Acaba hamile miyim?

canım bende adet öncesi baş ağrısı çok fazla olmadı bendeki belirtiler aynı adet belirtisiydi ve bende hiç ümit yoktu adetim 1 gün geçti test yaptım adetim geçtikten sonra başladı bende belitiler baş ağrısı,kasık ağrısı,sık idrara çıkma,uyku eğilimi vs. bu arada hamilelik düşündüğün dönemde ağrı kesici almak doğru değil tatlım duyduğum kadarı ile eğer hamilelik var ise düşüğe sebep oluyor ama İnşallah sende böyle bir şey olmaz canım

Kızlar kesinlikle eğer bebiş düşünüyorsanız yumurtlama dönemi içinde ve son adet günü gelinceye kadar ağrı kesici almayın!!!

canim cevabin icin cok tskrler. insallah hamileysemde bisey olmaz dedigim gibi hic aklima gelmedi o agri kesiciyi alirken hamile olabilecegim. bugünde tansiyonum cok düsük kendimi cok halsiz hisediyorum ve gögüslerim cok agriyor. insallah hamileyimdir...

tugbacim insallah hamilesindir insallah bende hamileyimdir benimde biliyosun 5günüm kaldi insallah adet olmayiz. peki sende halsizlik ve basagrisi varmi canim?

tugbacim insallah hamilesindir insallah bende hamileyimdir benimde biliyosun 5günüm kaldi insallah adet olmayiz. peki sende halsizlik ve basagrisi varmi canim?
Canım bende baş ağrısı oldu dün ama öyle dikkat etmedim. Yalnız bende de halsizlik var. Göğüslerim büyüdü biraz am arenginde bi değişiklik yok.:uhm:

tuğbacım göğüslerde renk değişikliği hemen olmuyor ben 14 haftalık gebeyim bende renk değişikliği bile çok değil bazı belirtiler sizi yanıltmasın ben bunun en iyi örneğiyim kendimde hep birşey arardım hiç ummadığım anda hamile kaldım ne bir belirti ne bir başka şey o yüzden umutsuzluğa kapılma tatlım

selam kızlarrr..adetine az kalanlar biraz daha sıkın dişinizi..Umarım hepiniz hamilesinizdir..Benim adet tarihime daha çok var..şimdilik umutlanmıyorum o nedenle..Gerçi yarın doktora gideceğim, bir sorunmu var en azından onu öğreneceğim.

Canım bende baş ağrısı oldu dün ama öyle dikkat etmedim. Yalnız bende de halsizlik var. Göğüslerim büyüdü biraz am arenginde bi değişiklik yok.:uhm:

bende bas agrisi üc gündür var canim . halsizlik bugün basladi sanki tansiyonum düsük gibi hisediyorum. gögüslerim benimde büyüdü aciyo uclarindada acima var bu daha önceki aylarda olmazdi uclarinin acimasi ama renk degisikligi bendede yok. he bu arada bugün sol kasigim yine agrimaya basladi. hadi bakalim su 5gün hayirlisiyla gecsede mutlu haberler verebilsek insallah!

Benimde bugun adet gunum, adet olacagimi hissediyorum yani ayni adet gunlerimdeki hisler var su anda, bekliyorum bende. Sevda Cicegim, sende adet belirtileri hissetmis ve hic umudum yoktu demissin. Aynen su an bende oyleyim, yani eger su an hissettigim adet belirtileri ile eger hamile kaldiysam cok sasiricam.

kızlar benımde sol kasık agrım tugbanın testı negatıf cıktıgından berı gectı:bbo:
heralde tamamen psıkolojıkmıs:çok üzgünüm:
karnımda sıskınlık devam edıyor ama artık agrım yok sadece herseye aglar oldum o da adet oncesı olan bısey yaa yıne hamıs degılım heralde
hamle olsam sureklı agrımasımı lazım kasıklarımın yoksa boyle gecme ıhtımalı varmı?

kizlar kasik agrim devam etmekte dünden beri yine fazlalasti ama sol kasik sadece. bas agrisi hala var gögüslerimde cok aciyo hala 4gün kaldi adetime insallah olmam. sizce test yapsam silik de olsa bise cikarmi yoksa erkenmi. ya takmayayim bukadar diyorum ama gün yaklastikca merakta artiyor. gecen ay adet günümden 4gün önce adet olmustum. benim hep en az iki gün önce oluyorum yani iki güne kadar adet olmaliyim ama insallah olmam.

