Acaba hamile miyim?

slm kizlar!!! valla benim kasik agrim cok hafifledi yok denecek kadar az ve hicbir belirtide yok henüz sade gögüsler dolgunlasti ve uclari cok hafif aciyor. he bide hemen hemen bir haftadir sari akintim var su gibi koyu degil. ama kac gündür atesim 36.7iken bu sabah ise 36.5 cikti ama bu sabah carsiya cikmam gerektigi icin bir saat önce ölctüm acaba ondan olabilirmi sizce? sanirim bu ayda olmadi neyse kismet bidahiki aya insallah. tugbacim ve dilegim bebegim sizde fazla ümitlenmeyin bende kac ay cok üzerinde duruyodum ve her ay sonuc hüsrandi. tabiki insallah vardir ücümüzünde. Allah herseyi gönlümüze göre verir insallah.

Kızlar ben kan testi yaptırdım dayanamayıp. Sonucu almama 1 saat var. Zaman geçmiyor...

tuğbacım sonuç ne olursa olsun sakın üzülme İnşallah hamilesindir hayırlı haberlerini bekliyorum

sevdacicegim sana sormak istedigim birsey var. senin adet olmadan önceki belirtilerinde bas agrisi varmiydi benim iki gündür basim cok agriyor dün agri kesici aldim hic yanetkisi olur diye düsünmeden. sence hamileysem eger agri kesicinin bir yantehsiri olurmu?

Arkadaşlar negatif. Hala kasığımda hafif ağrılar var ama. Çok canım sıkıldı.:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
Acaba erken mi yaptırdım diyorum kendi kendime ama adetime 6 gün var. Olsaydı çıkardı herhalde. Çok üzüldüm :çok üzgünüm:

sevdacicegim sana sormak istedigim birsey var. senin adet öncesi olan belirtilerinde basagrisi olmusmuydu. benim iki gündür basim agriyor cok ve dün hic yanetkisi olur diye düsünmeden agri kesici aldim bi tane. sence bi yanetkisi olurmu eger hamileysem? cevaplarsan cok sevinirim canim!!!

tubacım üzülme bakalım ne olur canım keşke bikaçgün daha bekleseydin bekle bakalım belki geç döllenme olmuştur adetin geçsin tekrar kan testi yaparsın canını sıkma canım

selam tuğba seninle aynı günü bekliyoruz umarım ikimizde hamişizdir.ben farklı olarak bu ay bugün göğüslerimde bir ağrı hassasiyet hissediyorum.ayrıca yumurtlama günümden beri sağ kasığımda ara ara batmalar sancılar oldu bilmiyorum bunlar belirtimi ayrıcada çok uykum geliyor Allah inşallah ikimizinde yüzünü güldürürr ve bekleyen herkwesin

selam kızlar benim adetime daha 6 gün var.ama bugün ilk defa göğüslerim acıdı resmen ama daha sonra hafifledi bilmiyorum ya bunun daha kesin bir belirtisi varmı birde ay içerisinde sağ kasığım battı zaman zaman ağrı oldu ayy bilimiyorum psikolojik mi ama bu ay öncekşler kadar heyecanlanmıkyorum hüsrana uğramaktan bıktım veya alıştım.bana bir akıl verin lütfennnnn

Canım amin inşallah. Ama ben kan testi yaptırdım negatif çıktı. Erken mi yaptırdım bilemiyorum ama kasığımda ağrı hala arada oluyor. İlk başt açok üzülmüştüm ama şu an üzülmüyorum. Yine de bekleyeceğim adetime kadar, belki de erlen yaptırdım testi adetime 6 gün kala.:çok üzgünüm:

canımmmm benımmmm benım uykum kactı bır gıreyım dedım bıde baktım sen test yapmıssın nasıl uzuldum anlatamam ama kısmet bıtanem napalım bu aya olmazsak obur aya ınsallah dımı artık uzulmedıgınede sevındım sonucta zaten her yumurtlama donemınde herseye dort dortluk yapsakta %20 sansımız var
sanırım benım de yok senınle belırtılerımız aynıydı bu demek oluyorkı belırtılerın hepsı bos bız cook takıyoruz kafaya ondan sanırım sakın sıkma canını canım arkadasım Allahın ıznıyle burdan hamısız dıye bagırdıgımız gunlerımızde geleceka.s.

