teşekkürler...

Tuhaf 21 biliyorum çok umutlanmıştın hepimiz umutlnmıştık ama ne olur sıkmamaya çalış canını. Doğru zaman değilmiş demekki ne yapalım. gerçekten bu ay gecikmeler çok oldu sanırım mevsim dönümünden kaynaklanıyor. Önümüzdeki maçlara bakıcaz artık canımcım ne yapalım:)

herkese günaydın..Canım inan bende de en ufak bir belirti yok. Sadece göğüslerim sızlıyor. Onun da adet dönemimden kaynaklandığını düşünüyorum. Benim hep öyle olur. Ben sanmıyorum ama umarım sen hamilesindir. Biraz belirtilerim olsa umutlanacağım ama maalesef hiçbirşey yok.. Bakarsın hiç belirti yaşamadan hamile olduğumuzu öğrenirmişiz..Rüya bu yaasırnaşık şey

canım haklısın ama beklemekten başka çaremiz yok..Hayal kırıklığı yaşamayalım, acaba testi erkenmi yaptım, sonra bir daha yaparım belki pozitif çıkar dememek için adet tarihimizin 4-5 gün geçmesini bekleyelim olur mu? yani ay sonuna kadar test yapmak yok. Tabii hastalanmazsak..

canım sanırım sitede bir sorun var. Saat henüz 11 olmadan ben 11 e on kala yazmışım gibi çıkıyor.. Neyse bende sana katılıyorum ayın 30 una kadar bekliyoruz..Olmadı bizde nisana atarız umutları ne yapalım..

teşekkürler canım ben şu anda 5 haftalık hamileyim pazartesi günü bhcg değerim 1587 di
bugün kan verdim öğleden sonra sonuş alacağım doğum kesesini de gördük 7mm
aradan 5 gün geçti merak ediyorum bebişim hala orada mı diye evhamlanıyo insan
bende bi ulrtason cihazım olsada naptını görsem hergün diyorum.
allah inşallah sana nurtopu gibi bir bebek verir.Teşekkürlera.s.

herkeste yumurtlama dönemi farklıdır.senin döngün 28 gün ise 28-14=14.gün yumurtlama dönemin ama genelde şunu yapmak gerekir.9.ve 16.günler arası gün aşırı ilişk gerekir vede sabahları en sağlıklı zamandır.Ayaklarıda 20 dk kadar havada tutmayı unutma:))
bence bunu dene sonucu bildir başka sorun varsa elimden geldiğince yardımcı olabilirim...

canım hamileyim 5 haftalık darısı başına umarım herşey gönlünce olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…