kızlar benımde sol kasık agrım tugbanın testı negatıf cıktıgından berı gectı:bbo:
heralde tamamen psıkolojıkmıs:çok üzgünüm:
karnımda sıskınlık devam edıyor ama artık agrım yok sadece herseye aglar oldum o da adet oncesı olan bısey yaa yıne hamıs degılım heralde
hamle olsam sureklı agrımasımı lazım kasıklarımın yoksa boyle gecme ıhtımalı varmı?

Canım benim de kasık ağrım geçti ama ben şöyle düşünüyorum, belki yumurtalıktan rahime geçerken ağrı oluyordur. Eğer hamile isek şu anda rahime inmiş olması gerek değil mi?
Sıkma canını tatlım. İş olacağına varır.:kahve:

Benimde bugun adet gunum, adet olacagimi hissediyorum yani ayni adet gunlerimdeki hisler var su anda, bekliyorum bende. Sevda Cicegim, sende adet belirtileri hissetmis ve hic umudum yoktu demissin. Aynen su an bende oyleyim, yani eger su an hissettigim adet belirtileri ile eger hamile kaldiysam cok sasiricam.

evet canım benim hamilelik belirtim falan olmadı ben adet olucam sandım hatta çok üzülmüştüm bu ayda olmadı diye kendi kendime çok ağlamıştım bende çok şaşırdım ve şoka girdim adet sancım var hatta pedimi bile koymuş bekliyordum 1 gün geçti test yaptım hamileymişim.hamilelik belirtilerinin hepsi adet geçtikten sonra başlıyor adetten öncekisi tamamen psikolojik bir durum İnşallah hamilesindir

evet canım benim hamilelik belirtim falan olmadı ben adet olucam sandım hatta çok üzülmüştüm bu ayda olmadı diye kendi kendime çok ağlamıştım bende çok şaşırdım ve şoka girdim adet sancım var hatta pedimi bile koymuş bekliyordum 1 gün geçti test yaptım hamileymişim.hamilelik belirtilerinin hepsi adet geçtikten sonra başlıyor adetten öncekisi tamamen psikolojik bir durum İnşallah hamilesindir

Bugun adet oldum canim. Hayirlisi ne ise o olsun.

Birinci sayfadan itibaren okudum tüm yazdıklarınızı.. Ben de bebek istiyorum,sizin gibi bekliyorum.. Allah yardımcınız olsun arkadaşlar,umutlarınızı,ümitlerinizi okudum.. kıyamam yaa, En kısa zamanda Allah gönlünüze göre versin.Yüzünüz gülsün bir an önce..

Dileğim bebeğim nerelerdesin? Bir gelişme var mı?

canım benımmmm gunaydın hayatım vallahı ozledım senı bugunlerde cok uzun kalamadım
benım senın negatıf oldugunu duyduktan sonra umutlarımın hepsı gıttı bununla beraber agrılarımda gıttı:uhm:
ama dun aksamdan berı yıne hafıf hafıf basladı bu sefer sol degıl her ıkı tarafda da batma seklınde agrılar var sankı adet olacakmısım gıbı herkes adet agrılarıyla hamılelık aynı dedıgı ıcın umıtlenemıyorum neyse canıkom hayırlısı olsun
sen neler yaptın dr un test ıcın erken oldugunu soyledıgını duyunca cok sevındım
ınsaaaalllaaahhh hamısızdır tugbaaccımmm:çok üzgünüm:

