Acaba hamile miyim?

kızlra umarım hamilesinizdir İnşallah banada mutlaka haber verin bende çok heyecanlandım:emir_bebek:

tugbacımm o tostu yıyemedıgıne cok sevındımmmm:dance: ayy canım ınsallah yaa buarada sevda cıcegını bana yazdıgını okudun dımı sendede aynı belırtıler var demekkı bu mesaj sana da gelıyor hamış olabılırızz tubısım yaaa ınsallah:dance::teytey::dance:

canım ya bide ne oldu biliyor musun bak düşündükçe aklıma geliyor, dün akşam çok saçma bişey için ağladım hüngür hüngür eşim bile şaştı ne oldu diye. kafamçokkarıştı

Evet çok heyecanlandım birden şimdi.:içelim::sm_cool:

Canım adetime 6 gün var daha ama işte heyecan hat safhada:sm_cool:.

ayyy vallahı dungece bende agladım eskı bır arkadasım geldı aklımaa esımde ne alaka nerden cıktı sımdı dıye sasırdı ama ben adet olmadan oncede cok aglarım yınede ınsallah hamıslıktendır
:dance:

buarada eger hamıleysek 4 haftalıkmısız ben ınternette gebelık hesaplayıocısından hesapladım ayyy dusunsene yaaa:teytey:

kızlar yaaa sizleri heyecanı benide heyecanlandırdı bebeğim sizede uğur getirir İnşallah yazılarınızı okudukca hüsrana uğramanızdan çok korkuyorum İnşallah İnşallah hamilesinizdir

kızlar yaaa sizleri heyecanı benide heyecanlandırdı bebeğim sizede uğur getirir İnşallah yazılarınızı okudukca hüsrana uğramanızdan çok korkuyorum İnşallah İnşallah hamilesinizdir

ayy canım yaa ınsallah husrana ugramayız ama bu ay cok degısık belırtıler var o yuzden bukadar umutlandım ama yınede herseyın en ıyısını Allahım bılır o nezaman derse o zaman oyuzden bu ay olmasada Onun takdırıdır uzulsem bıle asla umutsuzluga kapılmıcam sonucta bızım 3. denememız daha.Ama eger hamissem ılk buraya baslık acıcam ve sızlerle paylasıcam:teytey:

ayyy vallahı dungece bende agladım eskı bır arkadasım geldı aklımaa esımde ne alaka nerden cıktı sımdı dıye sasırdı ama ben adet olmadan oncede cok aglarım yınede ınsallah hamıslıktendır
:dance:

Canım çok ortak yönümüz var. Oy oy inşallah. Gidip kan testi yaptırmamak için kendimi zor tutuyorum. Sen hangi burçsun onu da merak ettim şimdi.
Bu arada bu siteye girmekten hiç bi iş yapamaz oldum. Bilgisayar başında otu:enbuyukkk:rmaktan.

Canım çok ortak yönümüz var. Oy oy inşallah. Gidip kan testi yaptırmamak için kendimi zor tutuyorum. Sen hangi burçsun onu da merak ettim şimdi.
Bu arada bu siteye girmekten hiç bi iş yapamaz oldum. Bilgisayar başında otu:enbuyukkk:rmaktan.

Vallahı dogru dedın ben kalkıp yemek yapmaya calısıyorum arada buarada yemek dedıgımde makarna:roflol: onuda bır tatım tuz zehırı olmus buraya yetısıcem dıye acele aclele sapıttım artık yaaasırnaşık şey
ben boga burcuyum canım 11 mayıs dogumluyum sen? hadı boga de bende suracıkta bayılıyım artık:roflol:

Emekli sandığı, bağkur ve ssk ile anlaşmamız yok dedi:KK43:
Sağlık ocağında yaparlar mı acaba. Bir de doktorun yazması gerekiyor mu? Yani istek kağıdı gibi.

amaan yaa sansa bak neyse saglık ocagı yapıyor canım ıstege alan gerek yok yıne karnenle gıt ama sabah erken gıdıyorsun saglık ocaklarına kantestlerını saat 10 a kadar yapıyorlar yalnız tek bır gıcık tarafı var sonucu ertesı gun verıyorlar:çok üzgünüm:

Emekli sandığı, bağkur ve ssk ile anlaşmamız yok dedi:KK43:
Sağlık ocağında yaparlar mı acaba. Bir de doktorun yazması gerekiyor mu? Yani istek kağıdı gibi.

canım benım sana saglık ocagıyla ılgılı yazdıgım mesaj bır on sayfada kaldı neden boyle oldu neyse bır on sayfaya bak cevabım ıcın canım ok

Canım ben yay burcuyum ya 3 aralık benim. Zaten aynı olsaydı ben de çok şaşırırdım. O kadarı fazla gelirdi bana, bünyem kaldırmazdı. hehe

ayy canım yaa ınsallah husrana ugramayız ama bu ay cok degısık belırtıler var o yuzden bukadar umutlandım ama yınede herseyın en ıyısını Allahım bılır o nezaman derse o zaman oyuzden bu ay olmasada Onun takdırıdır uzulsem bıle asla umutsuzluga kapılmıcam sonucta bızım 3. denememız daha.Ama eger hamissem ılk buraya baslık acıcam ve sızlerle paylasıcam:teytey:

canım senin çok erkenmiş daha bencede üzülme daha yolun çok başındasın 1 yıl içinde olmazsa benim gibi o zaman anlarım daha erken üzülme olur İnşallah

Ayy az kalmıs ınsallah bebısın sana erken dogungunu hedıyen olur. Buarada benım bu senekı dogumgunum 11 mayıs anneler gunune denk geldı yanı anneler gunuyle aynı gun ınsallah bugune kadar hıc anneler gunu kutlaayamadım bu sene dgumgunumle annelergunumu aynı gun kutlama sansım olur:sm_confused:

Ayy az kalmıs ınsallah bebısın sana erken dogungunu hedıyen olur. Buarada benım bu senekı dogumgunum 11 mayıs anneler gunune denk geldı yanı anneler gunuyle aynı gun ınsallah bugune kadar hıc anneler gunu kutlaayamadım bu sene dgumgunumle annelergunumu aynı gun kutlama sansım olur:sm_confused:

Canım inşallah söylediğin gibi olur da sevinç çığlıkları atarız. Çok güzel bir uygu olsa gerek pozitifi görmek ya da telefonda duymak :)
bu arada benim artık çıkmam gerek çok işim var. Dışarı çıkmam gerek bir de. Bu arada belki kan testi yaptırabilirim her an gaza gelip:roflol::roflol:
Akşama doğru girerim heralde bir daha, akşam yemeğine de kayınvalidemlere gideceğiz. Yani bu akşama yemek derdim yok:sm_cool:
Kendinize iyi bakın bakalım.

çok sağ olun arkadşalar rabbim isteyen bütün herkese nasip etsin annelik duygusunu.inş bi gün hrpimiz hamiş diye sesleniriz burdan... duanızı eksik etmeyin inş . sevgilerle.benden de beklicem bi süre taki adet dönemime kadar

X