Gunaydııınn kımse yokmu ya:1shok:
hepınız uyuyormusunuz yoksa hala
tugbacım azonce sayfalarda dolasırken bırısı demıskı ben 7 gun kala kan testı yaptırdım negatıf cıktı 5 gun kala ıdrar testı yaptım cıktı dıye yazmıs
Umutlanmayalım ama boyle seyler de olabılıyor yanı aklımızın bır kosesınde kalsın
(ınsallah oyledır)a.s.

canım bende adet öncesi baş ağrısı çok fazla olmadı bendeki belirtiler aynı adet belirtisiydi ve bende hiç ümit yoktu adetim 1 gün geçti test yaptım adetim geçtikten sonra başladı bende belitiler baş ağrısı,kasık ağrısı,sık idrara çıkma,uyku eğilimi vs. bu arada hamilelik düşündüğün dönemde ağrı kesici almak doğru değil tatlım duyduğum kadarı ile eğer hamilelik var ise düşüğe sebep oluyor ama İnşallah sende böyle bir şey olmaz canım

Kızlar kesinlikle eğer bebiş düşünüyorsanız yumurtlama dönemi içinde ve son adet günü gelinceye kadar ağrı kesici almayın!!!

dileğim bebğim sana katılıyorum tuğba kan testini çok erken yaptırmış şimdi çıkması mümkün değil adetine 1-2 gün kala yaptırabilirsin bu arada yumurtlama olup olmadığı öğrenmek istiyorsanız kanda progesteron tahlili yaptırın eğer yüksek ise yumurtlama olduğunu ve hamile kalma şansınızın olduğunu gösteriyor ben 2 ay bu tahlili yaptırdım ama ben yumurtlama ilacı kullandım klomen isimli gebeliği kolaylaştırmak için kullanılıyor

tuğba testi 5 gün sonra tekrarla canım yada adetini bekle

Arkadaşlar merhaba, dün gece çok geç yattım da ancak uyandım valla. Tabi uynaır uyanmaz buradayım.
Dileğim bebeğim ben bugün kendi dr.umu arayıp soracağım kan testi ne zaman belli olur diye. Kan testi yaptırdığım klinikteki hemşire de biraz erken gibi konuştu çok düşük çıkar daha dedi. Sonra ben sorunca düşük olsa da pozitif çıkmaz mı diye öyle yarım ağızla çıkar dedi. Anlamadım para kazanmak için insanları mı soyuyorlar.
Ben en doğrusunu doktorumdan öğreneceğime inanıyorum. Sen sakın ümidini kaybetme. Bugün ben de yatakta dönerken biraz gerinip, sol kasığıma yine bir sancı saplandı. Bakalım kısmetimiz neyse onu yaşayacağız.
Dr.um öğleden sora gelecekmiş muayenehanesine size de yazarım konuştuklarımı.

Kızlar, bebeğim meleğim şimdi dr.umla konuştum. Çok sevinçliyim. Doktorum dedi ki kan yumurtlaıktan sonra erken yapılmış bir test dedi. Kandaki hormonlardan hemen göstermez o sürede dedi. Siz yine adetinizi bekleyin dedi.
Boşuna para verdim yani. Ben akıllanmam heralde. Ama artık dr.umdan bunu duyduktan sonra bir daha gidip erkenden test yaptırmam. Kızlar iyi ki siz varsınız. Bana çok moral destek oluyorsunuz.:teytey::dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…