Arkadaşlar öncelikle herkese Merhaba,
Bir haftadır sizleri özenle takip ediyorum..Ancak üyeliğim yeni aktif edildi. Yorumlarınızla acaba hamilemiyim die kendime hep soruyodum ve dün akşam kan testi yaptırarak gebe olduğumu öğrendim ve çookkk mutluyummmm..Sizlere yaşadığım belirtileri anlatarak yardımcı olmak istiyorum..
Benim bu ay ilk denememdi..ve bariz belirtilerim göz bebeklerimin büyümesi, aşırı yorgunluk ve uyku hissi ve en önemliside adetime 2 hafta kala başlayan kasık ağrılarım...Özellikle sol kasıklarım şiddetli ağrıyodu, akıntılarımda aşırı çoğalmadı normalden biraz fazla diyebilirim idrar kokusunada pek rastlamadım ama hamile olduğumu bikini bölgesinde bulunan kıl çizgisi üzerindeki çok hafif şişlikten ve sol kasık ağrılarımdan anlamıştım ve adet olmama 2-3 gün kala vücuduma kramplar girmeye başlamıştı ve vucudumun herhangi bi yerine batan iğneler...(çok olmadı ama)..gögüslerimdede pek ağrım olmadı sadece uclarında biraz koyuluk oluştu hassasiyetlik yapmadı..ve ben adet olmama 3-4 gün kala meraktan idrar testi yaptırdım çıkmadı. adetimin üzerinden geçen 3.günü idrar testi yaptırdım yine negatifti ve dün tam 5.günümdü kan testi yaptırdım pozitif çıktı sizlere tavsiyem eğer bebek düşünüyorsanız adetiniz 1gün dahi geçse bile kan testi yaptırmanız.Çok heyecan yapmıştım şayet kan testide negatif çıksaydı çok üzülceğimi bile düşünüyodum oyüzden lütfen benim gibi çok kafanıza takmayın ve kan testinizi bi an önce yaptırın..

Rabbim İnşallah hayırlısıyla bebek isteyen tüm annelerin yar ve yardımcısı olsun..

Arkadaşlar öncelikle herkese Merhaba,
Bir haftadır sizleri özenle takip ediyorum..Ancak üyeliğim yeni aktif edildi. Yorumlarınızla acaba hamilemiyim die kendime hep soruyodum ve dün akşam kan testi yaptırarak gebe olduğumu öğrendim ve çookkk mutluyummmm..Sizlere yaşadığım belirtileri anlatarak yardımcı olmak istiyorum..
Benim bu ay ilk denememdi..ve bariz belirtilerim göz bebeklerimin büyümesi, aşırı yorgunluk ve uyku hissi ve en önemliside adetime 2 hafta kala başlayan kasık ağrılarım...Özellikle sol kasıklarım şiddetli ağrıyodu, akıntılarımda aşırı çoğalmadı normalden biraz fazla diyebilirim idrar kokusunada pek rastlamadım ama hamile olduğumu bikini bölgesinde bulunan kıl çizgisi üzerindeki çok hafif şişlikten ve sol kasık ağrılarımdan anlamıştım ve adet olmama 2-3 gün kala vücuduma kramplar girmeye başlamıştı ve vucudumun herhangi bi yerine batan iğneler...(çok olmadı ama)..gögüslerimdede pek ağrım olmadı sadece uclarında biraz koyuluk oluştu hassasiyetlik yapmadı..ve ben adet olmama 3-4 gün kala meraktan idrar testi yaptırdım çıkmadı. adetimin üzerinden geçen 3.günü idrar testi yaptırdım yine negatifti ve dün tam 5.günümdü kan testi yaptırdım pozitif çıktı sizlere tavsiyem eğer bebek düşünüyorsanız adetiniz 1gün dahi geçse bile kan testi yaptırmanız.Çok heyecan yapmıştım şayet kan testide negatif çıksaydı çok üzülceğimi bile düşünüyodum oyüzden lütfen benim gibi çok kafanıza takmayın ve kan testinizi bi an önce yaptırın..

Rabbim İnşallah hayırlısıyla bebek isteyen tüm annelerin yar ve yardımcısı olsun..
Umarım merak içinde bekleyen annelere azda olsa yardımcı olabilmişimdir..

Canım dün akşam bacaklarım ağrıdı çok fena. Hatta sol kasığıma da ağrı girdi. Gece hiç uyuyamadım. Hem kasık hem bacak ağrısından. Bakalım canım ya.
Bu arada hiç aklımda yokken bir iş görüşmesine çağırdılar. Olumlu da geçti. Ne yapacağım bilmiyorum. Hamileyken de çalışabilirim diyorum kendi kendime. Bakalım hayırlısı.

X